• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Taizeme - Bangkoka

No
25.10.2019
Līdz
13.03.2020
Naktis
14
Cena no cilvēka
699
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo. Izjādes ar labāko visurgājēju – ziloni. Izrādes, kurās zvaigžņu lomas piešķirtas aligatoriem, kobrām un eksotiskiem pērtiķēniem. Austrumiem raksturīgas izpriecas – legālas un nelegālas. Karalis, sudraba kurpītes un pelnrušķītes. Jūra, mūžzaļi meži un balta pludmales smilts. Bet pāri visam – prātu un miesu žilbinoša vasara. Varbūt Bangkokā, varbūt Puketā, varbūt Patajā...

*Ceļojums tiek plānots uz 14 dienām.
!Iespējams izplānot braucienu arī citos datumos individuāli

Cenā iekļauts:
- lidojums Rīga - Bangkoka - Rīga (Lidojums tiek veikts caur Taškentu),
- lidostas nodevas,
- transfērs (lidosta-viesnīca-lidosta),
- 14 naktis izvēlētā viesnīca ar attiecīgo ēdināšanas tipu,
- pārstāvju pakalpojumi ārvalstīs.


Cenā nav iekļauts:
- apdrošināšana,
- ekskursijas,
- dzeramnauda,
- personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa - 20% no kopējās ceļojuma summas.

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.


Eņģeļu pilsēta – Bangkoka
Bangkoka ir Taizemes politiskās, ekonomiskās, garīgās, kultūras, tāpat arī izglītības centrs. Nevar teikt, ka tās vēsture ilgusi tūkstošiem gadu, jo pilsētu 1782. gadā dibinājis karalis Rama I. Galvaspilsētas attīstību vairāk nekā divu gadsimtu garumā veicinājusi atrašanās pie lielākās valsts upes Čaoprajas (Chao Phraya) un tās kanāliem. Pateicoties tieši kanālu sazarotajam tīklam, eiropieši nodēvējuši Bangkoku arī par austrumu Venēciju. Toties paši taizemieši to sauc par Eņģeļu pilsētu – te vienkopus atrodas ļoti daudzi nācijai svēti objekti, pieminekļi, priekšmeti, kas saistīti gan ar ticīgām, gan laicīgām lietām. Tūristus ārkārtīgi pievelk senie, zeltā zaigojošie tempļi, ar vēsumu veldzējošie kanāli, smaržīgie eksotiskie ziedi un augu cēlie aromi, kā arī taizemiešu virtuves izsmalcinātās garšas. Pēdējās desmitgadēs Bangkoka ir kļuvusi par modernu megapoli ar milzīgiem debesskrāpjiem. Satiksmi veido mūsdienīgi transporta līdzekļi, uzceltas garas ielas un prospekti, kas savieno attālākos pilsētas rajonus, moderni tirdzniecības, mākslas un izklaižu centri.

Bangkoka ir budisma ticības un kultūras dārgumu krātuve, ne velti pilsētā atrodas vairāk nekā 400 neaprakstāmi skaisti budisma tempļi, kas apbur gan ar savu arhitektonisko veidolu, gan iekšējo auru. Daudzās izstāžu ekspozīcijas un muzeji iepazīstina ar fantastiski plašo kultūras un vēstures vērtību klāstu. Viena no Bangkokas galvenajām svētvietām ir Smaragda Budas templis (Wat Phra Kaeo), kas atrodas Lielās karaļa pils kompleksa teritorijā.

Viesnīcas un restorāni pamatoti lepojas ar gastronomiski izmeklētajām ēdienkartēm. Bet daudzie nakts bāri un diskotēkas liks aizmirst, ka nakts ir miega un miera patvērums. Savukārt Taizemes megapoles viesnīcas ir slavenas ar savu augsto servisa un komforta līmeni. Iepirkšanās procesa cienītājiem paveras plašas iespējas apmeklēt daudzos pilsētas tirdzniecības centrus, veikalus un austrumu tirgus. Daudzi tirgi, un tas ir nenoliedzams pluss, specializējas noteiktu preču grupu tirdzniecībā: zīda drānas, ziedi, sadzīves tehnika, juvelierizstrādājumi, pulksteņi, apģērbi, apavi, kā arī daudzas citas vairāk vai mazāk iekārojamas un vajadzīgas lietas un grezni nieciņi – visu to un daudz ko citu atradīsit šajos tirgos.

Bangkoka dinamiski dzīvojošas megapoles veidolā sniedz saviem viesiem iespēju pilnvērtīgi izbaudīt Taizemes mūsdienu sadzīves realitāti, bet galvenais – tās pārbagātā kultūras mantojuma daili un burvību.


Ekskursijas:

"Dusošā Budas templis"
Šajā ekskursijā Jūs apskatīsiet Bangkokas vēsturisko daļu, apmeklēsiet Dusošā Budas templi (Wat Pho) un valstī lielāko juvelierizstrādājumu un suvenīrprodukcijas centru.
Tempļa galvenais un iespaidīgākais objekts ir 46 m garais un 15 metrus augstais dusošā Budas tēls – tas ir vislielākais Budas atveidojums pasaulē. Visa skulptūra ir klāta ar potālu (lokšņu zeltu).
Wat Pho templī atradās pirmā Taizemes karalistes universitāte. Tajā, mācīdamies dažādām zinībām, studējošie apguva arī zināšanas tradicionālajā taizemiešu medicīnā, t.sk. taizemiešu masāžas prasmes un gudrības, kuras tempļa teritorijā var apgūt vēl šobaltdien.
Tūristiem, kas dzīvo Bangkokas viesnīcās, ekskursija ir bezmaksas, pārējiem ~ 0.5 USD

Apskates ekskursija pa Bangkoku
Karaļa pils, Smaragda Budas tempļa un Dusošā Budas tempļa apmeklējums. Brauciens pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas Taizemes visaugstākajā celtnē – Bayoke Sky. Skatu platforma. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.
Ekskursijas ilgums: visa diena. Cena ~ 40-50 USD, bērnam ~ 35 USD

Atpūtas un izklaides parks "Fantasy"- Puketa
Iespaidīgu izmēru izklaides komplekss "Fantasy" jau vairākus gadus ieņem pirmo vietu starp spilgtākajiem nacionālajiem vakara šoviem Taizemē. Tas ir parks ar atrakcijām un veikaliem, kuros ir ļoti kvalitatīva suvenīru produkcija. Kompleksā baudāmas garšīgas vakariņas, kas organizētas zviedru galda stilā – tas viss gaida Jūs pirms šova priekšnesumu sākšanās.
Pats šovs ne reizi vien ir ieguvis dažādas Nacionālās prēmijas un balvas. Priekšnesums ir tik aizraujošs un neparasts, ka filmēšanu teātra „Ziloņu Pils” ēkas iekšienē organizatori ir aizlieguši. Fotografēt un filmēt var tikai pašā parka teritorijā.
Dresēti dzīvnieki, maskas, akrobāti un pārsteidzoši daudz jaunu izjūtu – lūk, kas ir "Fantasy". Jūs varēsiet pavadīt neaizmirstamu vakaru, īpaši tas patiks bērniem.
Ekskursijas ilgums
: visa diena. Cena ~ 25 USD

Daivings Andamanu jūrā - Puketa
Andamanas jūra stabili ieņem vietu dziļūdens niršanai paredzēto pasaules skaistāko vietu desmitniekā. 60 jūras jūdžu rādiusā no Puketas ir milzum daudz vietu vienu dienu ilgai niršanai, bet 300 jūdžu rādiusā paveras iespējas īstiem vairākas dienas ilgiem jūras safari.
Ja Jūs vēl neesat izšķīrušies ienirt ar akvalangu, Jums ir unikāla iespēja izdarīt to Taizemē. Jūs varat veikt mēģinājuma ieniršanu, bet, ja Jums iepatiksies, Puketā ir iespēja iziet apmācību ar krievu valodā runājošiem instruktoriem un nolikt eksāmenu starptautisko PADI sistēmas sertifikātu saņemšanai, kas ļaus Jums nirt praktiski ikvienā planētas punktā.
Ekskursijas ilgums: visa diena. Cena ~ 145 USD

Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija