• +371 67279626
 • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • P - Pie 9:30 - 18:30

Gruzija - Tbilisi

No
09.05.2019
Līdz
14.05.2019
Naktis
5
Cena no cilvēka
735

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

BE HAPPY IN GEORGIA

Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos kalnus, apmeklēsiet slavenās vīna darītavas un uzzināsiet to dižāko meistaru noslēpumus, pabūsiet t.s. “otrajā Jeruzalemē” un tapsiet gruzīnu viesmīlības apburti!. Mēs ielūdzam jūs apmeklēt mūžīgās viesmīlības un apburošās dabas valsti! Būsim pagodināti kā viesi uzņemt tieši Jūs! Jo mūsu tautā teic: “Tavs viesis – Dieva sūtnis.”


Vasaras periodā: 09.05-14.05., 02.06-07.06., 15.10-20.10.19.

Atlidošanas lidosta: Tbilisi.
Aizlidošanas lidosta: Tbilisi.
Tūres ilgums: 5 dienas / 4 naktis.
MaršrutsTbilisi – Mcheta – Džvari – ekskursija pa Tbilisi – Kahetija: Signagi (Marani – vīndarītavas apskate ar vīna un čačas degustāciju) – Niko Pirosmani izstāde – Bodbe (vīnu un konjaku degustācija) – Garedžijas Dāvida (Garedži) klosteri* – Ninitsminda – Tbilisi.

 

Tūres programma:

1. diena. Tbilisi
Ierašanās Tbilisi. Mūsu pārstāvis ar attiecīgu planšeti sagaidīs Jūs Šotas Rustaveli vārdā nosauktajā lidostā – pie izejas no bagāžas saņemšanas zāles. 
Apmešanās viesnīcā Tbilisi centrā (early check-in).
Brīvais laiks.
Nacionālo ēdienu restorānā – vakariņas, kas bagātinātas ar folkloras programmu: nacionālie ēdieni bagātīgā piedāvājumā, vīns, kā arī gruzīnu dziesmu un deju priekšnesums mākslinieku izpildījumā (transfers no / uz restorānu).
Nakts Tbilisi viesnīcā.

2. diena. Tbilisi – Mcheta (Džvari)
Brokastis viesnīcā.
Plkst. 09:00 jūs dosieties ekskursijā-pastaigā (oriģināla, gida izstrādāta ekskursija), kura ļaus skatīt daudzus un jaukus vēstures un arhitektūras objektus, kā arī iepazīstinās ar nozīmīgākajām apskates vietām – tas viss mīsies ar mūsu gida saturīgu un interesantu Tbilisi vēstures (pilsētai ir vairāk nekā 1550 gadu) izklāstu un stāstījumu par tās dzīvi un attīstību mūsdienās. 

Jūs apmeklēsiet un skatīsiet: Miera tiltu, Rikes atpūtas parku, Metehi baznīcu, Revaza Gabriadzes leļļu teātri, Narikala cietoksni (uzbrauksiet līdz tam ar funikulieri), pilsētas vēsturisko Abanotubani rajonu un sēravotu pirtis tajā, Šardenas rajonu (slavens ar saviem daudzajiem restorāniem un kafejnīcām – ja vēlēsieties, varēsiet kādā mājīgā vietiņā iebaudīt arī aromātisku kafiju).
Ekskursijas turpinājumā – Sioni katedrāle, Tbilisi Garīgais seminārs, Visas Gruzijas ortodoksālā patriarha rezidence, Vīģes aiza (pašā pilsētas centrā!) un ūdenskritums!

Pusdienas (un vīnu) jūs baudīsiet slavenajā kafejnīcā “Salobie”, kura nu jau vairāk nekā 60 gadus priecē ar saviem ēdieniem vietējos gardēžus un pilsētas viesus.

Pēc tam jūs brauksiet uz seno Gruzijas galvaspilsētu Mchetu (iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā), kura arī patlaban ir visas Gruzijas kultūras un garīguma centrs, vieta ar neticami spēcīgu auru, pārlaicīgu un mierpilnu saskaņu.
Jūs apmeklēsiet Džvari klosteri (tulk. no gruz. val. – Krusta klosteri), kas uzcelts m.ē. 6. gadsimtā. Tas atrodas kalnā, no kura paveras ārkārtīgi skaista Gruzijas senās galvaspilsētas Mchetas panorāma, kā arī atklājas skats uz slaveno vietu, kur saplūstot divām upēm – Kūrai un Aragvi, savulaik iedvesmojies, rakstot poēmu “Mciri”, Mihails Ļermontovs:  

Bij klosteris reiz dibināts,
Kur Aragva un Kūra krāc,
Un, saplūzdamas vienuviet,
Kā māsas apskaudamies šķiet.
Vēl šodien redz, ja garām iet, 
Tur vārtus pussagruvušus.
Redz mūrus, sirmus kļuvušus,
Un torņus, kas starp klintīm dus.
                   (Atdz. M. Bendrupe)

Pašā Mchetas centrā jūs apmeklēsiet ievērojamo Svetichoveli katedrāli (11. gs.), kā arī varēsiet izstaigāt unikālās pilsētiņas šaurās bruģētās ielas.

Šajā dienā jūs gūsiet daudzus jaunus, brīnišķīgus iespaidus un pozitīvas atziņas!
Atgriešanās Tbilisi.
Nakts Tbilisi viesnīcā.

3. diena. Tbilisi - Kahetija
Brokastis viesnīcā.
Šajā dienā jūs dosieties ceļojumā pa Gruzijas austrumiem – uz Kahetiju– visauglīgāko Gruzijas apgabalu, kuru raksturo neparasti bagāta vēsture, izcili skaista daba un īstu meistaru glabāti vīndarīšanas noslēpumi! 

Jūs viesosieties Bodbes mūķeņu klosterī – vienā no nozīmīgākajām Gruzijas svētvietām, kurā apglabāta (sudraba kapā) Svētā Nino, nozīmīgākā kristietības sludinātāja senās Gruzijas teritorijā. Pēc pastaigas pa klostera teritoriju apmeklēsiet Svētā Georgija un Svētās Nino baznīcu. 

Mājīga un romantikas apdvesta ir mīlestības pilsēta Signagi. Patiesi pasakaina pilsētiņa. Jūs pastaigāsieties pa tās bruģētajām ieliņām un apmeklēsiet vietējo muzeju, kur varēsiet novērtēt ne vien dažādus artefaktus, nacionālos tērpus, tautas daiļamata instrumentus, bet arī pasaulslavenā gruzīnu mākslinieka Niko Pirosmani oriģināldarbus, kuri gleznoti primitīvisma stilā. Visu Signagi pilsētiņu caurauž savdabīga romantisma pilna gaisotne. Uzzinājuši vairāk par Signagi vēsturi, jūs dosieties uz vietējā cietokšņa sienu, kura aizvijas savus 5 kilometrus garumā! No turienes pavērsies neaprakstāms, ārkārtīgi iespaidīgs skats uz slaveno Alazani ieleju un Lielā Kaukāza kalniem – tas noteikti jāredz savām acīm!
Lai baudītu pusdienas, apstāsimies mājīgā restorānā, kas ierīkots Signagi cietokšņa sienas paspārnē un no kura paveras panorāmas skats uz slaveno Alazani ieleju. Jums tiks piedāvāti Kahetijas tradicionālie ēdieni, kuri ar mīlestību pagatavoti no svaigiem, Gruzijas zemē audzētiem produktiem, būs arī iecienītais un gardais Kahetijas vīns. 

Jūsu ceļojums turpināsies un jūs apmeklēsiet vīna fabriku, kur uzzināsiet, kas unikāls piemīt gruzīnu vīnu pagatavošanas tehnoloģijai, kā arī daudz ko citu interesantu par šiem vīniem. Turpat arī vīnu degustācija (bez maksas). 
Atgriešanās Tbilisi, 19:00.
Nakts Tbilisi viesnīcā.

4. diena. Tbilisi-Kazbegi (ilgs aptuveni 8-10 h)
Brokastis viesnīcā.
Jūs izbrauksiet no Stepantsmindas un dosieties uz Gruzijas kara ceļu. Tālāk – Žinvali ūdenskrātuve. Pietura pie Ananuri cietokšņa. Tad pabūsiet Pasanauri – skaistajā un iespaidīgajā vietā, kur saplūst Baltā Aragvi ar Melno Aragvi. Pēc tam brauksiet un sasniegsiet iespaidīgo Krusta pāreju(uz Gruzijas kara ceļa (2379 m vjl.).
Tad apmeklēsiet Gergeti Svētās Trīsvienības baznīcu(2170 m vjl.), kura atrodas Kazbeka kalna pakājē pie Gruzijas kara ceļa – tā ir kristiešu baznīca, kas pasaulē atrodas visaugstāk kalnos (attiecībā pret jūras līmeni).

Pusdienas ekskursijas laikā jūs varēsiet ieturēt Pasanauri (lieliski hinkaļi!).
Atgriešanās Tbilisi.
Nakts Tbilisi viesnīcā.

5. diena. Tbilisi.
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vēlā izrakstīšanās no viesnīcas.
Transfers uz Tbilisi lidostu.

 

Ekskursiju tūres cenā iekļauts:     

 • Lidojums Rīga-Tbilisi-Rīga;
 • Izmitināšana viesnīca Tbilisi (3*-4*, ar brokastīm);
 • 2 pusdienas ar vīnu; 
 • Apsveikuma vakariņas;
 • Visi transferi; 
 • Sagaidīšana lidostā un pavadīšana uz lidostu; 
 • Krievu gida pakalpojumi; 
 • 2 ekskursijas; 2 vīna degustācijas, t.sk. vienā arī konjaka, vienā arī čačas / biļete ieejai muzejā – N. Pirosmani darbu ekspozīcijas apskatei; brauciens Tbilisi pilsētā ar funikulieri; 
 • Ūdens.

Cenā nav iekļauts (apmaksājams uz vietas): 

 • Garedžijas Dāvida (Garedži) klosteris (pēc pieprasījuma).
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija