• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Meksika

No
31.12.2018
Līdz
30.12.2019
Naktis
11, 12
Cena no cilvēka
1190
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Seno acteku un maiju mantojums, iespaidīgi kanjoni, džungļi, vulkāni, spāņu koloniālās pilsētas, krāsainā meksikāņu kultūra un Karību jūras pludmales!

Bez šaubām, Meksika ir viskrāsainākā un daudzpusīgākā valsts Latīņamerikā. Meksika aizņem gandrīz 2 miljonus kvadrātkilometru un stiepjas gandrīz 3000 km no ziemeļiem uz dienvidiem, ietverot visa veida ekosistēmu - augstiem kalnu mežiem, gandrīz 10 000 km garu piekrasti ar neskaitāmi daudz skaistiem līčiem un smilšainām pludmalēm, sniegotiem vulkāniem, pirmatnējiem mežiem un ganību laukiem, rezervātiem un tuksnešiem, dabas parkiem, jūras un biosfēras rezervātiem. Pie tam, Meksika ir kā liels brīvdabas muzejs ar antīkiem ciematiem, ieskautiem džungļos, kā arī ar observatorijām un piramīdām, nemaz neminot trīs gadsimtus atstātās spāņu kultūras ietekmes, atstājot UNESCO pasaules kultūras mantojumus.

Daudzās valsts daļās vēljoprojām ir vērojamas autentisko indiāņu tradīcijas, kontrastā ar mūsdienu kultūru. Labākais piemērs šim kontrastam ir Mehiko pilsēta - lielākā megapole Amerikas kontinentā, kurā dzīvo aptuveni 24 miljoni iedzīvotāju.
Baroka baznīcas, klosteri, koloniju pilis, moderna arhitektūra, pasaules mēroga muzeji, meksikāņu tradicionālā viesmīlība, kulinārā dažādība un plašais viesnīcu klāsts Meksiku ir padarījis par pieprasītu tūrisma galamērķi.

Piedāvātās programmas:

Programma "Meksikas kultūras" 12 dienām, apskatot Mehiko – Pueblu – Oaksaku – San Cristobal de las Casas – Palenke – Kampeče – Meridu un Kankūnu Karību jūras piekrastē. Cena vienam cilvēkam no 1190 EUR.
Programma "Maiju pasaule: Gvatemala un Meksika" 11 dienām, apskatot Panajačelu – Antigvu – Flores – Palenkue – Kampeče – Meridu un Kankūnu Karību jūras piekrastē. Cena vienam cilvēkam no 1770 EUR.

! Programmas ir iespējams pagarināt ar atpūtu Kankūnā, pludmales kūrortā!

Aptuvenās aviobiļešu cenas: Rīga - Meksika - Rīga, ar pārsēšanos 950 EUR/pers.

Meksika

Seno acteku un maiju mantojums, iespaidīgi kanjoni, džungļi, vulkāni, spāņu koloniālās pilsētas, krāsainā meksikāņu kultūra un Karību jūras pludmales! Bez šaubām, Meksika ir viskrāsainākā
Kostarika

Kostarika ir ekotūrisma Meka. Ja vēlaties aktīvu atpūtu, apskatot daudzos dabas parkus vai nesteidzīgu atpūtu Kaīnu jūras vai Klusā okeāna krastā, dodieties ceļā uz Kostariku!

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija