• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Tunisija - Einfidha

No
02.05.2020
Līdz
03.10.2020
Naktis
7
Cena no cilvēka
299
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Einfidha - Tunisija
Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.
Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni un saules pielietām pludmalēm
Otra valsts daļa ir Sahāras tuksneša smilšaino kāpu ieskauta.

Tunisija - tie ir vārti uz eksotiskajiem Austrumiem. Šeit sastopas divas dažādas kultūras - arābu un eiropiešu. Tunisija līdz 1956. gadam bija viena no Francijas kolonijām, un gadsimtu ilga kolonizācija atstāja savas pēdas praktiski visās dzīves sfērās.

Atpūšoties šajā Ziemeļāfrikas valstī, Jūs pilnā mērā izjutīsiet īstu Āfrikas eksotiku un arābu viesmīlību. Pēc neilga lidojuma Jūs nokļūsiet pilnīgi savādākā Eiropas komforta un Austrumu pasaku pasaulē. Šeit atrodas pilsētas ar tūkstoš gadu ilgu vēsturi: Tunisija, Hammameta, Monastira, antīkā Kartāga, Sahara, mūsdienīgi kūrorti. Šeit var vērot kontrastus, kas raksturīgi vienīgi Ziemeļāfrikai: greznas automašīnas blakus ratiem, kuros iejūgts ēzelis; datorfirmu neona reklāmas un satelīta antenas starp ganu teltīm.

Katru gadu miljoniem tūristu no visas pasaules brauc uz Tunisiju, lai izbaudītu atpūtu slavenos kūrortos un iepazītu arābu pasaules eksotiku. Apceļojot ievērojamākās vietas, varat apmeklēt klinšaino tuksnesi Matmata, Ksur-torni tuksnesi. Neizdzēšamu iespaidu atstāj Karfagena drupas un antīkais Kolizejs El-Džema. Tunisijas tirgū var kaulēties, pērkot zelta un sudraba rotaslietas, keramikas un vara izstrādājumus. Vakaros, kad saulriets pārvērš jūru un debesi par krāsu paleti, Jūsu skatam pavērsies visi Tunisijas noslēpumi. Atpūta Tunisijā - tās ir baltas bezgalīgas smilšu pludmales, labas un komfortablas viesnīcas, lieliski golfa laukumi, tūkstošiem gadu sena kultūra, spilgta un daudzveidīga dzīve.


Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Sousse - Rīga
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses tūrisma pavadoņa pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā nav iekļauts:
- ceļojuma apdrošināšana;
- personīgie izdevumi;
- ekskursijas.

 

Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas veikšanas dienā jāveic priekšapmaksa 50 EUR/pers. + dāvanā zelta elastīgais ceļojums

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.

- Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

- Atlaides nesummējas

- Piedāvājumu skaits par maksimālo atlaidi ir ierobežots!

- Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiek veiktas naktī.

- Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā!

Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija