• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Tanzānija

No
11.12.2018
Līdz
26.12.2019
Naktis
14
Cena no cilvēka
3586
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Piedzīvo savvaļas mežonīgumu zem Āfrikas debesu plašumiem.

Iepazīstot Tanzāniju...

Pateicoties savai ideālajai atrašanās vietai Āfrikas kontinenta nostūrī un blakus Indijas okeānam, kurš to apskalo, Tanzānijas laika apstākļi un klimats ir teicami gandrīz visa gada garumā. Siltās un saulainās dienas nomaina patīkami vēsas un maigas naktis. Lai kurp Jūs dotos - vai tie būtu Serengeti plašumi Tanzānijas ziemeļos, vai tropiskās pludmales Zanzibārā - temperatūra vienmēr saglabājas patīkami liega. Piekrastes teritorijās parasti ir karsts un mitrs, bet pludmalēs okeāna gaiss tīkami atsvaidzina. Vidēji gaisa temperatūra dienā ir 30°C.

Tanzānijā galvenokārt ir divas lietus sezonas - ilgie lietus periodi no vēla marta līdz jūnijam un īsie lietus periodi no novembera līdz janvārim. Pirmie izpaužas smagās lietusgāzēs, kuras bieži vēl papildina postošas vētras, bet īsie lietus periodi parasti ir daudz mierīgāki. Karstākais laiks gadā ir no decembra līdz martam, pirms lielās lietus sezonas sākšanās. Vēsākie mēneši ir jūnijs, jūlijs un augusts, kad laiks bieži vien ir apmācies.

Bet saulainās un skaistās dienās nav vienīgais, ko piedāvā Tanzānija. Šī valsts ir bagāta ar daudzām ciltīm, kurām katrai ir atšķirīga kultūra un tradīcijas. Paralēli dabas ainavām, nacionālajiem parkiem un rezervātiem, Tanzānijas pilsētas un ciematiņi piedāvā tūristiem jaukas apmešanās vietas ar dažādām izklaides iespējām.

Daudzas piekrastes pilsētas sākotnēji ir veidojušās kā ostas pilsētas, no kurām pāri Indijas okeānam tika transportētas dažādas preces. Iekšzemes pilsētas bija svarīgas atpūtas vietas tirdzniecības karavānām, tām dodoties uz Centrālo Āfriku vai Viktorijas upi, kā arī atgriežoties austrumu Āfrikas piekrastē. Daudzos mazos ciematiņus Ziemeļu augstienē atklāja vācieši, kuri izmantoja šīs vietas kā koloniālās administrācijas centrus.

Arī šodien Tanzānijas pilsētas un ciemati specializējas tirdzniecībā un lauksaimniecībā. Tie ir ekonomiski aktīvi valsts centri. Paralēli tam, ka šīs pilsētas uztur valsts ekonomisko stāvokli, tās joprojām ir saglabājušas daudzus vēsturiskus un kultūras apskates objektus.
Tanzānijas iedzīvotāji izbauda brīvību un mieru, kas atspoguļojas viņu ikdienas dzīvē. Reliģija ir sabiedrības izpausmes veids un kultūras sastāvdaļa, kas vieno visus šīs zemes iedzīvotājus. Tā tiek attainota viņu roku darbos, ar ko šīs zemes cilvēki ļoti lepojas.

Zanzibāra...

Nosaukums "Zanzibāra" tiek attiecināts uz salu arhipelāgu Indijas okeānā. Nošķirta no Tanzānijas cietzemes, šī ir lielākā salu grupa, kur visbiežāk minētie salas nosaukumi ir Zanzibāra, Pemba, Mafija, kā arī, protams, citas mazākas saliņas. Salīdzinājumā ar cietzemi, Zanzibāra var likties kā pavisam atsevišķa valstiņa un lielākoties tas tā var šķist, jo apvienošanās bija tikai 1964.gadā. Arhipelāgs un uz tā dzīvojošajiem cilvēkiem pieder pašiem sava vēsture un kultūra, kura gadsimtiem ejot lielākoties ir iespaidojušies no tirgotājiem un iekarotājiem.

Atšķirībā no cietzemes, Zanzibārai nav cilšu. Tā vietā ir izveidojušās dažādu etnisko grupu tradīcijas, kas laikam ritot ir apmetušās uz salas. Tāpēc te tiek rīkotas gan vēršu sacīkstes uz Pembas salas, kas ieviesusies no portugāļu ieceļotājiem, kā arī persiešu jaunā gada svinības.

Vadoties pēc Apvienoto Nāciju datiem, Tanzānija ir viena no četrām nabadzīgākajām valstīm pasaulē. Kaut arī Zanzibāra lielākoties nodrošina sevi ar ienākošo tūrismu, lielākā daļa tās iedzīvotāju pelna sev iztiku ar lauksaimniecību un zvejniecību.

Mēs piedāvājam iepazīties ar šo zemi, kombinējot braucienus gan iekļaujot tajā safari, gan arī atpūtu pie okeāna Zanzibārā.
Kā arī zemāk redzamā programmā var aplūkot visa brauciena shēmu, ko varam mainīt pēc Jūsu personīgiem ieskatiem un interesēm:
Individuāla 14 dienu programma Tanzānijā.

Kenija

Paradīze patiesiem safari cienītājiem! Kenija aizņem 582 646 km² lielu teritoriju un tajā ir aptuveni 30 miljonu iedzīvotāju, ar vairāk nekā 40 etniskajām grupām.
Kaboverde - Zaļais Rags

Maza, neskarta paradīze Atlantijas okeāna vidū - Cabo Verde - Zaļais Rags Cabo Verde, latviski dēvēts par Zaļā raga salu arhipelāgu, atrodas Atlantijas okeānā
Seišeļu salas

Iespējams, paradīze zemes virsū! Seišeļu salas dēvē par paradīzi, Ēdenes dārzu, par skaistākajām salām pasaules virsū. Iespējams, tā arī ir, taču tas jāpārbauda un
Namībija

Namībijas nosaukums ir cēlies no Namibas tuksneša, kas ir ģeoloģiski unikāla vieta ar savu neskarto un neatkārtojamo dabu. Šī vieta arī vispatiesāk raksturo šīs valsts
Gambija

Lielisks galamērķis ziemas sezonas laikā, kad tā ilgojamies pēc saules siltajiem stariem. Neskatoties uz to, ka Gambija ir viena no mazākajām Āfrikas valstīm, tās

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija