• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Šeišelu salas - Indijas Okeāna pērle!

No
29.12.2019
Līdz
21.06.2020
Naktis
8
Cena no cilvēka
919
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Vai sapņo par brīvdienām vietā, kur acis lutinās zelta pludmales, tirkīzzils un caurspīdīgs okeāna ūdens, palmas un džungļu šarms?

Tad Tev jāplāno ceļojumu uz Seišelu salām! Dosimies kopā uz šo paradīzei līdzīgo vietu,  ziemas ceļojumu sezonā!

 

Šeišelu salas - Indijas okeāna pērle!

Seišelu salas nereti tiek dēvētas par patiesu paradīzi. Mazā valstiņa, kas atrodas Indijas okeānā, uz ziemeļiem no Madagaskaras, sastāv no vairāk nekā 115 salām. Lai arī lielākā daļa no tām netiek apdzīvotas, tās ir iecienījuši tūristi.

Šai mazajai salu valstij, kuru ir grūti pamanīt pasaules kartē, ir aptuveni 90 000 iedzīvotāju un aptuveni 400 000 tūristu ik gadu. Seišelu salas rotā tropu meži, kuros sastopami daudz dažādi, citur pasaulē nesastopami, reti dzīvnieki un augu sugas: mežonīgā vaniļa, zilie baloži, melnie papagaiļi, kokosriekstu palmas un medūzas, orhidejas un sarkanpieru papagaiļi.

 

Cenā iekļauts:
- Lidojums: Rīga – Šeišelas - Rīga (Lidojums tiek veikts ar savienojumu caur Stambulu (IST) )
- Pasažieru nodeva;
- Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā - nogādāšana no viesnīcas uz lidostu.
- Izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca.

Cenā neietilpst:
- Ekskursiju programma;
- Ceļojuma apdrošināšana;
- Papildus izdevumi (dzeramnaudas, medicīniskā apdrošināšana, dzērieni utt.)

 

Apmaksas kārtība:

Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.

Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

 

Šeišelu salas -romantikas meklētājiem!

Šīs Indijas okeāna salas ir lieliski piemērotas tiem, kas lūkojas pēc romantiskām brīvdienām! Mājīgas viesnīcas, skaistas pludmales palmu paēnā, granīta klintis, lieliski laika apstākļi viscaur gadu, brīnišķīgas okeāna ainavas ar skaistu zemūdens pasauli un apbrīnas vērtiem saulrietiem – nav labākas vietas romantiskām brīvdienām par šo! Šī iemesla dēļ Seišelu salas īpaši ir iemīļojuši jaunlaulātie un pāri, kas vēlas baudīt romantisku divvientulību.

 

Kurp doties Šeišelu salās:

* Mahe - ir lielākā no Seišelu salām. Uz tās dzīvo aptuveni 90% Seišelu salu iedzīvotāju. Mahe salā ir augsti attīstīta tūrisma infrastruktūra – interesantas ekskursijas, slēgtas, baltu smilšu pludmales.

* Vallee De Mai Rserve - ir viens no pasaulē mazākajiem rezervātiem, kas iekļauts UNESCO Pasaules matojumu sarakstā, un glabā neskartu tropu mežu ar unikālu floru un faunu. Šeit atrodami milzu akmeņi, čūskas, reptiļi, dažādas putnu un zīdītāju sugas, kā arī iespaidīga palmu daudzveidība. Šī ir vienīgā vieta, kur sastopami jūras kokosrieksti jeb Coco de Mer, kas ir gigantiski rieksti (sver vairāk nekā 20 kilogramu) un akurāti atspoguļo sievietes un vīrieša anatomiju.

* Pilsēta Viktorija - ir Seišelu Republikas galvaspilsēta un tā atrodas uz Mahe salas. Tajā mājvietu radusi valsts vienīgā osta, kas eksportē kokosriekstus, vaniļu, ziepes, kokosriekstu eļļu, gvano un bruņurupuču bruņas. Šī brīnišķīgā pilsētas atrodas blakus ūdenim, tā ir lieliski piemērota pastaigām un kultūrvēsturiskā mantojuma iepazīšanai. Šeit virmo arī aktīva naktsdzīve un viesošanās šeit neatstāj vienaldzīgu.

* Seišelu salu lagūnas un pludmales. Seišelu salu lielākā pievilcība ir salu daudzveidība, tāpēc ir vērts iepazīt tās pēc iespējas vairāk.

* La Digue - sala, kas atpazīstama pēc milzu akmeņiem piekrastē. Īpašu šarmu tie iegūst saulrieta laikā, kad tajos atspoguļojas rozā toņi. Uz šīs salas ir atrodama arī Anse Source d`Argent pludmale, kura atzīta par vienu no pasaulē skaistākajām pludmalēm. Sala lepojas arī ar īsteniem džungļiem, dzidro ūdeni un zaļojošiem kalniem.

* Aldabra Atoll - ir lielākā koraļļu mājvieta Seišelu salās, kas ir iekļauta UNESCO mantojumu sarakstā. Šeit sastopami milzu bruņurupuči. Šie bruņurupuči vairs mājo tikai Seišelu salās un Maurīciju salās.

 

Padomi ceļotājiem uz Šeišelu salām! 

Seišelu salas ir piemērotas gan tiem, kas lūkojas pēc aktivitātēm, gan tiem, kas vēlas mieru. Ir vienkārši jāatrod tieši sev vēlamais: pastaigas pa īpaši ierīkotām takām pludmalēs vai kalnos, Botāniskā dārza apciemojums, Nacionālā Vēstures muzeja vai Hinduistu tempļa apmeklējums, Takamaka ruma darītavas izpēte un ruma degustācija Mahe salā.

 

Laika apstākļi Seišelu salās

Seišelu salās viscaur gadu valda silti laika apstākļi. Vidēja gaisa un ūdens temperatūra šeit ir +28 grādi. Šīm Indijas okeāna salām ir divi galvenie gadalaiki – slapjais un sausais. Pirmais ir laika periodā no oktobra līdz aprīlim, bet otrais, nedaudz vēsākais – no maija līdz septembrim, bet šajā laikā okeānā var būt spēcīgi viļņi, un tāpēc peldēšanās var būt bīstama.


Suvenīri no Seišelu salām

Kā suvenīrus no Seišelu salām variet sarūpēt mīlas kokosriekstu, zināmu arī ā Coco D`Amour. Tas ir vietējā ražojuma maigs liķieris, ko darina no milzu kokosriekstiem, kas aug uz salām. Vislabāk suvenīrus ir meklēt Seišelu salu galvaspilsētā Viktorija, jo šeit ir bagātīgs daudzums veikalu un tirgu. Ņemiet vērā, lai izvestu no valsts kokosriekstus, ir nepieciešama īpaša atļauja.Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija