• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Francija - La Plagne

No
11.01.2020
Līdz
01.02.2020
Naktis
7
Cena no cilvēka
519
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Slēpošana - La Plagne kūrortā

La Plaņjas (La Plagne) kūrortā ir seši kalnu ciemati: Aime la Plagne (2100 m), Belle Plagne (2050 m), Plagne Soleil (2050 m), Plagne Bellecôte (1930 m), Plagne Centre (1970 m) un Plagne 1800 (1800 m), kuri atrodas tieši uz kalnu slēpošanas nogāzēm starp pacēlājiem un slēpošanas trasēm. Šeit tikpat kā nav ielu šī vārda parastajā izpratnē: aiz loga automašīnu vietā brauc slēpotāji un garām bez trokšņa peld gaisā trošu ceļu vagoniņi un krēsli. Šajos mini kūrortos ir viss nepieciešamais atpūtai un izklaidei: restorāni, bāri, tirdzniecības centri, bērnudārzi un slēpošanas skolas. Tajā pat laikā tie nav līdzīgi viens otram un katram ir savas īpatnības. Asu izjūtu cienītājiem šeit tiek piedāvātas dažādas atrakcijas – no nobrauciena četrvietīgās kamanās ar automātiskajām bremzēm līdz iespējai izmēģināt gandrīz kosmisku pārslodzi profesionālā bobā, kas spēj sasniegt ātrumu 100 km/st.


Cenā iekļauts:
* Lidojums maršrutā Rīga - Lyon - Rīga
* Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā - nogādāšāna uz lidostu.
* Atpūta 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.
(cena atkarīga no izvēlētajos datumos pieejamajām apmešanās vietām)

Cenā nav iekļauts:
* Ski pass, ski bus, automašīnas noma (ja nepieciešama).

Papildus izdevumi:
* Personīgie izdevumi;
* Medicīniskā apdrošināšana.

 

Belle Plagne ir visērtākais un jaukākais ciematiņš, kur visas ēkas ir celtas no akmens un koka, kur nav mašīnu un pa ielām brauc ar slēpēm. Plagne Soleil ar savu raksturīgo arhitektūru un mierīgo gaisotni ļoti atgādina Savojas ciematu.

Plagne Bellecôte ir no stikla un betona celts dinamisks un funkcionāls ciemats, kas daudzus vilina ar savu atklāto baseinu.
Nav liela bēda, ja Jūs dzīvojiet, piemēram, Belle Plagne ciematā, taču vēlaties nopeldēties Plagne Bellecôte atklātajā baseinā vai iegūt adrenalīnu lādiņu Plagne 1800 bobsleja trasē.Bezmaksas autobusi un pacēlāji nodrošina sakarus starp ciematiem no plkst. 08:00 rītā līdz plkst. 24:00 naktī.

La Plagne  kūrortu kompleksā ietilpst arī tādi gleznaini, dziļāk ielejā esošie Savojas ciemati, kā Champagny en Vanoise ( 1250 m), Plagne Montalbert (1350 m), Montchavin (1250 m) un Les Coches (1450 m), kurus ar Paradiski reģionu savieno trošu ceļi.

Francija - Meribel

Atrodas Trīs ieleju - Les 3 Valles, pašā sirdī – pasaulē lielākajā slēpošanas apgabalā! Meribela (Méribel) – brīnišķīgs Alpu kūrorts, kas celts Savojas ciematiņu
Francija - La Plagne

Slēpošana - La Plagne kūrortā La Plaņjas (La Plagne) kūrortā ir seši kalnu ciemati: Aime la Plagne (2100 m), Belle Plagne (2050 m),
Francija- Brides Les Bains

Bridlesbēnas (Brides les Bains) kūrorts – ideāla atpūtas vieta tiem, kas vēlas ietaupīt naudu un tajā pašā laikā slēpot „Trīs ielejās” ar neierobežotām slēpošanas iespējām.

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija