• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Bulgārija - Burgasa

No
05.09.2019
Līdz
17.09.2020
Naktis
7, 14
Cena no cilvēka
249
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 


No vēsturiskajiem Osmaņu impērijas laikiem palikušas vien teikas un cietokšņu drupas, bet ar turku minoritāti, kas vēl aizvien veido 10 procentus Bulgārijas iedzīvotāju, attiecības ir visnotaļ labas, un tūristi droši dodas uz turku ciemiem iepirkt krāšņus tepiķus, kā arī aplūkot iespaidīgās mošejas. Tikmēr paši bulgāri, protams, ir un paliek pareizticīgie. Rakstībā izmanto kirilicu, un arī bulgāru valoda ir visai tuva krievu mēlei, tāpēc no mūsu zemes aizbraukušajiem tur saprasties vieglāk par vieglu.

Bulgāriju bieži izvēlas ne tikai tie, kas grib jautri un par samērīgām cenām atpūsties pie jūras, bet arī tie, kas interesējas par vēsturiskiem un arhitektūras pieminekļiem, par dabu, kultūru. Atvaļinājums kopā ar ģimeni pie Melnās jūras Bulgārijā - tā ir lieliska izvēle, bet pieņemamas cenas pakalpojumiem un precēm padara to vēl pievilcīgāku.

Atpūtniekus piesaista maigs kalnu klimats, priežu mežu aromāts, smalkas, zeltainas pludmales smiltis. Tīrajā, mierīgajā Melnajā jūrā sāls saturs ir divreiz zemāks nekā Vidusjūrā. Labākajos Melnās jūras Bulgārijas kūrortos tiek piedāvāta mierīga un lēta atpūta jebkurai gaumei. Aktīvās atpūtas cienītāji Bulgārijā varēs izmēģināt savus spēkus jebkurā ūdens sporta veidā, nodarboties ar jāšanas sportu un citiem aktīvā sporta veidiem, kā arī izbaudīt dažādas atrakcijas.

Bulgāru kūrortos ir daudz atveseļošanās centru, kas ir ļoti populāri staro tiem atpūtniekiem, kas atvaļinājuma laikā vēlas izbaudīt ne tikai jūru un pludmali, bet arī uzlabot savu veselību ar dažādu medicīnas procedūru palīdzību, kuru pamatā ir naturālās ārstnieciskās vielas.

Saulainais krasts

Saulainais krasts ir plašs Bulgārijas Melnās jūras piekrastes kūrorts apmēram 35km attālumā no Burgasas un 100 km attālumā no Varnas lidostas. Tas ir valsts lielākais un populārākais kūrorts, kurš piedāvā Eiropas līmeņa servisu un draudzīgu atmosfēru. Saulainais krasts ir lieliska atpūtas vieta. Šeit ir 6 km gara pludmale ar smalkām, zeltainām smiltīm, tīrs ūdens, mierīga jūra un svaigs gaiss. Šeit pieejamas dažādas aktīvās atpūtas iespējas: jahtas, vindsērfings, ūdensslēpes, ātrgaitas kuteri, ūdensizpletņi un planieri, lieliski iekārtoti tenisa korti, tenisa skola, zirgu audzētava un jāšanas skola, boulings, mini golfa laukumi, pludmales volejbola laukumi. Azartspēļu cienītājiem atvērti vairāki kazino. Speciāla uzmanība tiek pievērsta tieši atpūtai ar bērniem, darbojas sporta skola, 24h bērnudārzs, kas uzņem arī pašus mazākos atpūtniekus, tiek rīkoti dažādi pasākumi, spēles, diskotēkas, restorānos bērniem bieži tiek piedāvāta speciāla ēdienkarte.

Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Burgasa - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

 

Apmaksas noteikumi:

- Rezervācijas veikšanas dienā jāveic priekšapmaksa 50 EUR/pers. + dāvanā zelta elastīgais ceļojums

- Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.

- Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

- Atlaides nesummējas

- Piedāvājumu skaits par maksimālo atlaidi ir ierobežots!

- Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiek veiktas naktī.

- Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā!

 

 

 

Gruzija - Tbilisi

BE HAPPY IN GEORGIA Aicinām ceļojumā pa Gruzijas interesantākajām pilsētām, uz Gruzijas iespaidīgajiem kultūrvēstures un krāšņajiem dabas objektiem! Jūs skatīsiet senos Dievnamus un majestātiskos
Tunisija - Einfidha

Einfidha - Tunisija Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu un  Franču kultūras īpatnības.Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni
Tunisija - Djerba

Brīvdienas Džerbā paliks atmiņā ar maigu salas klimatu, plašām baltas smilts pludmalēm, tuksnešu ainavām un slaikām palmām. Tā ir rāmas atpūtas cienītāju paradīze. Līdzās berberu pēctečiem
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija