• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Taizeme - Puketa

No
14.12.2019
Līdz
21.03.2020
Naktis
14
Cena no cilvēka
959
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo...


Cenā iekļauts:
- lidojums Rīga - Puketa - Rīga (Lidojums tiek veikts ar savienojumu caur Stambulu),
- lidostas nodevas,
- transfērs (lidosta-viesnīca-lidosta),
- 14 naktis izvēlētā viesnīca ar attiecīgo ēdināšanas tipu,
- pārstāvju pakalpojumi ārvalstīs.


Cenā nav iekļauts:
- apdrošināšana,
- ekskursijas,
- dzeramnauda,

 

Apmaksas nosacījumi:

- Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, klā 28 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.

 

Puketa – elitārā un demokrātiskā

Puketa (Ko Phuket, 867 km no Bangkokas) ir vislielākā Taizemes sala, ko ar valsts kontinentālo daļu savieno tilts-dambis. Savulaik Puketa bija pazīstama kā alvas ieguves vieta, tad kaučuka plantāciju reģions, taču daudz svarīgāk, ka tā jau kopš senām dienām bijusi pieturvieta jūras ceļā no Indijas uz Ķīnu.

20. gs. Puketas salas brīnumainā daba, sniegbaltās pludmales, klusie līči un dzidrā ūdens lagūnas guva savu patieso novērtējumu – Puketa kļuva par elitāru atpūtas vietu visas pasaules kontekstā, īstu tūrisma Meku. Puketā joprojām var rast visu to, kas cilvēku priekšstatos attiecībā uz salām ir idillisks un eksotisks: seni, mūžzaļi meži aizvēsturisku kalnu nogāzēs, ūdenskritumi, retu un neparastu augļu dārzi, kokospalmu un kaučuka palmu plantācijas, tehnoloģiju neskartas krastmalas un pludmales. Tajā pat laikā uz salas ir pirmšķirīgi golfa laukumi un trīs lieliski klubi, kas organizē izjādes. Stilīgie restorāni savā piedāvājumā apmierinās cilvēkus pat ar visizsmalcinātāko gaumi. No visas pasaules Puketā ierodas niršanas un zemūdens peldēšanas mīļotāji, jo te ir daudzas jo daudzas skaistas un niršanas drošībai atbilstīgas vietas, tāpat kā sertificēti niršanas klubi. Savukārt makšķerēšana jūrā nes labus un pat pārsteidzošus lomus! Peldēties un plunčāties Puketas labiekārtotajās pludmalēs ir īsta bauda – ūdens temperatūra tajās nekad nav zemāka par 26 grādiem!

Viena no vispieprasītākajām atpūtas vietām salā atrodas Patongas rajonā, kas pēdējo divu gadu laikā ir stipri mainījies. Gar ziedu un skulptūru rotāto krastmalu arvien vairāk un vairāk rindojas tirdzniecības centri un pievilcīgi restorāni. Tāpat Patongas pludmale ir kā radīta tiem, kas nevar iztikt bez aktīvām ar ūdens stihiju saistītām izklaidēm – kanoe, vējdēlis, kaitsērfings, ūdens motocikli utt., utt. – viss tas ir pieejams. Savus īpašus akcentus piešķir arī Patongas kūrorta unikālais dzīves ritms, kurā būtisku vietu ieņem tās pulsējošā, jautrā, košā un neatkārtojamā nakts izklaide.

Taču Puketa ir dažāda, Patongai raksturīgā kņada, skaļums un daļēji pat uzmācība ar civilizācijas labumiem izzūd kā pēc burvju nūjiņas mājiena jau citos salas kūrortos. Un to ir daudz, un tie sniedz mieru, klusumu un dabas apjausmu gan salas ziemeļu, gan dienvidu rajonos un vidienē. Piemēram, Rawai Beach, Nai Harn Beach, Mai Khao Beach, Nai Thon Beach, Karon Beach, Kata Noi Beach u.c.
Salā tiek rīkoti arī daudzi plaši pazīstami sarīkojumi un festivāli. Viens no tādiem ir fantastiski jautrais veģetārās virtuves festivāls, kas ilgst deviņas dienas (parasti – oktobrī). Savukārt decembra sākumā noris tradicionālā karaliskā regate, kurā izcīna Karaļa kausu. Tad salas ostās piestāj burinieki vai no visas pasaules.

Jāatzīmē, ka agrāk tūrisma ziņā izteikti elitārā Puketa kļūst arvien demokrātiskāka. Pēdējos gados salā sākušas strādāt daudzas vidējās kategorijas viesnīcas, līdz ar to arī tūristu skaits ir audzis, tāpat to pārstāvēto valstu ģeogrāfija ir ievērojami paplašinājusies.
Gaisa satiksme savieno Puketu ne tikai ar Bangkoku un citām Taizemes pilsētām, bet arī Honkongu, Singapūru un Malaiziju.Pataija – Taizemes tūrisma devītais vilnis

Pataija ir Taizemes lielākais kūrorts, tas atrodas apmēram 140 km uz dienvidaustrumiem no Bangkokas pie Siāmas jūras līča. Pateicoties pilsētas statusam – tas to atšķir no daudziem citiem Taizemes kūrortiem – Pataija pēc krāšņā saulrieta neiegrimst vien klusuma un dienvidu zvaigžņu raisītā aurā, tās dzīves temps ne drusku nerimst, vien jautrības un izpriecu akcenti no pludmalēm, jūras un baseiniem pārvietojas uz pilsētas ielām, bāriem, diskotēkām un citiem vakara un nakts līksmības objektiem, kur izklaide rokrokā ar uzdzīvi sit augstu vilni.

Pataijas aizsākumi rodami 1767. gadā, kad nākamais Taizemes karalis Taksins šai vietā pulcēja zemessardzi. Starp citu, arī tālākajā Pataijas vēsturē militāriem formējumiem ir bijusi ievērojama nozīme – laikā no 1962. līdz 1972. gadam zvejnieku ciematiņš tapa par netālu stacionētās ASV karaflotes bāzes jūrnieku atpūtas vietu.

Tie jūrnieki, kas dienesta atvaļinājuma laikā ieradās Pataijā, lai atpūstos, iemīlēja šo vietu dēļ skaistajām dabas ainavām, plašajām pludmalēm, vietējo iedzīvotāju vienkāršības, viesmīlības un atsaucības. T. sk. arī sieviešu un meiteņu.

Tieši no dienesta atvaļinātie militāristi bija tie, kas pirmie investēja šīs vietas izveidē par kūrortu. Tādējādi it kā pats par sevi tika noteikts arī Pataijas viesnīcu arhitektoniskais tēls – lielas daudzstāvu viesnīcas amerikāņu stilā: plaši numuri, spožu horizontālu virsmu pārpilnība, kondicionieri, grezni bāri un nesagraujami iecietīga attieksme pret klientiem pat visdārgākajās viesnīcās.
Mūsdienās Pataija ir viens no pasaules vispopulārākajiem kūrortiem aktīvās un pludmales atpūtas segmentā, tā platība ir 208 km2, iedzīvotāju skaits pārsniedz 80 000.

Kūrorta centrs ir pilsētas zona – trokšņaina, kņadas pilna, tāda, kas nerimst ne dienu, ne nakti. Var teikt, ka te ir tas, ko nekur citur tik atklātā veidā kā šeit neatrast – caur un caur piesātināta, kolorīta austrumnieciski-aziātiska naktsdzīve. Līdz ar mijkrēšļa atnākšanu savas durvis ver restorāni, bāri, diskotēkas, go-go bāri un masāžas saloni. Gulšņāt nav laika! Pa dienu Pataijas centrs izklaidei piedāvā plašu ūdens sporta veidu spektru – ūdens motocikli, kuteri, vējdēlis, buru sports, izbraucieni jūrā. Bet krastā laiku var pavadīt šautuvēs, biljarda un boulinga zālēs, tirdzniecības centros un restorānos, kafejnīcās, bāros.

Jaunākajās kūrorta teritorijās, kuras uzceltas un izveidotas vēlākos gados, valda gluži cita atpūtas filozofija: viesnīcas atrodas parku zonā, un visa to infrastruktūra koncentrējas viesnīcu iespaidīgi lielajās privātajās teritorijās, kas tieši robežojas ar plašajām municipālajām pludmalēm. Var teikt, ka šajos rajonos vētraino un līksmo izklaižu Pataija pierimst kā vakarvējš, atvēlot vietu mierīgai ģimeniskai kūrorta atpūtai. Te var, izbaudot tīksmi, peldēties un nirt; bērni var mierīgi rotaļāties liedagā, bet nelielie restorāni atpūtniekus lutina ar ēdieniem, kas pagatavoti no svaigi iegūtām jūras veltēm.
Pataijas ekskursiju programma ir ārkārtīgi saistoša un daudzveidīga. Neviens cits Taizemes reģions nevar lepoties ar tik plašu ekskursiju klāstu. Pataija uzņem atpūtniekus un tūristus visu gadu. Pat lietus sezonas laikā saulaini dienu te ir vairāk nekā citos valsts reģionos. U-Tapao starptautiskā lidosta savieno Pataiju ar daudzām jo daudzām pilsētām pasaulē. Taču nokļūt Pataijā tāpat var caur Bangkoku, savas uzmanības un pasaules iepazīšanas alkas remdinot arī šajā lieliskajā pilsētā, kura ne jau bez pamata tiek dēvēta arīdzan par Eņģeļu pilsētu.

Brauciens ar autobusu no Bangkokas līdz Pataijai ilgst aptuveni 3 stundas, bet no U-Tapao starptautiskās lidostas līdz Pataijai jābrauc apmēram 40 minūtes.
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija