• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Venēcija

Naktis
3
Cena no cilvēka
395
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

3 dienas // Venēcijā - pislētā uz ūdens!

Venēcija ir celta uz trīssimt septiņpadsmit mazām saliņām. Šeit ir simt piecdesmit kanālu, kas savā starpā savienoti ar četrsimt deviņiem tiltiem, no kuriem galveno kanālu šķērso tikai trīs. Tās teritorija ir 458 kvadrātkilometri. Kaut arī pilsēta izskatās vizuāli maza, tā tomēr ir teritoriāli diezgan liela. Daudzi ceļveži neiesaka pazust lielajās pilsētās, taču Venēcija ir vieta, kur var klaiņot kaut veselu dienu.

Cenā vienam cilvēkam ietilpst:
- lidojums Rīga-Venēcija-Rīga;
- dzīvošana divvietīgā numurā 3* viesnīcā pilsētas centrā;
- apdrošināšana.

Ierodoties Venēcijā, rodas sajūta, ka te nemitīgi ir svētki. Kaut arī pilsēta pavasara laikā (it sevišķi Lieldienās) ir cilvēku pārpildīta, dzīvošana šeit ir viena no sarežģītākajām lietām.
Jums patiks šeit arī Ziemassvētkos, Jaunajā gadā un februārī, Karnevāla laikā.
Tāpat kā citas Itālijas pilsētas, arī Venēciju ir vērts apmeklēt vasaras laikā. Visjaukākais laiks pilsētā ir martā un maijā, ar skaidrām pavasara dienām, kad ielās ir mazāk cilvēku. Arī septembris ir labs laiks, lai dotos turp, bet oktobrī tur ir visklusāk.

Plūdi parasti ir novembrī un decembrī, savukārt ziemas laiks var būt nepatīkami vēss, kaut gan, redzot Venēciju noklātu ar sniega segu, var atcerēties ainavas no pasaku grāmatām.
Vaporetto (ūdens autobusi) ir visērtākais pārvietošanās veids Venēcijā; ne visi sabiedriskie transporti ir tik tīkami un neaizmirstami kā braucieni ar šiem ūdens autobusiem. Lai braukšana būtu lētāka, labāk iegādājieties "travel pass", kuru var izmantot uz visiem vaporetto, kā arī uz noteiktām līnijām. Atsevišķas biļetes nav tik lētas un ekonomiskas, gadījumā, ja Jūs vēlaties tur pavadīt ilgāku laiku un aplūkot vairākas salas.

Klasiskie izbraucieni ar gondolām ir paredzēti tikai tūristiem un ir visai dārgi. Taču, apmeklējot Venēciju pirmo reizi, tas noteikti būtu jāizmēģina, jo atliek vien nobrīnīties, ar kādu veiklību gondoljēri spēj izbraukt pa šaurajiem kanāliem, nesaskrienoties viens ar otru. Brauciens ar ūdens taksometru (motorlaivu) ir gandrīz tikpat dārgs kā ar gondolu. Gondoljēru atšķirības zīme ir svītrainie džemperi.

Arī parastie autobusi var nogādāt Jūs no vienas vietas uz otru, bet tas, iespējams, ir visneinteresantākais veids, kā pārvietoties šai pilsētā. Ja esat ieplānojuši Venēcijā pavadīt vairākas dienas, nav ieteicams izīrēt mašīnu, jo tas nozīmē, ka mašīnu vajadzēs atstāt stāvvietā, kas izmaksās diezgan dārgi. Turpretī, ja gribat aplūkot šo vietu tikai vienu dienu, tad stāvvietās vienmēr var bez problēmām atrast vietu.

Bez skaistajiem mākslas darbiem un gleznojumiem uz māju fasādēm, bagātīgās vēstures, šeit ir arī bāri un restorāni, kas visvairāk atrodas Campo di Santa Margarita, San Polo. Šeit Jūs atradīsiet gan īru pabus, gan smalkus bārus un vienkāršas ēstuves, kuras iecienījuši studenti.
Nedēļas nogales šeit ir visrosīgākās, jo tiek rīkots zivju un dārzeņu tirdziņš.
Cichetti (chee-keht-tee) ir maza ēdiena porcija, kas tiek pasniegta visos pilsētas bāros, parasti kopā ar ombru - mazu glāzi ar vīnu.

Paredzams, ka gadiem ejot, Venēcijas skaistās vēsturiskās ēkas un nami var kādreiz atrasties zem ūdens līmeņa. Līdz ar to tiek sacīts: "Ja kādreiz šī vieta grims, pasaule kļūs daudz nabadzīgāka". Palūkojoties uz to visu optimistiski, Venēcija ir skaista tieši šodien, un to ir jāpaspēj aplūkot, kamēr tā vēl ir pieejama apskatei.

* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas.

!Ceļojumu iespējams plānot ar "Airbaltic" akcijas cenu lidojumiem, kā arī atpūtai darba dienās!

Vīne

3 dienas // Ievērojamākie Vīnes kultūras un vēstures pieminekļi:  Vīnes galvenais un slavenākais bulvāris - Ringa bulvāris, Vīnes Valsts Opera, Parlamenta ēka, Nacionālais teātris,
Tromso

4 Dienas // Iepazīstot Tromso! Apmeklējot Tromso, atklāsiet neatkārtojamo Norvēģijas dabu, lai gan šī pilsēta atrodas tuvu Ziemeļpolam. Pateicoties Golfa straumes ietekmei, klimats šeit
Islande

5 Dienas // Iepazīsties ar ziemeļu karalieni – Islandi! Neticama dabas daudzveidība ar elpu aizraujošām ainavām un neparasto ziemeļu kultūru. Islande patiesi ir atklājums
Minhene

3 dienas// Minhens ievērojamākās apskates vietas Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā
Prāga

3 dienas //Prāgas ievērojamākās vietas: Vecpilsētas laukums, rātsnams un slavenais astronomiskais pulkstenis, Tīna Jaunavas Marijas baznīca, Sv.Nikolaja baznīca, Fransa Kafkas dzimšanas vieta, ebreju kvartāla
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija