• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Indija - Goa

No
05.01.2019
Līdz
02.03.2019
Naktis
14
Cena no cilvēka
739
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 
Nav šaubu, ka Indija ir saistošākā, košākā, haotiskākā, garīgākā un dzīvīgākā valsts pasaulē. Tas būs šoks visām jūsu sajūtām, turklāt – visām vienlaicīgi!Šajā valstī sastapsiet kultūru dažādību, sākot ar tempļu skulptūrām un sienas gleznojumiem, ar kuriem spēj konkurēt vien itāļu renesanses māksla, un beidzot ar vienkāršo cilvēku rokdarbiem – šajā valstī daudzas lietas vēl joprojām tiek gatavotas rokām.

Tomēr jāņem vērā, ka Indijā ir arī daudz šokējoša: nabadzība, troksnis un netīrība, kā arī prātam neaptverami satiksmes sastrēgumi.
Šajā miljardu apdzīvotajā valstī būs grūti atrast privātu teritoriju. Jāsaprot, ka draudzīgais, zinātkārais indietis, kas apsēdies līdzās, skatās uz jums un uzdod šķietami pārāk daudz jautājumu, patiešām domā, ka uzvedas izteikti pieklājīgi, jo galu galā ārzemnieki taču atrodas tālu no savām mājām un ģimenēm!

Goa štats tiek uzskatīts par vienu no eiropeiskākajiem Indijā, tas atrodas Indijas okeāna krastā, apmēram 400 km uz dienvidiem no Bombejas. Ņemot vērā to, ka Goa ir bijusī Portugāles kolonija un Indijas sastāvā iekļauta tikai 20.gadsimta beigās, gaisotne šeit valda līdzīga kā Spānijas kūrortos, tomēr arī Indijas klātbūtne ir jūtama - krāsainajos vietējo iedzīvotāju apģērbos un apkārt esošajos suvenīru veikalos. Goa pludmales līnija stiepjas 105 kilometru garumā ar aptuveni 40 dažādām pludmalēm.

Ģeogrāfiski Goa iedala divās daļās- Ziemeļu un Dienvidu. Dienvidu daļā vērts apmesties, ja ir vēlme pēc klusas un mierīgas luksusa atpūtas. Šo kūrorta daļu iecienījuši turīgie eiropieši, savukārt Ziemeļu daļa ir vairāk piemērota jauniešiem. Šeit populāras ir diskotēkas, dīdžeju seti un nemitīgas dzīres 24 stundu garumā. Arī naktsmītnes šeit ir lētākas, pieejami gan jauniešu hosteļi, gan vienkāršas pansijas.

Goa klimats: tropisks, vidējā gada ūdens un gaisa temperatūra ir +28 grādi pēc Celsija. Lietus sezona ilgst no jūnija sākumā līdz septembra beigām.
Veiksmīgākais laiks ceļojumam: no oktobra līdz maijam;

Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija