• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Ho Ši Mins - Vjetnama

No
29.12.2019
Līdz
08.03.2020
Naktis
11
Cena no cilvēka
865
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību.

Izdzirdot Vjetnamas vārdu pirmās asociācijas rodas saistībā ar karu, taču karš šajā valstī beidzās jau pirms vairākiem desmitiem gadu. Šobrīd valstī laipni tiek gaidīti viesi no rietumiem un tā spēj sniegt nepārspējamas atpūtas iespējas. Savdabīgā un neatkārtojamā kultūra, brīnišķīgie dabas objekti un interesantā daba, nenoliedzami ir tas, kas valstij piesaista tūristus. Vjetnamā ir iespējams apskatīt ūdens leļļu teātri, ūdens parkus, izbaudīt snorkelēšanas un niršanas priekus. Patiesībā, ikvienam, kam ir kaut vismazākā interese par Austrumu valstīm Vjetnama būs īstais ceļojuma galamērķis.

Cenā ietilpst:

- aviobiļetes Rīga - Ho Chi Minh - Rīga (Lidojums tiek veikts caur Stambulu (IST))
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi ārvalstīs.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:


*Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% (divdesmit) no ceļojuma cenas Priekšapmaksa nav atmaksājama.

* Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.Vjetnama ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm: izkliedētas konusveida salmu cepures un fonā smaragdkrāsas rīsu lauku ainavas; graciozas meitenes eleganti baltās nacionālajās ao dai kleitās, kuras dodas pa pilsētu uz saviem motocikliem; dekoratīvas pagodas un apreibinošas Cao Dai tempļa krāsas. Šis kultūru sajaukums ir radies no senās un daudzveidīgās vēstures. Tā ir bagāta civilizācija ar saglabātām tradīcijām. Turklāt, vēsture nav aizmirsta - vai tie būtu vēl joprojām augsti godātie antīkie tempļi vai šaušalīgo 20. gadsimta karu vietas.

Skaļā, haotiskā un krāsainā Ho Chi Minh pilsēta apžilbina. 1. apgabalam (Saigonai) ir Franču kolonijas arhitektūra un pārsteidzošas modernas ēkas, sākot ar debesskrāpjiem līdz pat dīvainajai "Atkalapvienošanās pilij". Kara muzejs neslēpj nevienu noslēpumu par Vjetnamas kara šausmām. Veikaliņos Jūs varēsiet aplūkot krāsainos un maigos zīdus, no kuriem var tikt izveidots jebkas, ko Jūs vēlaties; tirgus stendus, pārpildītus ar produktiem un, bagātīgi izrotātos un vīraku smaržās ietītos, Cholon tempļus.

Kontrastā ar pilsētām, Mekongas delta liekas jūdzēm tālu. Dzīves ritms šajā ūdens pasaulē, rīsu laukos, zivju fermās un peldošajos tirgos liekas daudz lēnāks. Mazie Mekongas kanāli savieno zaļās saliņas, kurās, pārsteidzošā pārpilnībā, aug tropiskie augļi.

Vjetnamai ir vēl viens īpašs dārgums - tās garajam krastam ir vienas no pasaules labakajām pludmalēm. Ēnas met kokosriekstu palmas un garās, tukšās smilšu pludmales ir apskalotas ar patīkamu, tīru ūdeni, kā arī džungļu kalni veido klusus līčus. Ķīnas Līcis ir labs piemērs: perfektā pludmale ir gandrīz 30 km gara un atrodas uz ziemeļiem no vecās pasaules Hoi An pilsētas.


Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija