• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Apvienotie Arābu Emirāti- Abu Dhabi

No
21.09.2023
Līdz
17.03.2024
Naktis
7, 8, 12
Cena no cilvēka
900
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Abu Dhabi ir Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsēta un kultūras bagātības avots, piedāvājot tūristiem nepārspējamu kūrortu pieredzi Persijas Līča krastā. Ar savu moderno dizainu, luksusa viesnīcām un satriecošiem iepirkšanās centriem, šī vieta iemieso bagātību un eleganci.

Siltajās smiltīs pludmalēs var baudīt saules starus un tīru Persijas Līča ūdeni. Kultūras entuziasti novērtēs pasakainos muzejus un senās mūra cietokšņus, kam ir bagāta vēsture.

Ekskursijas

Abu Dhabi piedāvā arī adrenalīna piedzīvojumus, piemēram, džipu braucienus pa smilšu kāpēm vai izklaides Ferrari pasaules atrakciju parkā.

"Wild Wadi” ūdensatrakciju parks Dubaijā

Šī ir Jūsu sapņu pasaule, kas piepildīsies dzīvē. Parkā ir baseins ar milzu viļņiem ("Breakers Bay”), atrakcija "Master Blaster”, kurā spēcīgas ūdens straumes pacels Jūs kalnā, atrakcija "Jumeirah Sceirah” – tiem, kas drošsirdīgi vēlas sajusties kā kamikadze, relaksējošais 385 m garais un lēnais "Lazy River” maršruts u.c. dažādas ūdensatrakcijas. Vienkārši ideāla vieta brīvā laika pavadīšanai Jums un Jūsu ģimenei. Cena sākot no 70 EUR

Brauciens pa jūras līci ar dhow laivu "Rustar”

Vislielākais dhow tipa arābu koka kuģis, kas ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, un restorāns "Rustar", kas atrodas uz šī kuģa, aicina jūs izbraucienā pa naksnīgo Dubaijas līci. Jums būs iespēja izvēlēties galdiņu uz viena no trim kuģa klājiem, nobaudīt arābu nacionālās virtuves vai Eiropas tautu virtuves ēdienus, kurus pagatavojis 5* viesnīcas "JW Marriott” šefpavārs, kā arī ieklausīties mūziķu spēlētajā „dzīvajā” mūzikā. Jūsu rīcībā būs 3 bāri ar alkoholiskajiem dzērieniem. Cena sākot no 110 EUR.

Delfinārija apmeklējums

Priekšnesums ietver 3 delfīnu un 4 jūras lauvu uzstāšanos. Bet pēc tam visi, kas gribēs, varēs nofotografēties kopā ar tiem "māksliniekiem”, kuri būs iepatikušies. Priekšnesums noris slēgtā telpā. Programmas ilgums – 45 minūtes. Cena pieaugušajam 50 EUR, bērnam 30 EUR.

Dubaijas apskates ekskursija

Pēdējās desmitgadēs Dubaija ir pārtapusi par greznu modernu megapoli, taču pilsēta joprojām gādā un saudzīgi rūpējas arī par senajām tradīcijām – tāpēc šī ekskursija tūristos vienmēr izsauc neviltotu sajūsmu.

Ekskursijas programmā: muzeja apmeklējums (ar vaska figūru ekspozīciju), islāmticīgo mākslinieku darbu galerija, apstāšanās, lai nofotografētos uz pasaules augstākās piekrastes viesnīcas "Burj Al Arab” fona, izbrauciens ar laivu pa jūras līci un Dubaijas valdnieka pils apmeklējums.

Ekskursijas noslēgumā tūristiem (pēc izvēles) būs iespēja apmeklēt modernu tirdzniecības centru vai arī atgriezties savā viesnīcā. Tūristiem, kas dzīvo Dubaijas viesnīcās, – pusdienas nav iekļautas ekskursijas cenā. Tūristiem, kas dzīvo Abū Dabī, Šārdžas, Rāselhaimas viesnīcās, ir iespēja pasūtīt ekskursiju gan ar pusdienām, gan bez tām. Tūristiem, kas dzīvo Fudžeiras viesnīcās, – pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā. Cena sākot no 40 EUR.

Ekskursija uz viesnīcu "Burj al Arab"

Viesnīca „Burj al Arab”, kas tulkojumā nozīmē „Arābu tornis”, bet tiek saukta arī par Dubaijas buru, slejas 321 m v.j.l un līdz 2008. gadam bija augstākā viesnīca pasaulē (tikai par 10 m augstāka ir viesnīca "Zelta vārti” – arī Dubaijā).

Viesnīca, pateicoties greznajiem interjeriem, lieliskajiem numuriem un diženajam celtnes veidolam, ātri vien iemantoja lielu popularitāti un pamatoti kļuva par Dubaijas vizītkarti. Viesnīcas interjeros 8000 virsmas kvadrātmetros ir izmantots 22 karātu zelts.

Šīs brīnumainās ēkas celtniecībā piedalījās 3000 kompānijas un 250 dizaineri. Izmantojiet izdevību apmeklēt šo arhitektūras, interjeru mākslas un tehnikas augsto sasniegumu pērli, kuru sauc par "Arābu torni”! Cena sākot no 60 EUR.


Cenā iekļauts:

- Tiešais lidojums: Rīga - Abu Dhabi - Rīga

- Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ

- 7, 8 vai 12 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu

- Uzņemošās puses pārstāvju pakalpojumi.

Cenā neiekļauts:

- Ceļojuma apdrošināšana

- Ekskursijas 

- Personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas veikšanas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa

- Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi

- Atlaides nesummējas

- Piedāvājumu skaits par maksimālo atlaidi ir ierobežots

- Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiek veiktas naktī

- Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

 

Tunisija- Einfidha

Tunisija ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības. Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni un saules pielietām
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija