• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

GARDALAND Itālijā

No
02.03.2018
Līdz
31.08.2019
Cena no cilvēka
350

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

Aizraujošu emociju parks!

"Gardaland" ir viens no populārākajiem tematiskajiem parkiem Eiropā un lielākais atrakciju parks Itālijā, tas atrodas starp Peschiera un Lasize pilsētām pie Gardas ezera Itālijā. "Gardaland" ir vispopulārākais atrakciju parks Itālijā, 2005. gadā tas pat ierindots "Forbes" pasaules atrakciju parku topa 5.vietā!

5 dienu programma:
piedāvājums ir pieejams dažādos datumos

1. diena.
Lidojums Rīga- Milāna
Auto īre lidostā un pārbrauciens uz Jūsu izvelēto apmešanās vietu Gardas ezera krastā (attālums ~90km, apmēram 1h brauciens ar automašīnu). Iekārtošanās kempingā.

2. diena.
Diena atpūtas un izklaides parkā Gardaland.
Iesakām apmeklēt: Sirmiones pussala. Sirmione tiek dēvēta par Gardas ezera pērli, atrodas ezera ziemeļu daļā. Lielākajā Itālijas ezerā kā miera osta iestiepusies Sirmiones pussala ar fascinējošo
viduslaiku pili – Rocca Scaligera.
Sirmionē noteikti jāapmeklē senais cietoksnis, kas pussalu atdala un aizsargā no sauszemes, no torņa (ieeja 2 eur) paveras skaisti skati uz Gardas ezeru un Sirmiones vecpilsētu.

3. diena.
Diena atpūtas un izklaides parkā Gardaland.
Iesakām apmeklēt: ekskursija uz vienu no romantiskākajām Itālijas pilsētām – Veronu, kas atrodas ~40km attalumā no ezera. Galvenās apskates vietas: Veronas arēna, Romeo un Džuljetas māja. Romeo un Džuljetas pagalmu apmeklē ļoti daudz pārīšu, jo ticējums vēsta, ka pieskāriens Džuljetas statujas krūtīm nodrošina pārim kopābūšanu uz mūžu.

4. diena.
Gardaland Sea Life Aquarium apmeklējums.
Gardaland SEA LIFE Akvārijs ir pirmais tematiskais akvārijs Itālijā. Te atradīsiet dabas daudzveidību visā tās krāšņumā no Sarca upes un Garda ezera līdz pat Sarkanajai jūrai un Indijas okeānam  aptuveni 5000 zivju sugas 37 tvertnēs un akvārijos. Gluži vai zinātnisku pieredzi gan pieaugušajiem gan bērniem nodrošinās parka interaktīvais aprīkojums un izglītojošās spēles.
Iesakām apmeklēt: ekskursija uz Venēciju (150km). Galvenās apskates vietas: Svētā Marka laukums, Svētā Marka bazilika, Svētā Marka ūdens baseins (St. Marks Basin), Svētā Marka tornis, Lielais Venēcijas ūdens kanāls, Rialto tilts, Rialto pārtikas tirgus, Dodžu pils (Doges Palace), Santa Maria dei Frari baznīca u.c.

5. diena.
Agri no rīta pārbrauciens uz lidostu.
Lidojums Milāna - Rīga 

Cena no 344 EUR *vienai personai

Cenā iekļauts:
* Avio biļetes Rīga -Milāna -Rīga;
* 4 naktis izvēlētajā viesnīcā;
* Auto īre uz visu ceļojuma periodu lidosta - lidosta.

Papildus izmaksas:
• Gardaland ieejas kartes 54,-EUR pieaugušajam; 44,- EUR bērniem
(virs 100 cm, līdz 10 gadu vecumam);
• ekskursijas;
• ceļojuma apdrošināšana; 
• personīgie izdevumi un visas ēdienreizes.

Informācijai!
Bērniem augumā zem 100 cm ieeja parkā bez maksas.
Programmas saturu un dienu skaitu var mainīt atbilstoši Jūsu vēlmēm. Detalizētāku informāciju par šo piedāvājumu sniegs mūsu ceļojumu konsultanti.

Muminu zeme Somija

Aizraujoši piedzīvojumi, pārsteigumi un neaizmirstamas atmiņas! Muminu Zeme atrodas Naantali – 16 km attālumā no Turku un ap 180 km no Helsinkiem. Tā sajūsminās
Legoland - Dānija

Atrakciju parks - pasaule miniatūrā, izklaide gaisā, uz zemes un uz ūdens. Modernas tehnoloģijas kopā ar LEGO klucīšu konstrukcijām! Legoland (255km no Kopenhāgenas) ir
Parc Asterix - Francija

Elpu aizraujošs atrakciju parks. Iespēja klātienē satikt Asteriksu un Obeliksu, kā arī citus varoņus no Alberta Uderzo un Rene Goscinny asprātīgā stāsta par Asteriksa un

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija