• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Tromso

Naktis
4, 5
Cena no cilvēka
398
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

4 Dienas // Iepazīstot Tromso!

Apmeklējot Tromso, atklāsiet neatkārtojamo Norvēģijas dabu, lai gan šī pilsēta atrodas tuvu Ziemeļpolam. Pateicoties Golfa straumes ietekmei, klimats šeit ir ļoti maigs. Tromso apkārtnē ir neticami daudz sniega līdz pat maija beigām, neatkārtojama zilganzaļa jūra, kura ir bagāta ar zivīm, baltas smilšu pludmales un neskarti kalni, vēl šeit mēdz būt ļoti gaišas naktis un naktstumšas dienas.            
    Tromso atrodas 2000 km attālumā no Ziemeļpola taču vasarā šeit var baudīt siltu saulīti, bet ziemā reti kad ir liels sals. Lai arī pilsētā rit arī aizņemta ikdienas dzīve, vietējie pārsteidz ar savu viesmīlību. Šo visu daudzveidību varēsiet izbaudīt, apmeklējot Tromso, un tā padarīs jūsu arktisko pieredzi neatkārtojamu un ilgi atmiņā paliekošu.

Daži fakti par Tromso:
- iedzīvotāju skaits: 66 000;
- platība: 2524 km2
- galvenās nozares: pētniecība, zivju pārstrāde un eksports, izglītība, veselība, satalīttehnoloģijas, alus ražošana;
- vidējā temperatūra: jūlijā +12o C, karstuma rekords +30o C, janvārī -4o C, aukstuma rekords -18o C;
- pusnakts saule: saule ir virs horizonta pusnaktī, laika periodā no 18. maija līdz 25. jūlijam;
- polārā nakts: saule ir zem horizonta pusdienlaikā, laika periodā no 28. novembra līdz 15. janvārim;
- ziemeļblāzma: Tromso atrodas Ziemeļblāzmas zonas vidū, kas padara to par vienu no labākajām vietām šīs dabas parādības vērošanai.     Ziemeļblāzma visbiežāk novērojama no decembra līdz martam. Ņemiet vērā, ka tās parādīšanās vai neparādīšanās Jūsu ceļojuma laikā nevar tikt garantēta.

    Šos ceļojumus plānojam individuāli, atbilstoši klienta vēlmēm, piedāvājam gan dažādas apmešanās vietas, gan ekskursijas, arī auto vai kempingu nomu.

    Dažādi apskates objekti un ekskursijas Tromso un tās apkārtnē.
    Vasaras aktivitātes Tromso ietver sevī gan pārgājienus kalnos, gan makšķerēšanu jūrā vai kalnu upēs, kas ir slavenas ar lašu bagātību, bet, ja neesat maksķernieks, tad iespējams vēlēsieties doties izbraucienā ar kanoē vai kajaku, lai vienkārši baudītu dabu. Kam nepatīk arī airēt, var doties motorizētā izbraucienā ar kādu no vietējiem kuģīšiem, bet, ja bail no jūras slimības, spirgto un svaigo jūras gaisu, un vasaras saulīti var izbaudīt arī kādā no pludmalēm.
    Vēl vasarā iespējams doties slavenākajā reģiona ekskursijā "uz stikšanos ar Mobiju Diku" , kurā būs iespējams novērot lielākos vasaras Norvēģijas viesus - kašalotus, šis skats tiešām ir atmiņā paliekošs. Visu cauru gadu ir atvērts arī visvairāk uz ziemeļiem novietotais dzīvnieku parks Polar Zoo , kurā ir iespējams profesionāļu uzraudzībā aci pret aci satikties ar noslēpumiem un leģendām apvīto ziemeļu slavenāko plēsēju - vilku. Lai arī šie plēsēji ir pieradināti pie cilvēka sabiedrības, tomēr, ja jutīsieties nedroši, dzīvniekus var vērot arī aiz nožogojuma. Parkā vēl ir arī lāči, lūši, āmrijas, brieži un citi dzīvnieki.
    Plašāks pieejamo ekskursiju saraksts un aptuvenas cenas atrodamas pielikumā:
- Vasaras sezonas ekskursijas;
- Ziemas sezonas ekskursijas.

 Neaprakstāms piedzīvojums ir arī Polārā diena un Polārā nakts:
- Polārā Diena - 1600 stundu gara vasaras diena! Iziet no kafejnīcas vienos naktī un būt saulestaru apspīdētam ir interesanta sajūta, tāpat kā vērot saulesstaru rotaļas jūras viļņu galotnēs pusnakts stundā, veroties nevis uz rietumiem, bet gan uz ziemeļiem. Nebeidzamā saules gaisma dara cilvēkus enerģiskākus un dzīvespriecīgākus, ziemeļnieki labprāt izbauda šo saldo kompensāciju par ziemas vidū laupīto dienasgaismu.
- Polārā Nakts - piedāvā neatkārtojamu krāsu spēli, unikālā nakts, zilā gaisma kombinācijā ar saules sarkano refrakciju nodrošina maģisku sajūtu, un, kad šajā spēlē iesaistās vēl mēness un ziemeļblāzma, tad sajūtas ir līdzīgas kā atrodoties uz citas planētas.
- Apburts ar Ziemeļblāzmu - Ziemeļblāzma parādās, kad daļiņas no saules virsmas tiekas ar zemes atmosfēru, daļa šo daļiņu tiek novirzītas jostā gar zemes magnētisko lauku uz planētas magnētisko polu, 100 km augstumā virs zemes šīs daļiņas sastopas ar atmosfēru un top gaisma. Tromso atrodas pa vidu šai ziemeļu gaismas jostai, tādēļ ir viena no labākajām vietām šīs neatkārtojamās dabas parādības novērošanai.

    Bez visa iepriekš minētā Tromso vēl ir arī bagāta kultūras dzīve un citas atpūtas iepējas, ziemā tā ir arī laba slēpošanas vieta.
Vārdu sakot, šeit var izbaudīt pa druskai no visa, bet ar vienu reizi, iespējams, tik un tā būs par maz.

Barselona

4 dienas// Barselonas ievērojamākās apskates vietas Ievērojamākās vietas: osta, De La Seu Katedrāle, St. Jaume laukums, “Gotiskais kvartāls”, olimpiskais ciemats un stadions, Montjuich
Milāna

3 dienas// Milānas ievērojamākās apskates vietas Pilsētas ievērojamākās vietas: Piazza del Duomo galerija un katedrāle; Piazza della Scala; opera; vēsturiskais viduslaiku Milānas centrs
Londona

4 dienas// Londonas ievērojamākās apskates vietas Londonas ievērojamākās vietas: Parlamenta ēka un Big Ben tornis, Vestminsteres abatija, Dzejnieku stūrītis, kur aplūkojami daudzu
Venēcija

3 dienas // Venēcijā - pislētā uz ūdens! Venēcija ir celta uz trīssimt septiņpadsmit mazām saliņām. Šeit ir simt piecdesmit kanālu, kas savā starpā
Islande

5 Dienas // Iepazīsties ar ziemeļu karalieni – Islandi! Neticama dabas daudzveidība ar elpu aizraujošām ainavām un neparasto ziemeļu kultūru. Islande patiesi ir atklājums

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija