• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Meksika - Cancun

No
15.12.2019
Līdz
08.03.2020
Naktis
11
Cena no cilvēka
1039
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Kankūna atrodas Jukatanas pussalas ziemeļos, kuru ieskauj Karību jūra. Tas ir liels kūrorts, kurā izvietotas neskaitāmas viesnīcas.

Kankūnas plašais viesnīcu piedāvājums ļauj izvēlēties, sākot no luksusa apartamentiem un beidzot ar pieticīgām un vienkāršām apmešanās vietām.

Meksika gadu gaitā kļuvusi par tūristu iecienītu atpūtas vietu, un viens no Meksikas populārākajiem kūrortiem ir Kankūna.

Baltās smilšu pludmales, Karību jūras dzidrais, debeszilais ūdens, saule, pasaules līmeņa viesnīcas ar izsmalcinātiem restorāniem un izslavēta naktsdzīve - tā ir Kankūna.

Šeit iespējams rast gan mieru un klusumu, gan, turpat netālu, mesties neaizmirstamos piedzīvojumos un trakulīgā nakts dzīvē.

 

Kankūnā valda tropiskais klimats, un saule tur baudāma gandrīz visu cauru gadu. Lietus sezona ilgst no maija līdz oktobrim,

pārējie mēneši ir vairāk saulaini, tomēr jārēķinas, ka mitrs klimats tur ir pastāvīgi.

 

Esot Meksikā, noteikti jāpanašķējas ar meksikāņu virtuves gardumiem - burito, tortilas, nachos.

Meksikāņu ēdieni ir garšvielām bagāti un ļoti garšīgi! Lielākā daļa viesnīcu piedāvā ''all inclusive'' jeb ''viss iekļauts'', kas sniedz plašu

iespēju dažādo garšu burvību izbaudīt ik dienu, un neierobežotā daudzumā. Bet, ja jau reiz esat nonākuši Meksikā,

bez tekilas neiztikt! Protams, tiek piedāvātas arī dažādas tekilas degustācijas.

 

Cenā iekļauts:
- Lidojums: Rīga – Cancun - Rīga (Lidojums tiek veikts ar savienojumu caur Stambulu (IST) kā arī lidojums tiek veikts ar tehnisko nolaišanos Mexico )
- Pasažieru nodeva;
- Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā - nogādāšana no viesnīcas uz lidostu.
- Izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca.

Cenā neietilpst:
- Ekskursiju programma;
- Ceļojuma apdrošināšana;
- Papildus izdevumi (dzeramnaudas, medicīniskā apdrošināšana, dzērieni utt.)

 

Apmaksas kārtība:

Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.

Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija