• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

SIA "Naos"tūrisma aģentūra

1

Dibināta 2003.gada martā.

Reg. Nr. LV40003622556
3

Pakalpojumu veidi

Viesnīcas: Viesnīcu rezervācijas visā pasaulē. Sadarbojamies ar vadošajiem starptautiska mēroga viesnīcu rezervāciju operatoriem Eiropā, ASV un Tālajos Austrumos

Ceļojumi: Individuāli un grupu braucieni. Izstrādājam ceļojumu maršrutus gan individuāliem ceļotājiem, gan grupām. Piedāvājam vadošo tūroperatoru grupu braucienus - TUI, Der Tour, Novatours, Tez Tour, Alida Turs, Domina Travel, JTL, Horizon Travel.

Kruīzi: ar kruīzu kompānijām Costa, Pullmantur, Royal Caribbean, Silversea, Star Clipper. Upju kruīzi Vācijā, Ķīnā u.c. pasaulē.

Eksursijas: Piedāvājam arī ekskursijas pa Rīgu, Latviju un Baltiju.

5

Klienti

Mūsu pakalpojumus izmanto valstiskas organizācijas un ministrijas, sporta organizācijas un klubi, dažāda lieluma un darbības profila firmas un uzņēmumi.
2

Darbības veidi

Tūrisms: Aģentūra piedāvā tūrisma pakalpojumus kā ārzemēs, tā arī Latvijā un kaimiņvalstīs.

Biļetes: Avio, prāmju, vilcienu un autobusu biļetes.

Autonoma: Sadarbojamies ar lielākajām starptautiskām firmām - Avis, Alamo, Europcar, Hertz, Sixt, Budget, u.c., kā arī ar vietēja mēroga autonomas firmām Baltijā. Piedāvājam arī dažāda lieluma autobusu nomu.
4

Komanda

Aģentūrā strādā profesionāli darbinieki ar 2 - 12 gadu pieredzi tūrismā. Darbinieki regulāri apmeklē dažādus apmācību kursus un seminārus.

Aģentūra regulāri piedalās dažādās starptautiskās tūrisma izstādēs un darba semināros Latvijā, kaimiņzemēs, Skandināvijā, Vācijā, Anglijā, Spānijā, Krievijā, u.c. valstīs
6

Dalība starptautiskās tūrisma organizācijās

ALTA no 2007.gada esam Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas biedri.

IATA* International Air Transport Association* Aģentūra ir reģistrējusies IATA organizācijā (TIDS Nr. 96031574) Travel Industry designator service

Klients un pakalpojumu kvalitāte"Viegli, bez stresa"

Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.