• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Spa Brīvdienas Marianske Lazne kūrortpilsētā

No
31.12.2018
Līdz
30.12.2019
Naktis
4, 5, 6
Cena no cilvēka
220
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Izvēlieties kādu no 8 dāžādām viesnīcām un veseļojieties vai baudiet SPA vienā no skaistākajām Čehijas SPA pilsētām!

Marianske Lazne ir viena no skaistākajām SPA pilsētām Čehijā. Tā atrodas ielejā, svaiga gaisa, mežu ieskauta. Pilsētas atmosfēru rada ne vien dabīgā vide, bet arī kultūras, sporta pasākumi un sociālā dzīve. Pilsētai ir sena vēsture, kas sākusies 19.gs. sākumā.
Bez SPA procedūrām pilsētas viesi var spēlēt golfu vai tenisu, doties pārgājienos, braukt ar velosipēdu, doties izjādēs vai braukt ar jahtu. Ziemas periodā šeit ir arī slēpošanas trases. Kultūras dzīvi šeit uztur Kazino, Kultūras un Konferenču centrs. Šeit ir arī teātris, muzikālās strūklakas.
Marianske Lazne ir visā pasaulē pazīstamas ar savu dabīgo resursu izmantošanu medicīnas un SPA pakalpojumos. Vairāk kā 100 minerālavotu atrodami pilsētas apkārtnē, ap 40 - pašā pilsētā. Ūdens tiek izmantots ne vien uzturā, bet arī dažādās procedūrās.
Bez minerālūdens tiek izmantota arī dabīgā medicīniskā gāze - oglekļa dioksīds, kā arī kūdra un māli. Tas viss savienojumā ar reģiona labvēlīgajiem klimata apstākļiem rada vienreizēju rezultātu.

Katrā viesnīcā ir ārsti, kas ieteiks piemērotāko, vienalga - esat ieradies uz pāris dienām, lai pamēģinātu SPA, vai esat ieradies pavadīt vismaz nedēļu rehabilitācijai. Katra viesnīca specializējas noteiktu slimību profilaksē. Uzsvars uz medicīniskām atveseļošanās programmām ir tikpat liels kā uz klasiskām SPA un skaistumkopšanas procedūrām. Klasiskā medicīniskā SPA atpūta parasti ilgst 3-4 nedēļas, taču viesnīcas piedāvā dāžada ilguma atpūtu.


Katra viesnīca piedāvā šādas SPA paketes:

- Vispārīgu SPA atpūtu - min 7 naktis, iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas, 2 ārsta konsultācijas, max 24 SPA procedūras nedēļā, minerālūdens.
- SPA procedūras bērniem - ar ārsta norīkojumu bērni no 6 g.v. var apmeklēt dažādas medicīniskas SPA procedūras.
- Mini SPA programmu - min 3 naktis, iekļautas brokastis un vakariņas, 2 SPA procedūras dienā.
- Programma "Minirelax" - 2 naktis, iekļautas brokastis un vakariņas, SPA procedūras - minerālu vanna ar ietīšanu, klasiskā daļējā masāža, sausā oglekļa dioksīda vanna.
- Relaksējošas SPA brīvdienas - min 7 naktis, iekļautas brokastis un vakariņas, 2 ārsta konsultācijas, minerālūdens, 2 SPA procedūras dienā.
- Marienbad reģenerējošā programmu - min 7 naktis, iekļautas brokastis un vakariņas, 2 ārsta konsultācijas, minerālūdens, SPA procedūras - 2 minerālu vannas ar ietīšanu, 2 klasiskās daļējās masāžas, 2 sausā oglekļa dioksīda vannas, 3 terapeitiskās vingrošanas nodarbības, 3 inhalācijas procedūras, 3 elektroterapijas.

Atkarībā no izvēlētās viesnīcas, vēl tiek piedāvātas programmas svara zaudēšanai, reimatisma profilaksei, "Šiatsu wellness programma", "Ūdens relaksācijas programma". 3* viesnīcas piedāvā arī t.s. "Pamēģini SPA!" programmu - min 7 naktis, iekļautas brokastis un vakariņas, ārsta konsultācija, minerālūdens, SPA procedūras - minerālu vanna ar ietīšanu, klasiskā daļējā masāža, sausā oglekļa dioksīda vanna, roku ietīšana parafīnā, nodarbība pie fizioterapeita.


Šajā pilsētā piedāvājam Jums izvēli no vairākām "Marienbad Kur & SPA Hotels" viesnīcām dažādām gaumēm un finansiālajām iespējām.

1. Danubius Health SPA Resort Nove Lazne 5* - lielākā un arhitektoniski visiespaidīgākā viesnīca pilsētā. Šeit ir 98 dažādas klases istabas, Karaliskais SPA centrs (pēc vēsturiskā romiešu stila principiem), baseini, fitnesa centrs, skaistumkopšanas salons, restorāns.
SPA pakešu cenas no EUR 112* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

2. Danubius Health SPA Resort Centralni Lazne 4* - vēsturiski vecākais SPA komplekss Marianske Lazne pilsētā. Šeit ir 157 istabas, restorāns, 3 baseini, skaistumkopšanas centrs, SPA centrs.
SPA pakešu cenas no EUR 96* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

3. Danubius Health SPA Resort Grandhotel Pacifik 4* - 20. gs. sākumā celta ēka, kas atrodas pie muzikālajām strūklakām. Šeit ir SPA un skaistumkopšanas salons, restorāns.
SPA pakešu cenas no EUR 92* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

4. Danubius Health SPA Resort Hvezda - Skalnik 4* - 20. gs. sākumā šī bija viena no modernākajām SPA procedūru centriem pasaulē. Šeit ir 154 istabas, restorāns, iekšējais pagalms - restorāns, kur notiek arī mākslas izstādes, lielākais baseins pilsētā, īpašas programmas bērniem.
SPA pakešu cenas no EUR 101* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

5. Danubius Hotel Villa Butterfly 4* - viesnīca atrodas pilsētas centrā, atšķirībā no iepriekšminētām, tā ir 1995.g. celta ēka. Specializācija - wellness programmas un konferenču organizēšana. Šeit ir 96 istabas, resotrāns, klubs, SPA centrs.
SPA pakešu cenas no EUR 81* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

6. SPA Hotel Vltava-Berounka 3* - viesnīca atrodas klusā ielā paralēli galvenajai ielai. Pie viesnīcas - mežs, kurā doties veselīgos, spirdzinošos pārgājienos. Šeit ir 107 istabas, restorāns, SPA centrs.
SPA pakešu cenas no EUR 65* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

7. SPA Hotel Svoboda 3* - viesnīca atrodas pakalnā, no numuriem paverot skaistu skatu uz pilsētu un mežiem. Tai ir interesanta eklektiska arhitektūra. Šeit ir 130 istabas, restorāns, SPA centrs.
SPA pakešu cenas no EUR 66* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

8. SPA Hotel Labe 3* - viesnīca atrodas centrā, taču nostatu no dzīvīgās galvenās ielas. Šeit ir 32 istabas, restorāns, SPA centrs.
SPA pakešu cenas no EUR 56* (programma "Mini SPA" , 1 nakts) vienam cilvēkam.

* - norādītās cenas ir vienam cilvēkam par uzturēšanos standarta divvietīgā numurā 2 naktis un SPA programmu "Minirelax".
Norādītā cena var mainīties atkarībā no izvēlētā numura tipa, ceļojuma datuma un vietu pieejamības.


Papildus izdevumi:
- aviobiļetes Rīga-Prāga-Rīga (no Eur 200 vienam cilvēkam abos virzienos);
- vilciena biļetes Prāga-Marianske Lazne-Prāga (~ Eur 35 vienam cilvēkam abos virzienos);
- ceļojuma apdrošināšana;
- SPA pakešu cenās neiekļautās ēdienreizes un citi pakalpojumi;
- SPA nodoklis - 15 CZK no cilvēka par dienu (~ Eur 0.60);
- personīgie tēriņi.

 

Spa Brīvdiens Budapeštā

Apskatiet abas pilsētas vēsturiskās daļas Budu un Peštu – šeit Jums noteikti jāredz Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Parlamenta ēka, Budas vecpilsēta - Sv. Mātjāša baznīca,
Spa Brīvdienas Parnu

  AKCIJA Hotel Tervise Paradiis **** un akvaparks 25% atlaide dzīvošanai + brokastīm +Papildus piedāvājums: !! Pērkot 2 naktis - no svētdienas
Spa Brīvdienas Tallinā

Kalev SPA viesnīca un akvaparks ir lieliska izvēle, lai baudītu SPA procedūras un atpūstos Tallinas vecpilsētā! Tallina ir pievilcīga pilsēta ne vien, lai baudītu

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija