• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Grieķija - PELOPONESA

No
02.06.2018
Līdz
20.10.2019
Naktis
7, 14
Cena no cilvēka
395

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

Peloponesa!
Visus ar Peloponesu saistītās varoņteiksmas un mītus uzskaitīt nemaz nav iespējams. Tajos reālie notikumi sadzīvo un mijas ar izdomu un fantastikas lidojumu: piemēram, antīko laiku varonis Hērakls un viņa 12 varoņdarbi; mistiskie un mītiskie orākuli, kur tiek pareģota nāve vai varas iegūšana pār visu pasauli; diženie Hellādas valdnieki, kuri sacenšas savā starpā, braucot ar kaujas ratiem…
Jāuzsver, ka Peloponesas pussala praktiski nav cietusi no svešzemju iebrucējiem, un tamdēļ tajā grieķu tautas tradīcijas ir saglabājušās labāk, nekā jebkur citur Grieķijā.
Peloponesas dabai raksturīgi kupli skujkoku meži, zaļi pakalni un smilšu pludmales – tik garas, ka pa tām var doties stundām ilgās pastaigās. Jūs izbaudīsiet smalko smilšu samtaino klaju, viļņu čalas, romantiskās rītausmas un saulrietus. Tieši Peloponesas kūrortos iespējams patverties no lielpilsētu kņadas radītajiem trokšņiem un stresiem, izbaudīt klusumu un ilgi gaidītās atpūtas apbrīnojami jaukos mirkļus.


Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Peloponesa - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 vai 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.


Cenā nav iekļauts:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.


Papildus iespējams iegādāties dažādas ekskursijas:

1. Poloponesa - kruīzs uz Zakintas salu (Grupas ekskursija)
Neparasti zilgās jūras apņemtā Zakintas sala vilina pie sevis tūristus no visas pasaules. Jūs skatīsiet lielākos Vidusjūras bruņurupučus (Caretta caretta) un apmeklēsiet ārkārtīgi iespaidīgo Navagio Beach jeb kā to dažkārt dēvē vietējie Pirātu līci, kas slavens ar smilšu pludmali – vienu no skaistākajām uz mūsu planētas. Tur jūs varēsiet baudīt lielisku peldi. Sekos pusdienas romantiskā tavernā, bet ekskursijas noslēgumā salas galvaspilsētas pašā centrā jūs apmeklēsiet 16. gs. celto Moni tis Panagias tis Anafonitrias klosteri, kurā savus dzīves pēdējos gadus esot pavadījis salas aizbildnis Sv. Dionīsijs un kura vārdā nosaukta klostera baznīca (Agios Dionisios).

2. Peloponosa - Senās Olimpijas noslēpumi (grupas ekskursija)
Jūs sagaida aizraujošs ceļojums uz Seno Olimpiju, kā arī ceļojums Olimpisko spēļu vēsturē. Jāuzsver, ka Olimpiskās spēles jau tūkstošiem gadu vieno cilvēces tautas, nesdamas tām mieru un saprašanos! Jūs uzzināsiet, kā un kādu iemeslu dēļ šīs spēles radās, dzirdēsiet par varoņiem, kuru vārdi jau sen kļuvuši par leģendām un varēsiet arī paši izbaudīt skriešanu antīko laiku Olimpiskajā stadionā. 

Jūs tāpat apmeklēsiet Olimpijas Arheoloģijas muzeju, kura kolekcijā savākti tūkstošiem unikālu eksponātu.
Ekskursijā paredzēts liela suvenīru centra – viena no lielākajiem šajā reģionā – apmeklējums, viesiem tiks piedāvāts nodegustēt arī dažādus vietējos vīnus un olīveļļas.

3. Polopenosa - Kefalonijas sala (mini grupas ekskursija)
Šī ir pilnīgi jauna ekskursija, kas tūristiem no Peloponesas līdz šim nav bijusi pieejama. Kefalonijas salai piemīt neparasts, taču vienlaikus tieši tai raksturīgs ieturēts skaistums – tā it nemaz nelīdzinās savām tuvākajām salām kaimiņos.
Vienā dienā jūs apskatīsiet salas nozīmīgākās tūrisma vietas un objektus: Melisani alu – pazemes ezeru, gleznas ainu cienīgas pludmales ar zeltītām smiltīm, Sv. Gerasima klosteri un Sames zvejnieku pilsētiņu. Pusdienas ieturēsiet tradicionālā grieķu tavernā pie līča ar smaragdzaļiem ūdeņiem.

4. Polopenosa - Antīkais Kaleidoskops (mini grupas ekskursija)
Atēnas ir modernās Grieķijas sirds un Senās Hellādas dvēsele. Leģendām apvītajā pilsētā jūs uzkāpsiet līdz Partenona templim un apmeklēsiet Akropoles muzeju. Tāpat jūs vienaldzīgus neatstās Plakas – pilsētas vēsturiskā centra – līkumotās ieliņas, valsts galvenais laukums Sintagma un tajā skatāmā Nacionālās gvardes godasardze pie monumenta Nezināmajam karavīram. Pilsētas apskates ekskursijas laikā ar autobusu jums būs iespēja apskatīt daudzus slavenus Grieķijas galvaspilsētas tūrisma un kultūras objektus. 

Pēc pilsētas apskates ekskursijas ar autobusu jūs baudīsiet pusdienas vienā no mājīgākajām pilsētas tavernām; tad Sintagma laukumā jums būs brīvais laiks, bet atceļā uz Peloponesu varēsiet iemūžināt fotogrāfijās slaveno Korintas kanālu.

Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija