• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Muminu zeme Somija

No
07.06.2019
Līdz
24.08.2019
Cena no cilvēka
160
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Aizraujoši piedzīvojumi, pārsteigumi un neaizmirstamas atmiņas!
Muminu Zeme atrodas Naantali – 16 km attālumā no Turku un ap 180 km no Helsinkiem. Tā sajūsminās gan bērnus, gan pieaugušos!
Šajā parkā sastapsiet rakstnieces Tūves Jansones grāmatu varoņus. Muminu zemē viss ir pakārtots viņu dzīves veidam. Trolīšu zemē jūs sagaidīs visa Muminu ģimenīte, kas jums izrādīs savu māju un pēc tam pa reni ļaus nolaisties zemē no bēniņu loga.

TROLLĪŠA MUMINA brīnumu zeme pie Nāntali pilsētiņas ir tikai viena no vairākām šo dīvaino Tūves Jansones radīto varoņu atrašanās vietām Somijā.Muminu Zemē dzīvo Muminu mamma, trollītis Mumins, Snifs un vēl daudzi viņu draugi. Uz šo piedzīvojumiem pilno zemi no Naantali centra var aizbraukt ar Muminu vilcienu, iepazīstot Muminu māju, Hemulena māju, pārsteigumu māju, Emmas teātri, Muminu pastu un policijas iecirkni. Ir iespēja doties ar kuģīti uz piedzīvojumu saliņu, kurā Jūs sagaidīs pirātu cietoksnis un aizraujošs ceļojums pa to.

Nāntali MUMINU ZEME patiesi ir vesela pasaule, kuru no mūsu parastās zemes atdala “milzu milzīgais, neaptverami baisais okeāns” – runājot mazā Snifa vārdiem (X ezers), pasaule, kas izvietojusies uz vairākām salām, pasaule, kas savus brīnumus atklāj tikai tiem, kas tic un zina, ka viss ko mēs iedomājamies un ļoti, ļoti gribam, reiz pārvēršas realitātē. Un, ja kādam liekas, ka tie māņi vien ir, tad atliek tikai iesēsties kuģītī un atpeldēt uz šo brīnumu pasauli. Te jūs varēsiet ne vien noskatīties kādu no Trollīšu ģimenes un draugu piedzīvojumiem, bet pat kopā ar pašu Muminu un Snorri doties meklēt apslēptu bagātību. Varēsiet izskraidīt trollīšu māju, ielīst Māmuķīša pagrabā panašķoties ar zapti vai kopā ar Tētuku un Bizamžurku pamakšķerēt, bet, ja ļoti, ļoti paveiksies, nofotografēties ar neaprakstāmi skaisto Snorres jaunkundzi.
Kā arī vairākās kafejnīcās un bāros ir iespējams nobaudīt Muminu mammas gatavotos gardumus – sevišķi labi viņai izdodas pankūkas ar džemu.


*Plānojot par pamatu ņemta 3 dienu programma, ceļojot ar savu auto:
1 diena: nokļūšana Turku, pa ceļam iespējams apmeklēt arī citus parkus Helsinku tuvumā,
2 diena: atpūtai Muminu zemes atrakciju parkā, u.c. izklaidēm Turku pilsētā,
3 diena: mājupceļš
*programmu iespējams papildināt un pagarināt, kā arī apvienot ar citām izklaides vietām Somijā

Papildus izklaides parki, ko apmeklēt:
* Serena ūdens un slēpošanas atrakciju parks,
* Helsinku Zemūdens pasaules centrs,
* Puuhama izklaides parks,
* Izklaides un izglītojošs parks - Heureka.

!! Norādītā cena ir aptuvena brauciena maksa no katra dalībnieka, par pamatu cenas aprēķinam ņemta piedāvātā 3 dienu programma ar aprēķinu, ka ģimene ceļo ar savu auto - 2 pieaugušie un 1 bērns (cena var mainīties atkarībā no brauciena datumiem un vietu pieejamības uz prāmja un viesnīcās, arī no bērna/u vecuma)

Cenā iekļauts:
* Prāmja biļete Tallinna-Helsinki-Tallinna (ieskaitot auto);
* Apmešanās vieta Turku (3* viesnīca ar cenā iekļautām brokastīm, 2 naktis);

Papildus izdevumi:
*Ceļojuma apdrošināšana;
*Parka ieejas biļetes;
*Degvielas izmaksas;
*Personīgie izdevumi.

Parc Asterix - Francija

Elpu aizraujošs atrakciju parks. Iespēja klātienē satikt Asteriksu un Obeliksu, kā arī citus varoņus no Alberta Uderzo un Rene Goscinny asprātīgā stāsta par Asteriksa un
Muminu zeme Somija

Aizraujoši piedzīvojumi, pārsteigumi un neaizmirstamas atmiņas! Muminu Zeme atrodas Naantali – 16 km attālumā no Turku un ap 180 km no Helsinkiem. Tā sajūsminās
Disnejlenda - Parīze

Disnejlenda- tā ir zeme, kur bērni var sastapt savus iemīļotos pasaku varoņus, paši iekāpt pasakā un mesties jautros piedzīvojumos. Tā ir vieta, kur bērnība

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija