• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Francija - Meribel

No
11.01.2020
Līdz
01.02.2020
Naktis
7
Cena no cilvēka
389
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 


Atrodas Trīs ieleju - Les 3 Valles, pašā sirdī – pasaulē lielākajā slēpošanas apgabalā!

Meribela (Méribel) – brīnišķīgs Alpu kūrorts, kas celts Savojas ciematiņu stilā no koka un akmeņiem, un burvīgi iederas skaistajā ar mežiem apaugušo kalnu ainavā. Neticami, ka šo kūrortu dibināja tikai pirms septiņdesmit gadiem, pateicoties viena cilvēka -Anglijas armijas pulkveža Pītera Lindseja iniciatīvai. Meribela īsā laikā ir kļuvusi par vienu no pasaules lielākajiem slēpošanas kūrortiem. 1992. gadā te notika Olimpisko spēļu sacensības hokejā un sieviešu slalomā.

Meribela ir iekarojusi daudzu apmeklētāju sirdis. Sirds ir arī kūrorta emblēma. Tas ir tāpēc, ka kūrorts atrodas Trīs ieleju pašā sirdī – pasaulē lielākajā slēpošanas apgabalā. Meribelas centrālā atrašanās vieta sniedz nenoliedzamas priekšrocības tiem, kas šeit dzīvo. Slēpotāji var izvēlēties atkarībā no laika apstākļiem, meistarības līmeņa vai vienkārši no sava noskaņojuma, uz kurieni viņiem slēpot: vai nu pa garām, gleznainām meža trasēm pašā Meribelā, vai pārbraukt uz „bagātnieku trasēm” Kurševelā, vai arī doties uz sniegotajiem laukiem Le Menuirā un Val Toransā.


Cenā iekļauts:
* Lidojums maršrutā Rīga - Lyon - Rīga;
* Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā - nogādāšāna uz lidostu;
* Atpūta 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

Cenā nav iekļauts:
* Ski pass, ski bus, automašīnas noma (ja nepieciešama).

Papildus izdevumi:
* Personīgie izdevumi;
* Medicīniskā apdrošināšana. 


Lai brīvi ceļotu pa šīm Trim ielejām, jāiegādājas attiecīga slēpošanas karte. Jāievēro arī pacēlāju darba laiki, lai nenokavētu pēdējo braucienu , citādi līdz viesnīcai nāksies doties ar taksometru, un tas izmaksās ļoti dārgi. Kopš pagājušā gada visi pacēlāji Trīs ielejās ir aprīkoti ar jaunu sistēmu „Free Hands”. Ejot caur kontroles punktu, sistēma automātiski nolasīs pacēlāju kartes datus. Ērtības labad karti ieteicams nēsāt kreisajā krūts kabatā. Mēdz būt divu veidu slēpošanas kartes: vienreizējās „papīra” (maksimums uz 6 dienām) un vairākkārt izmantojamas plastikāta kartes (uz 7 dienām un ilgāk). Plastikāta kartes ir iespējams izmantot divus gadus, katru reizi tās atjaunojot kasēs vai internetā. Nozaudēšanas gadījumā ir iespējams saņemt jaunu plastikāta karti, ja ir saglabāts pirkšanas čeks. Fotogrāfijas šīm kartēm nav nepieciešamas, izņemot bezmaksas pacēlāju kartes bērniem līdz 5 gadu vecumam, kā arī senioriem, kas ir vecāki par 72 gadiem.

Pēc slēpošanas Meribelā tiek piedāvāta plaša izklaides un atpūtas iespējas: baseins un olimpiskā slidotava, alpīnistu siena, boulings, pārgājieni ar sniega pēdām, aero klubs un pilotu skola, braukšana ar sniega motocikliem, nakts klubi, kinoteātris, u.c.. Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāts bērnudārzs mazuļiem no 1,5 līdz 3 gadiem un trīs slēpošanas bērnudārzi bērniem, kas vecāki par 3 gadiem (lai iestātos bērnudārzā, ir nepieciešama pošu grāmatiņa).

Meribela sastāv no kūrorta centrālās daļas (1450 m virs jūras līmeņa) un ciematiņa Méribel-Mottaret (1700 m). Starp ciematiem kursē bezmaksas autobuss, bet slēpotāji no vienas kūrorta daļas uz otru var viegli pārvietoties ar pacēlāju palīdzību. Mottaret ciemata galvenā priekšrocība ir tā, ka visas viesnīcas un apartamenti atrodas tieši pie slēpošanas trasēm. Mottaret pilsētiņas dzīves ritms ir daudz mierīgāks nekā Meribelas centrā, bet arī šeit ir neliels pilsētas centrs ar veikaliem, restorāniem, sniega motociklu nomas punktu, kinoteātri un bērnudārzu mazajiem slēpotājiem.

 

 

 

 

 

 

Francija - La Plagne

Slēpošana - La Plagne kūrortā La Plaņjas (La Plagne) kūrortā ir seši kalnu ciemati: Aime la Plagne (2100 m), Belle Plagne (2050 m),
Francija- Brides Les Bains

Bridlesbēnas (Brides les Bains) kūrorts – ideāla atpūtas vieta tiem, kas vēlas ietaupīt naudu un tajā pašā laikā slēpot „Trīs ielejās” ar neierobežotām slēpošanas iespējām.
Francija - Meribel

Atrodas Trīs ieleju - Les 3 Valles, pašā sirdī – pasaulē lielākajā slēpošanas apgabalā! Meribela (Méribel) – brīnišķīgs Alpu kūrorts, kas celts Savojas ciematiņu
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija