• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Medusmēnesis Karību salās

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Dodieties saulrieta kruīzā vai eksotiskā safari, atklājat laukus zirga mugurā, peldaties ar delfīniem vai lasat stāstus vietējiem bērniem!

Karību salas ir lielisks romantiskais galamērķis un Sandals ir īsta paradīze. Tā kā šie kūrorti ir veidoti diviem cilvēkiem, kuri ir iemīlējušies, All-Inclusive Karību medusmēnesis piepildīs Jūsu visromantiskākās vēlmes un piedāvās Jums jaunus piedzīvojumus. Lai ko Jūs izvēlētos - doties lejā pa upi bambusa plostā vai doties saulrieta braucienā pa jūru, romantiskās tūres ir veidotas, lai radītu atmiņas, kuras Jūs vēl atcerēsieties ilgi.

Jamaikas purva safari tūre
Ceļojums caur sulīgi zaļiem un neskartiem lietusmežiem. Piedzīvojat satraukumu tuvojoties krokodīliem un izbaudat reti sastopamu putnu sugu melodijas pirms pastaigas Jamaikas lielākajā caurstaigājamā putnu mājā. Sastopaties ar citiem eksotiskiem dzīvniekiem, kā Jamaikas žņaudzējčūsku, pelēko lapsu, jenotu, capuchin pērtiķi, tairu, degunlācīti jeb koati un citiem dzīvniekiem. Apmeklējat Kanaga māju, lai iepazītos un redzētu, kur Džeimss Bonds filmēja savu slaveno lecienu pāri krododīliem filmā "Dzīvo un ļauj mirt" 1972. gadā. Tā ir vienreizēja iespēja katram adrenalīna meklētājam!
Cena vienai personai: 65 Eur

Sandals fonda tūre
Palīdzat citiem Jūsu ceļojumā, dodoties uz skolu Sandals fonda tūrē. Tā ir lieliska iespēja sadarboties ar Karību salu bērniem un papildināt Jūsu pieredzi, piedaloties "Kopienas tūres programmā". Stāstu lasīšana skolās ir tikai tūres sākums, kad Jūs sadalīs mazās grupiņās ar 3-10-gadīgiem bērniem. Jūsu izklaidējošie jautājumi liks bērniem būt vērīgiem, tajā pašā laikā uzlabojot bērnu klausīšanās un uztveres spējas. Kamēr šie bērni aizpildīs lasīšanas spēju pārbaudes testus, Jūsu palīdzība bērniem pavērs viņiem vēl nebijušu patīkamu interesi par lasīšanu. Jūs arī varēsiet ziedot jaunu vai tikpat kā nelietotu grāmatu bērniem skolas bibliotēkā. Sandals fonda brīvprātīgais cilvēks piebiedrosies tūrei, lai Jūs asistētu un atbildētu uz Jūsu jautājumiem.
Cena vienai personai: 20 Eur

Kruīzs "Salu tūres mīļotajiem"
Dodaties saulrietā ar šo romantisko kruīzu, no kura Jūs redzēsiet lieliskus skatus, zeltainai saulei grimstot jūrā un izgaismojot debesis sarkanās, rozā un oranžās nokrāsās. Izgaršojat smalkās uzkodas un eksotiskos kokteiļus, kamēr Jūs lūkosieties, kā jūra pārvēršas kaislīgās krāsās. Priecājaties ar jauniegūtiem draugiem un kustaties līdzi pulsējošiem regeja ritmiem, vai aizzadzieties projām klusā nostūrītī, kur Jūs varat pabūt vieni un atcerēties, kādēļ Jūs iemīlējāties. Nekas nespēj līdzināties Karību jūras saulrietam, kas atmodina mīlestību un veido atmiņas, kuras Jūs atcerēsieties vēl ilgi.
Cena vienai personai: 61-74 Eur

Atcerieties paņemt līdzi:
- fotokameru;
- sauļošanās krēmu;
- dvieli;
- pelkostīmu/peldbikses;
- nekādas rotaslietas.

Nav piemērots:
- grūtniecēm;
- invalīdiem;
- cilvēkiem ar muguras/kakla problēmām;
- cilvēkiem ar sirds problēmām;
- cilvēkiem ar jūras slimību.

4x4 Boba Mārlija tūre ar džipiem
Šis piedzīvojums ir neatņemama sastāvdaļa regeja un Boba Mārlija mūzikas cienītājiem. Apciemo regeja karaļa, Mārlija, dzimšanas vietu, kur viņš pavadīja savu bērnību, kā arī vietu, kur ir apglabāts. Neparastais ciemats "Devītā jūdze" atrodas Sent-Annas skaistajos kalnos - vienā no neticamākajām ainavām Jamaikā. Rastafari gids parādīs māju, kur Mārlijs dzīvoja, būdams mazs zēns, kā arī atklās stāstus par Mārlija bērnību un mūzikas karjeru. Pēc tam Jūs apskatīsiet klinšu kalnu Zion, kur Mārlijs mēdza meditēt. Visbeidzot, Jūs apskatīsiet mauzoleju, kur Bobs Mārlijs ir apglabāts.
Cena vienai personai: 98 Eur

Atcerieties paņemt līdzi:
- fotokameru;
- sporta apavus/apavus brišanai ūdenī;
- sauļošanās krēmu;
- dvieli;
- peldkostīmu/peldbikses;
- maiņas apģērbu;
- nekādas rotaslietas;
- skaidru naudu;
- līdzekli pret kukaiņiem.

Nav piemērots:
- grūtniecēm;
- invalīdiem;
- cilvēkiem ar muguras/kakla problēmām;
- cilvēkiem ar rokas/plaukstas operācijām;
- cilvēkiem ar sirds problēmām.

Baltās raganas lidojums
Atklājat unikālo un noslēpumos tīto Jamaikas folkloru, tajā pašā laikā iekarojot salu aizraujošos dabas brīnumus šajā aizraujošajā ekskursijā. Baltās raganas lidojums Jūs vedīs cauri meža kanjonam 1200 pēdu augstumā virs jūras līmeņa. Jūs dosieties uz "Annas tīkliem", kas pavērs lieliskus skatus uz meža apakšu un Karību jūras krastu no attāluma.
Pēc tam, kad Jūs tiksiet instruēts par drošību, sertificēts gids piekabinās Jūs pie pirmās troses un sūtīs Jūs pirmajā meža piedzīvojumā. Kamēr Jūs brauksiet pa trosi gar augšējām lapotnēm, Jūsu gidi stāstīs par unikālo floru un faunu un izklaidēs Jūs ar sensacionālo informāciju par 19. gadsimta īpašuma īpašnieci Annu Palmeru, Rožu ēkas balto raganu, kas ar dzelzs dūri vadīja gan īpašumu, gan viņas daudzos vīrus.
Cena vienai personai: 84 Eur

Atcerieties paņemt līdzi:
- fotokameru;
- sporta apavus;
- skaidru naudu.

Nav piemērots:
- grūtniecēm;
- invalīdiem;
- cilvēkiem ar muguras/kakla problēmām;
- cilvēkiem ar rokas/plaukstas operācijām;
- cilvēkiem ar sirds problēmām;
- cilvēkiem ar bailēm no augstuma.


Pelde ar delfīniem un Dunnas upes ūdenskritums
Izbaudat neaizmirstamu piedzīvojumu, priecājoties kopā ar skaistiem pudeļdeguna delfīniem dziļajos lagūnas ūdeņos. Izjūtat satraukumu, kad šie cēlie zīdītāji vilks Jūs līdzi kristāltīrajos Karību ūdeņos. Pēc šīs tikšanās, Jūs šeit pavadīsiet dienu un varēsiet izbaudīt visu, ko delfinu līcis Jums piedāvā. Vērojat, kā delfīni spēlējās, kā arī satraucošo haizivju šovu. Apskatiet krāšņos putnus, eksotiskās čūskas un iguānas. Izbaudiet mini-laivu un stikla grīdas kajaku braucienus. Sastopieties ar drošajām un maigajām medūzām, kā arī dodaties iepirkties uz krāsaino pirātu ciematu "Little Port Royal". Atpūšaties uz atpūtas krēsliem, kuri novietoti pērļu baltā pludmalē, kamēr Jūs atvēsina Karību vējiņš.
Kā vienu no galvenajām apskates vietām Jūs redzēsiet Dunnas upes ūdenskritumu - vienu no Jamaikas iespaidīgākajiem dabas dārgumiem. Pieredzējušu gidu vadīti, Jūs sadosieties rokās, lai izveidotu cilvēku ķēdi, kāpjot augšā 600 pēdu augstajā ūdenskritumā pa slideniem akmeņiem. Dodoties lejā augstajos kalnos, Jūs veldzēsieties atvēsinošajā un tīrajā ūdenī. Padodaties šim maģiskajam dabas skaistumam!
Cena vienai personai: 225 Eur

Jāšana un peldēšana ar zirgu
Iedomājaties atklāt skaistos Jamaikas laukus un Sentlūsijas salu zirga mugurā! Rikšojat cauri tropiskajam lietusmežam, gar klintīm un priecējat savas acis ar krasta panorāmiskām ainavām.
Pēc tam sagatavojaties unikālam piedzīvojumam, rikšojot pa baltajām, neskartajām pludmales smiltīm un iebrienot siltajā, kristāldzidrajā Karību jūras ūdenī.
Cena vienai personai: 70 Eur

Atcerieties paņemt līdzi:
- fotokameru;
- sauļošanās krēmu;
- apavus, brišanai ūdenī;
- sporta apavus;
- dvieli;
- peldkostīmu/peldbikses;
- maiņas apģērbu;
- skaidru naudu.

Nav piemērots:
- grūtniecēm;
- invalīdiem;
- cilvēkiem ar muguras/kakla problēmām;
- cilvēkiem ar bailēm no augstuma;
- cilvēkiem ar rokas/plaukstas operācijām.

*Tūres ir pieejamas atkarībā no izvēlētā kūrorta. Tūru komplektos neietilpst apmešanās kūrortā.

Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija