• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30
SIA "Naos"
Tūrisma aģentūra
1

Dibināta 2003.gada martā.

Reg. Nr. LV40003622556
3

Pakalpojumu veidi

Viesnīcas: Viesnīcu rezervācijas visā pasaulē. Sadarbojamies ar vadošajiem starptautiska mēroga viesnīcu rezervāciju operatoriem Eiropā, ASV un Tālajos Austrumos

Ceļojumi: Individuāli un grupu braucieni. Izstrādājam ceļojumu maršrutus gan individuāliem ceļotājiem, gan grupām. Piedāvājam vadošo tūroperatoru grupu braucienus - TUI, Der Tour, Novatours, Tez Tour, Alida Turs, Domina Travel, JTL, Horizon Travel.

Kruīzi: ar kruīzu kompānijām Costa, Pullmantur, Royal Caribbean, Silversea, Star Clipper. Upju kruīzi Vācijā, Ķīnā u.c. pasaulē.

Eksursijas: Piedāvājam arī ekskursijas pa Rīgu, Latviju un Baltiju.

5

Klienti

Mūsu pakalpojumus izmanto valstiskas organizācijas un ministrijas, sporta organizācijas un klubi, dažāda lieluma un darbības profila firmas un uzņēmumi.
2

Darbības veidi

Tūrisms: Aģentūra piedāvā tūrisma pakalpojumus kā ārzemēs, tā arī Latvijā un kaimiņvalstīs.

Biļetes: Avio, prāmju, vilcienu un autobusu biļetes.

Autonoma: Sadarbojamies ar lielākajām starptautiskām firmām - Avis, Alamo, Europcar, Hertz, Sixt, Budget, u.c., kā arī ar vietēja mēroga autonomas firmām Baltijā. Piedāvājam arī dažāda lieluma autobusu nomu.
4

Komanda

Aģentūrā strādā profesionāli darbinieki ar 2 - 12 gadu pieredzi tūrismā. Darbinieki regulāri apmeklē dažādus apmācību kursus un seminārus.

Aģentūra regulāri piedalās dažādās starptautiskās tūrisma izstādēs un darba semināros Latvijā, kaimiņzemēs, Skandināvijā, Vācijā, Anglijā, Spānijā, Krievijā, u.c. valstīs
6

Dalība starptautiskās tūrisma organizācijās

ALTA no 2007.gada esam Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas biedri.

IATA* International Air Transport Association* Aģentūra ir reģistrējusies IATA organizācijā (TIDS Nr. 96031574) Travel Industry designator service
Prioritāte - Klients un pakalpojumu kvalitāte
Moto - "Viegli, bez stresa"
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.