• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Horvātija- Melnkalne

No
14.09.2023
Līdz
17.09.2023
Naktis
7
Cena no cilvēka
499
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Melnkalne ir slavena ar saviem kalniem, skujkoku mežiem un krāšņajiem ezeriem. Kūrorti kā Budva un Kotor piedāvā pludmales atpūtu un vēsturiskas pilsētas izpēti. 

Melnkalne, Adrijas jūras pērle, kas ir daudzējādā ziņā unikāla, atrodas tās dienvidu daļā un ietver sevī gan Balkāniem, gan Vidusjūras valstīm raksturīgās iezīmes. Nelielā Balkānu valsts robežojas ar Serbiju, Horvātiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu, taču tai piemīt arī kaut kas „ itālisks un albānisks”.

Melnkalne atrodas tikai 500 km attālumā no Romas un ir viena no visvairāk uz dienvidiem izvietotajām valstīm pašā Eiropas centrā. Līdz ar Melnkalnes un Serbijas atdalīšanos un kļūšanu par patstāvīgām valstīm 2006. gada jūnijā, noslēdzās bijušās Dienvidslāvijas sairšana.

Kūrorta vietas

Melnkalne ir ideāla vieta aktīvākajiem ceļotājiem, piedāvājot kalnu pārgājienus, kalnu riteņošanu un ūdens sporta aktivitātes.

Dubrovniki

Dubrovniki ir Horvātijas pilsēta un nozīmīga osta Dalmācijas reģiona un Dubrovniku zemesšauruma pašos dienvidos. Viena no tūristu populārākajām atpūtas vietām ir garā, izrobotā Adrijas jūras austrumu piekraste jeb Dalmācijas krasts ar vairāk nekā 1000 salām, maziem līcīšiem, lieliskām pludmalēm un kristāldzidru ūdeni. Pilsēta allaž bijis viens no tūristu galamērķiem Adrijas jūras piekrastē.

1979. gadā Dubrovniki tika iekļauti UNESCO pasaules mantojuma objektu sarakstā. Dubrovniki ir lielisks starta punkts Balkānu valstu apceļošanai. Melnkalnes un Bosnijas un Hercogovinas robežas vien 50 km attālumā.

Dalmācijas krasts

Viena no pēdējās desmitgades Eiropas tūristu populārākajām atpūtas vietām ir garā, izrobotā Adrijas jūras austrumu piekraste ar vairāk nekā 1000 tuvākām un tālākām salām, maziem līcīšiem, lieliskām pludmalēm un kristāldzidru tirkīzkrāsas ūdeni. Dināru kalni aizsargā piekrasti ar tās mūžzaļo veģetāciju no ziemeļu vējiem un veido šīs pasakainās vietas fonu.

Lielākā daļa Dalmācijas krasta ietilpst Horvātijas teritorijā, bet nedaudz arī Bosnijā un Hercegovinā, kā arī Melnkalnē. Dalmācijas krasta daļā, kas ietilpst Horvātijas teritorijā apskatāmi četri Nacionālie parki – Kornati, Mljet, Brijuni un Krka. Lielākās salas ir Dugi Otok, Ugljan, Pašman, Brač, Hvar, Korčula, Vis, Lastovo un Mljet.

Korčula

Korčula ir 279 km2 liela Horvātijai piederoša sala, kas atrodas Dalmācijas arhipelāgā Adrijas jūrā. Maigais Vidusjūras klimats salai devis iespēju balstīt savu ekonomiku ne tikai uz tūrismu, bet arī uz lauksaimniecību un zvejniecību. Salas lielākās pilsētas Korčulas Vecpilsētas arhitektūru galvenokārt ietekmējusi Venēcijas renesanse. Tās centrā atrodas Sv. Marka katedrāle, bet apkārt tai var apskatīt gotiska, baroka un renesanses stilā būvētās augstmaņu pilis.

Tūristi, kas ierodas salā, mēdz apmeklēt arī apkārtējos ciematus un atpūsties smilšainajās pludmalēs pie maziem, burvīgiem līcīšiem. Vērts noskatīties arī slaveno Morešku jeb zobenu deju, ko izpilda tikai šeit, kā arī apmeklēt māju, kurā esot dzimis Marko Polo.


 Cenā iekļauts:

- Tiešais lidojums: Rīga - Tivat - Rīga

- Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ

- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu

- Uzņemošās puses pārstāvju pakalpojumi.

 Cenā nav iekļauts:

- Ceļojuma apdrošināšana

- Ekskursijas 

- Personīgie izdevumi.

 Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas veikšanas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa

- Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi

- Atlaides nesummējas

- Piedāvājumu skaits par maksimālo atlaidi ir ierobežots

- Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiek veiktas naktī

- Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Tunisija- Einfidha

Tunisija ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības. Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni un saules pielietām
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija