• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Amsterdama

Naktis
4
Cena no cilvēka
395
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

4 dienas. Kanāli, tulpes, kafejnīcas un lieliska arhitektūra nespētu likt Jums vilties.

Aprīļa beigas ir labākais laiks, kad vērot ziedošas tulpes, Zelta laikmeta gleznas un skaistos kanālus lieliskos laika apstākļos. Šajā laikā Jūs varat svinēt arī Nīderlandes karaļa dzimšanas dienu kopā ar tūkstoš citiem svinētājiem. 4 dienas ir pietiekams laiks, lai aptvertu un apskatītu svarīgākās vietas.

Mēs iesakām sekojošu 4 dienu tūri:
1. diena: Pēc ielidošanas, sāciet dienu ar vecmeistariem, apskatot Van Goga muzeju, Stedelijk muzeju vai mākslas šedevriem bagāto Rijksmuseum pirms ir izveidojušās garas rindas.
Degustējiet sieru un iegādājaties mājas ceptu maizi zemnieku tirgū Noordermarkt. Iepērkaties interesantos boutique stila veikaliņos Negen Straatjes rajonā un izbaudiet kādu dzērienu vienā no piekrastes kafejnīcām.
Braucot pa kolorītajiem Amsterdamas kanāliem, baudiet braucienu ar kuģīti, vērojiet sarkano lukturu rajonu un skaistās mājas gar dienvidu kanālu.

2. diena: Dodaties prom no pilsētas, līdzi paņemot fotokameru, uz satriecošiem Keukenhofa tulpju laukiem, kas ir netālu no pilsētas Haarlem - ziemeļos no Amsterdamas.

3. diena: Izpētiet Nīderlandiešu Jūras muzeju, kur Jūs varēsiet redzēt, kāda dzīve bija uz 18. gadsimta kuģa-šonera.
Uzkavējaties ainaviskā vietā - piemēram, pie 7 tiltiem Reguliersgracht rajonā.
Klaiņojiet pa kafejnīcu pilno Jordaan rajonu vai dariet tā, kā to darītu paši nīderlandieši - dodaties izbraucienā ar velosipēdu gar kanāla krastu.

4.diena: Pievienojaties Nīderlandes karaļa dzimšanas dienas svinībām (Koninginnedag), kad tūkstošiem cilvēku piepilda pilsētas ielas, lai svinētu un pārdotu savus izstrādājumus lielā brīvdabas tirgū.


Nīderlandes, līdz ar to arī Amsterdamas klimats ir ļoti mainīgs - kaprīzs un nepastāvīgs. Amsterdama pasaulē pazīstama ar savām elegantajām savrupmājām un skaistajiem kanāliem. Šeit ir ap 100 kanālu un 1000 tiltu, kas tos šķērso. Pateicoties tiem, pilsētu dēvē par „Ziemeļu Venēciju”. Pa kolorītajiem Amsterdamas kanāliem var baudīt braucienu ar kuģīti.
Iepazīstiet pilsētas vēsturisko centru: Damma laukumu, kur mutuļo Amsterdamas rosīgā dzīve, Karaļa pili, slaveno protestantu dievnamu Vesterkerku, kur atrodas simboliskais Rembranta kaps, peldošo Ziedu tirgu ar vietējiem un citzemju eksotiskiem ziediem un augiem, kā arī lielisko, mākslas šedevriem bagāto Rijksmuseum. Dodieties pastaigā arī pa naksnīgo Amsterdamu.


Cenā vienam cilvēkam ietilpst:
- lidojums Rīga - Amsterdama - Rīga;
- 3 naktis divvietīgā numurā 3* viesnīcā pilsētas centrā (ar brokastīm);
- apdrošināšana.


Dažas no ekskursijām, kuras iespējams pasūtīt iepriekš:
- kruīzs pa Amsterdamas kanāliem;
- ekskursijas pa Amsterdamu un Amsterdamas Valsts muzejs (Rijksmuseum);
- “Sarkano lukturu" rajons u.c.

* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas.

!Ceļojumu iespējams plānot uz īsāku vai garāku laika periodu un atpūtai darba dienās, lidojumi ar a/k "Airbaltic".

Roma

4 dienas // Romas slavenākās vietas: Trevi strūklaka, Navona laukums un slavenā A.Bernīni projektētā Četru upju strūklaka, Marka Aurēlija kolonna, mūsu ēras 1.gs. pēc
Venēcija

3 dienas // Venēcijā - pislētā uz ūdens! Venēcija ir celta uz trīssimt septiņpadsmit mazām saliņām. Šeit ir simt piecdesmit kanālu, kas savā starpā
Londona

4 dienas// Londonas ievērojamākās apskates vietas Londonas ievērojamākās vietas: Parlamenta ēka un Big Ben tornis, Vestminsteres abatija, Dzejnieku stūrītis, kur aplūkojami daudzu
Prāga

3 dienas //Prāgas ievērojamākās vietas: Vecpilsētas laukums, rātsnams un slavenais astronomiskais pulkstenis, Tīna Jaunavas Marijas baznīca, Sv.Nikolaja baznīca, Fransa Kafkas dzimšanas vieta, ebreju kvartāla
Hamburga

3 dienas //Hamburgas ievērojamākās apskates vietas Svarīgākās apskates vietas pilsētā ir Rātslaukums, kur darbojas Senāts un Hamburgas parlaments. Rātsnama tornis ir viens no
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija