• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Namībija

No
11.12.2018
Līdz
11.12.2019
Naktis
16
Cena no cilvēka
3842
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Namībijas nosaukums ir cēlies no Namibas tuksneša, kas ir ģeoloģiski unikāla vieta ar savu neskarto un neatkārtojamo dabu. Šī vieta arī vispatiesāk raksturo šīs valsts būtību, kā arī piedāvā visvairāk apmklētās tūristu apskates vietas: Sossusvlei kāpas, Sandwich ostu un Skeletu piekrastes parku (Skeleton Coast Park). Varētu šķist, ka šādās vietās nekas nedz aug, nedz dzīvo, bet, neskatoties uz to, šaurā piekrastes josla atklāj bagātīgu floru un faunu, kas ir pielāgojusies šiem dabas un laika apstākļiem. Dažas no augu un dzīvnieku sugām ir tik ļoti retas, ka ir piesaistījušas vispasaules zinātnieku interesi.

Tā kā Namībijas tūrisma industrija balstās uz valsts dabiskajām vērtībām, tad tūrisma industrijas attīstība ir lielākoties saistīta ar ekotūrismu.

Namībijas dāsnā saules svelme, baggātīgā savvaļas dzīve, gleznainās ainavas un plašais ģeoloģisko fenomenu klāsts padara šo vietu par tādu, kur vienreiz ierodoties ir vēlme atgriezties vēl un vēl. Piedevām tam visam klāt nāk cilvēku draudzīgums un kultūras dažādība, labi veidota infrastruktūra, plaša nacionālo parku izvēle, lieliskas kūrortu un izmitināšanas iespējas, kas piedāvā gan pieczvaigžņu luksus kategorijas viesnīcas vai ērti un labi aprīkotas viesu kotedžas, kā arī vienkāršas viesu mājas vai nometnes.

Arī aktīvās atpūtas piekritējiem Namībija var piedāvāt ļoti plašas iespējas: planēšana, došanās pārgājienos, lidojumi gaisa balonos, slēpošana smilšu kāpās, braukšana ar riteņiem kalnos, nobraucieni pa krāčainām upēm, medīšana, jāšanas sporti, kā arī lieliska piekrastes un saldūdens makšķerēšana.

Piedāvājam Jums programmu "Namībijas ideālais safari" 16 dienām.
Tā kā ceļojums Jums tiek plānots individuāli, ceļojuma laiks atkarīgs no Jūsu vēlmēm un iespējām. Programmu iespējams mainīt, koriģēt.

Vēl piedāvājam sekojošas ekskursiju programmas Namībijā:
Kalahari bušmeņu dzīvesveids;
Etošas Dabas parka safari;
Sossusvlei safari;
Deltas un ūdenskritumu safari (Okavango delta, Botsvāna, Zambija);
Gondwana 4 tuksnešu apceļošana u.c.

Namībija

Namībijas nosaukums ir cēlies no Namibas tuksneša, kas ir ģeoloģiski unikāla vieta ar savu neskarto un neatkārtojamo dabu. Šī vieta arī vispatiesāk raksturo šīs valsts
Gambija

Lielisks galamērķis ziemas sezonas laikā, kad tā ilgojamies pēc saules siltajiem stariem. Neskatoties uz to, ka Gambija ir viena no mazākajām Āfrikas valstīm, tās
Tanzānija

Piedzīvo savvaļas mežonīgumu zem Āfrikas debesu plašumiem. Iepazīstot Tanzāniju... Pateicoties savai ideālajai atrašanās vietai Āfrikas kontinenta nostūrī un blakus Indijas okeānam, kurš to
Kaboverde - Zaļais Rags

Maza, neskarta paradīze Atlantijas okeāna vidū - Cabo Verde - Zaļais Rags Cabo Verde, latviski dēvēts par Zaļā raga salu arhipelāgu, atrodas Atlantijas okeānā
Kenija

Paradīze patiesiem safari cienītājiem! Kenija aizņem 582 646 km² lielu teritoriju un tajā ir aptuveni 30 miljonu iedzīvotāju, ar vairāk nekā 40 etniskajām grupām.

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija