• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Bulgārija - Varna

No
02.06.2019
Līdz
19.09.2019
Naktis
7, 14
Cena no cilvēka
249
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

No vēsturiskajiem Osmaņu impērijas laikiem palikušas vien teikas un cietokšņu drupas, bet ar turku minoritāti, kas vēl aizvien veido 10 procentus Bulgārijas iedzīvotāju, attiecības ir visnotaļ labas, un tūristi droši dodas uz turku ciemiem iepirkt krāšņus tepiķus, kā arī aplūkot iespaidīgās mošejas. Tikmēr paši bulgāri, protams, ir un paliek pareizticīgie. Rakstībā izmanto kirilicu, un arī bulgāru valoda ir visai tuva krievu mēlei, tāpēc no mūsu zemes aizbraukušajiem tur saprasties vieglāk par vieglu.

Bulgāriju bieži izvēlas ne tikai tie, kas grib jautri un par samērīgām cenām atpūsties pie jūras, bet arī tie, kas interesējas par vēsturiskiem un arhitektūras pieminekļiem, par dabu, kultūru. Atvaļinājums kopā ar ģimeni pie Melnās jūras Bulgārijā - tā ir lieliska izvēle, bet pieņemamas cenas pakalpojumiem un precēm padara to vēl pievilcīgāku.

Atpūtniekus piesaista maigs kalnu klimats, priežu mežu aromāts, smalkas, zeltainas pludmales smiltis. Tīrajā, mierīgajā Melnajā jūrā sāls saturs ir divreiz zemāks nekā Vidusjūrā. Labākajos Melnās jūras Bulgārijas kūrortos tiek piedāvāta mierīga un lēta atpūta jebkurai gaumei. Aktīvās atpūtas cienītāji Bulgārijā varēs izmēģināt savus spēkus jebkurā ūdens sporta veidā, nodarboties ar jāšanas sportu un citiem aktīvā sporta veidiem, kā arī izbaudīt dažādas atrakcijas.

Bulgāru kūrortos ir daudz atveseļošanās centru, kas ir ļoti populāri staro tiem atpūtniekiem, kas atvaļinājuma laikā vēlas izbaudīt ne tikai jūru un pludmali, bet arī uzlabot savu veselību ar dažādu medicīnas procedūru palīdzību, kuru pamatā ir naturālās ārstnieciskās vielas.

 

Kūrorts Zelta smiltis (bulg. – Златни Пясъци) ir vislielākais kūrorts Bulgārijas Melnās jūras ziemeļu piekrastē. Tas atrodas Nacionālā parka teritorijā – 18 km uz ziemeļaustrumiem no Varnas pilsētas un 490 km no valsts galvaspilsētas Sofijas. Kūrorta Zelta smiltis teritorijai piešķirts nacionālā parka statuss. Par to, kā radies šīs vietas nosaukums – Zelta smiltis, vēsta sena leģenda. Pirāti esot aprakuši zeltu jūras piekrastē, uz ziemeļiem no Varnas pilsētas. Taču pati zeme esot atmaksājusi neliešiem, pārvēršot zeltu brīnišķīgās smiltīs – vistīrākajās un smalkākajās visā Melnās jūras piekrastē. Dabas ainavu skaistums, lieliskais klimats, unikālais dabas parks un zeltainās smiltis ir tie būtiskie faktori, kāpēc kūrorts tiek uzskatīts par teritoriju, kuru dēvē arī par Bulgārijas Rivjēru, īstu atpūtnieku paradīzi.

Kūrorta teritorijā atrodas daudz minerālavotu. Tā kā tiem piemīt dziednieciskas īpašības, izveidoti balneoloģijas centri, kuri piedāvā dažādas dziednieciskās procedūras. Atpūšoties kūrortā Zelta smiltis, tūristiem ir iespējams apmeklēt skaisto, klintīs vairākos stāvos izcirsto Aladžas klosteri. Jau 12. gs. tajā mitinājās un aktīvi darbojās mūki – isihasti. Mūsdienās klosterim piešķirts kultūras pieminekļa statuss.

Kūrortā naktsdzīve ir pietiekami daudzveidīga: tā centrā ir diskotēkas, naktsklubi, bāri. Tāpat kūrortā atrodas daudzi restorāni, kafejnīcas un bistro, kas piedāvā nobaudīt ne vien bulgāru un internacionālos, bet arī dažādus eksotiskus ēdienus. Kūrorta Zelta smiltis pludmalē pieejamas izklaides jebkurai “gaumei“ – izbraucieni ar jahtām, braukšana ar ūdensslēpēm; tāpat slidināšanās pa ūdenslīdkalniņiem, niršana, burāšana ar vējdēli, golfa spēle, lidojumi ar deltaplānu utt.

 

Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Varna - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

 

Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas veikšanas dienā jāveic priekšapmaksa 50 EUR/pers. + dāvanā zelta elastīgais ceļojums

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.

- Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

- Atlaides nesummējas

- Piedāvājumu skaits par maksimālo atlaidi ir ierobežots!

- Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiek veiktas naktī.

- Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā!

 

 

 

 

 

 

 

 

Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija