• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Kostarika

No
19.01.2018
Līdz
22.11.2018
Naktis
8, 14
Cena no cilvēka
1470
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Kostarika ir ekotūrisma Meka. Ja vēlaties aktīvu atpūtu, apskatot daudzos dabas parkus vai nesteidzīgu atpūtu Kaīnu jūras vai Klusā okeāna krastā, dodieties ceļā uz Kostariku!

Kostarikas Republika ir Centrālamerikas valsts. Tā robežojas ar Kluso okeānu dienvidrietumos un ar Karību jūru ziemeļaustrumos. Tā atrodas starp Panamu un Nikaragvu. Valsts administratīvais un kultūras centrs ir Kostarikas galvaspilsēta Sanhosē ar 900 000 iedzīvotājiem.

Kostarikā ir 2 sezonas - sausā, kas ilgst no decembra līdz aprīlim, un lietus - no maija līdz decembrim.
Kostarikā ir visas valsts mēroga tropu dabas aizsardzības rezervāti - šeit sastopamas 850 putnu sugas, tropu mežos var novērot lielu dzīvās dabas daudzveidību. Nelielās valsts teritorijā atrodas 120 vulkāni, un novērojama aktīva vulkānu darbība. Lietus sezonā no maija līdz novembrim zemienēs notiek plūdi. Savukārt tādas dabas kataklizmas kā viesuļvētras un zemestrīces novērotas reti. Šeit nav lielu pilsētu, līdz ar to arī dzīves ritms ir nesteidzīgs un mierīgs, gluži tāds, lai šeit atpūstos.

Nacionālie parki, kas aizņem ceturto daļu valsts teritorijas, ir galvenie tūrisma objekti.
Pateicoties lietus mežiem un bagātajai dzīvnieku pasaulei, Kostarika 20. gs. 80. gados kļuva populāra tūristu vidū.

Daudzi Kostarikas nacionālie ēdieni tiek gatavoti no pupiņām un rīsiem, izvairoties no garšvielu lietošanas. Viens no nozīmīgākajiem ēdieniem ir Gallo pinto, ko gatavo no ceptiem rīsiem un melnajām pupiņām. Tradicionāls pusdienu ēdiens ir Casado, kuru gatavo no rīsiem un pupiņām, kas papildināti ar kāpostu un tomātu salātiem, ceptiem dārzeņiem un gaļu. Uzturā lieto arī zivis. Kostarikas klimats atļauj augt daudziem eksotiskiem augļiem – arbūziem, melonēm, ananāsiem, mango u.c. Kostarikas nacionālie dzērieni ir Horchata – kukurūzas dzēriens ar kanēļa piedevu, cukurniedru liķieris Guaro un kafija, pagatavota visdažādākajos veidos.


Piedāvājam Jums iepazīties ar 2 programmām ceļojumam uz Kostariku:
Kostarika no austrumiem uz rietumiem (8 dienas)
Kostarikas apceļošana ar auto (14 dienas)

Programmas iespējams pārveidot, balstoties uz Jūsu vēlmēm!

* - cena norādīta par 8 dienu programmu un aviobiļetēm Rīga-Sanhosē-Rīga vienam cilvēkam. Programmās norādītas konkrētas cenas.
Aviobiļešu un programmu cena var mainīties atkarībā no izvēlētā ceļojuma laika.

Meksika

Seno acteku un maiju mantojums, iespaidīgi kanjoni, džungļi, vulkāni, spāņu koloniālās pilsētas, krāsainā meksikāņu kultūra un Karību jūras pludmales! Bez šaubām, Meksika ir viskrāsainākā
Kostarika

Kostarika ir ekotūrisma Meka. Ja vēlaties aktīvu atpūtu, apskatot daudzos dabas parkus vai nesteidzīgu atpūtu Kaīnu jūras vai Klusā okeāna krastā, dodieties ceļā uz Kostariku!
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija