• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Indija- Šeišelu salas

No
07.01.2024
Līdz
03.03.2024
Naktis
10
Cena no cilvēka
1005
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Šeišelu salas ir Indijas okeāna pērle, kas nereti tiek dēvētas par patiesu paradīzi. Mazā valstiņa, kas atrodas Indijas okeānā, uz ziemeļiem no Madagaskaras, sastāv no vairāk nekā 115 salām. Lai arī lielākā daļa no tām netiek apdzīvotas, tās ir iecienījuši tūristi.

Šai mazajai salu valstij, kuru ir grūti pamanīt pasaules kartē, ir aptuveni 90 000 iedzīvotāju un aptuveni 400 000 tūristu ik gadu. Seišelu salas rotā tropu meži, kuros sastopami daudz dažādi, citur pasaulē nesastopami, reti dzīvnieki un augu sugas: mežonīgā vaniļa, zilie baloži, melnie papagaiļi, kokosriekstu palmas un medūzas, orhidejas un sarkanpieru papagaiļi.

Šīs Indijas okeāna salas ir lieliski piemērotas tiem, kas lūkojas pēc romantiskām brīvdienām! Mājīgas viesnīcas, skaistas pludmales palmu paēnā, granīta klintis, lieliski laika apstākļi viscaur gadu, brīnišķīgas okeāna ainavas ar skaistu zemūdens pasauli un apbrīnas vērtiem saulrietiem – nav labākas vietas romantiskām brīvdienām par šo! Šī iemesla dēļ Seišelu salas īpaši ir iemīļojuši jaunlaulātie un pāri, kas vēlas baudīt romantisku divvientulību.

Kūrorta vietas

Mahe - ir lielākā no Seišelu salām. Uz tās dzīvo aptuveni 90% Seišelu salu iedzīvotāju. Mahe salā ir augsti attīstīta tūrisma infrastruktūra – interesantas ekskursijas, slēgtas, baltu smilšu pludmales.

Vallee De Mai Rserve - ir viens no pasaulē mazākajiem rezervātiem, kas iekļauts UNESCO Pasaules matojumu sarakstā, un glabā neskartu tropu mežu ar unikālu floru un faunu. Šeit atrodami milzu akmeņi, čūskas, reptiļi, dažādas putnu un zīdītāju sugas, kā arī iespaidīga palmu daudzveidība. Šī ir vienīgā vieta, kur sastopami jūras kokosrieksti jeb Coco de Mer, kas ir gigantiski rieksti (sver vairāk nekā 20 kilogramu) un akurāti atspoguļo sievietes un vīrieša anatomiju.

Pilsēta Viktorija - ir Seišelu Republikas galvaspilsēta un tā atrodas uz Mahe salas. Tajā mājvietu radusi valsts vienīgā osta, kas eksportē kokosriekstus, vaniļu, ziepes, kokosriekstu eļļu, gvano un bruņurupuču bruņas. Šī brīnišķīgā pilsētas atrodas blakus ūdenim, tā ir lieliski piemērota pastaigām un kultūrvēsturiskā mantojuma iepazīšanai. Šeit virmo arī aktīva naktsdzīve un viesošanās šeit neatstāj vienaldzīgu.

Seišelu salu lagūnas un pludmales. Seišelu salu lielākā pievilcība ir salu daudzveidība, tāpēc ir vērts iepazīt tās pēc iespējas vairāk.

La Digue - sala, kas atpazīstama pēc milzu akmeņiem piekrastē. Īpašu šarmu tie iegūst saulrieta laikā, kad tajos atspoguļojas rozā toņi. Uz šīs salas ir atrodama arī Anse Source d`Argent pludmale, kura atzīta par vienu no pasaulē skaistākajām pludmalēm. Sala lepojas arī ar īsteniem džungļiem, dzidro ūdeni un zaļojošiem kalniem.

Aldabra Atoll - ir lielākā koraļļu mājvieta Seišelu salās, kas ir iekļauta UNESCO mantojumu sarakstā. Šeit sastopami milzu bruņurupuči. Šie bruņurupuči vairs mājo tikai Seišelu salās un Maurīciju salās.

 


Cenā iekļauts:
- Lidojums: Rīga – Šeišelas - Rīga (Lidojums tiek veikts ar savienojumu caur Stambulu)

- Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ

- 10 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu 

- Uzņemošās puses pārstāvju pakalpojumi.

 Cenā nav iekļauts:

- Ceļojuma apdrošināšana

- Ekskursijas 

- Personīgie izdevumi.

 Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas veikšanas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa

- Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi

- Atlaides nesummējas

- Piedāvājumu skaits par maksimālo atlaidi ir ierobežots

- Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiek veiktas naktī

- Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

 

Tunisija- Einfidha

Tunisija ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības. Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni un saules pielietām
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija