• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Abu Dhabi - Apvienotie Arābu Emirāti

No
22.12.2019
Līdz
22.03.2020
Naktis
8
Cena no cilvēka
599
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Apvienotie Arābu Emirāti ir valsts, kuras arhitektūras projektus sauc par astoto pasaules brīnumu, un vienreiz mūžā tie ir noteikti jāredz. Dubaija ir pārvērtusies par greznu mūsdienu megapoli, tomēr tā joprojām godbijīgi saglabā senās arābu pasaules tradīcijas, un tieši tas izraisa apbrīnu. Par Austrumu varenību un bagātību liecina augstākā (321m) un pagaidām vienīgā, gan pašu piešķirta, septiņzvaigžņu viesnīca pasaulē- "Burj Al Arab", 400 m gara slēposanas trase milzīgaja tirdzniecības centrā "The Mall of the Emirates", mākslīgo salu arhipelāgi ar burvīgo viesnīcu Atlantis The Palm Dubai, jaunākais iepirkšanas centrs The Dubai Mall ar milzīgo akvāriju un augstākā celtne pasaulē Burj Khalifa, kas pārsniedz 800 m augstumu.
Apvienotie Arābu Emirāti tika nodibināti 1971. gada 2. decembrī, un tobrīd valsts sastāvā ietilpa seši emirāti: Abū Dabī, Adžmāna, Dubaija, Fudžeira, Šārdža, Ummelkaivaina. Septītais emirāts – Rāselhaima – AAE pievienojās 1972. gadā. Katra emirāta nosaukums atbilst tā galvaspilsētas nosaukumam.
Apvienotajos Arābu Emirātos tiešām ir daudz ko redzēt!

Cenā iekļauts

- lidojums Rīga - Abu Dhabi - Rīga;
- pasažieru nodevas;
- sagaidīšana lidostā;
- grupas transfērs ar autobusiem no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas;
- dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu 8 naktis.

Papildus izmaksas:
- papildu gultiņa bērnam (iepriekš jāsaskaņo ar viesnīcas administrāciju);
- apdrošināšana (tiek iegādāta, rezervējot ceļojumu tūrisma aģentūrā);
- ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

* Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās summas.
* Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

Dubaija – otrais lielākais AAE emirāts. Iedzīvotāju skaits – vairāk nekā 1 900 000 cilvēku. Nozīmīgākas ekonomikas jomas – tirdzniecība, pakalpojumi, tūrisms. Emirāta centrs – Dubaijas pilsēta, kas ir liels un nozīmīgs starptautiskās tirdzniecības centrs. Minimālie nodokļi, Džebelalī brīvās tirdzniecības zona un milzīgais tūristu pieplūdums – lūk, iemesls, kāpēc Dubaijā norisa tik strauja celtniecības attīstība.
Dubaijā ir simtiem viesnīcu, tirdzniecības un izstāžu centru, restorānu. Tāpat arī daudzi naktsklubi un diskotēkas, ūdensatrakciju parki, eksotiski austrumu tirgi. Dubaijas attīstītā infrastruktūra sniedz plašas iespējas, lai nodarbotos ar biznesu, tirdzniecību, kā arī lai baudītu lielisku atpūtu. Ultramodernie denbesskrāpji un greznās viesnīcas harmoniski sadzīvo ar arābu Austrumu īpašo kolorītu.

Ekskursijas:

"Wild Wadi” ūdensatrakciju parks Dubaijā
Šī ir Jūsu sapņu pasaule, kas piepildīsies dzīvē. Parkā ir baseins ar milzu viļņiem ("Breakers Bay”), atrakcija "Master Blaster”, kurā spēcīgas ūdens straumes pacels Jūs kalnā, atrakcija "Jumeirah Sceirah” – tiem, kas drošsirdīgi vēlas sajusties kā kamikadze, relaksējošais 385 m garais un lēnais "Lazy River” maršruts u.c. dažādas ūdensatrakcijas. Vienkārši ideāla vieta brīvā laika pavadīšanai Jums un Jūsu ģimenei.
Cena ~ 75-130 USD

Brauciens pa jūras līci ar dhow laivu "Rustar”
Vislielākais dhow tipa arābu koka kuģis, kas ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, un restorāns "Rustar", kas atrodas uz šī kuģa, aicina jūs izbraucienā pa naksnīgo Dubaijas līci. Jums būs iespēja izvēlēties galdiņu uz viena no trim kuģa klājiem, nobaudīt arābu nacionālās virtuves vai Eiropas tautu virtuves ēdienus, kurus pagatavojis 5* viesnīcas "JW Marriott” šefpavārs, kā arī ieklausīties mūziķu spēlētajā „dzīvajā” mūzikā. Jūsu rīcībā būs 3 bāri ar alkoholiskajiem dzērieniem.
Cena ~ 110 USD pieaugušajam, 90 USD bērnam

Delfinārija apmeklējums
Priekšnesums ietver 3 delfīnu un 4 jūras lauvu uzstāšanos. Bet pēc tam visi, kas gribēs, varēs nofotografēties kopā ar tiem "māksliniekiem”, kuri būs iepatikušies. Priekšnesums noris slēgtā telpā. Programmas ilgums – 45 minūtes.
Cena ~ 70 USD pieaugušajam, 50 USD bērnam

Dubaijas apskates ekskursija
Pēdējās desmitgadēs Dubaija ir pārtapusi par greznu modernu megapoli, taču pilsēta joprojām gādā un saudzīgi rūpējas arī par senajām tradīcijām – tāpēc šī ekskursija tūristos vienmēr izsauc neviltotu sajūsmu.
Ekskursijas programmā: muzeja apmeklējums (ar vaska figūru ekspozīciju), islāmticīgo mākslinieku darbu galerija, apstāšanās, lai nofotografētos uz pasaules augstākās piekrastes viesnīcas "Burj Al Arab” fona, izbrauciens ar laivu pa jūras līci un Dubaijas valdnieka pils apmeklējums.
Ekskursijas noslēgumā tūristiem (pēc izvēles) būs iespēja apmeklēt modernu tirdzniecības centru vai arī atgriezties savā viesnīcā.
Tūristiem, kas dzīvo Dubaijas viesnīcās, – pusdienas nav iekļautas ekskursijas cenā.
Tūristiem, kas dzīvo Abū Dabī, Šārdžas, Rāselhaimas viesnīcās, ir iespēja pasūtīt ekskursiju gan ar pusdienām, gan bez tām. Tūristiem, kas dzīvo Fudžeiras viesnīcās, – pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā.
Cena ~ 30-100 USD pieaugušajiem, 20-80 USD bērniem

Ekskursija uz viesnīcu "Burj al Arab"
Viesnīca „Burj al Arab”, kas tulkojumā nozīmē „Arābu tornis”, bet tiek saukta arī par Dubaijas buru, slejas 321 m v.j.l un līdz 2008. gadam bija augstākā viesnīca pasaulē (tikai par 10 m augstāka ir viesnīca "Zelta vārti” – arī Dubaijā).
Viesnīca, pateicoties greznajiem interjeriem, lieliskajiem numuriem un diženajam celtnes veidolam, ātri vien iemantoja lielu popularitāti un pamatoti kļuva par Dubaijas vizītkarti. Viesnīcas interjeros 8000 virsmas kvadrātmetros ir izmantots 22 karātu zelts.
Šīs brīnumainās ēkas celtniecībā piedalījās 3000 kompānijas un 250 dizaineri. Izmantojiet izdevību apmeklēt šo arhitektūras, interjeru mākslas un tehnikas augsto sasniegumu pērli, kuru sauc par "Arābu torni”!
Cena ~ 70 USD pieaugušajam, 50 USD bērnam

Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija