• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Vjetnama

No
31.12.2018
Līdz
30.12.2019
Naktis
7, 14, 16
Cena no cilvēka
800
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību.

Vjetnama ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm: izkliedētas konusveida salmu cepures un fonā smaragdkrāsas rīsu lauku ainavas; graciozas meitenes eleganti baltās nacionālajās ao dai kleitās, kuras dodas pa pilsētu uz saviem motocikliem; dekoratīvas pagodas un apreibinošas Cao Dai tempļa krāsas.
Šis kultūru sajaukums ir radies no senās un daudzveidīgās vēstures. Tā ir bagāta civilizācija ar saglabātām tradīcijām. Turklāt, vēsture nav aizmirsta - vai tie būtu vēl joprojām augsti godātie antīkie tempļi vai šaušalīgo 20. gadsimta karu vietas.

Skaļā, haotiskā un krāsainā Ho Chi Minh pilsēta apžilbina. 1. apgabalam (Saigonai) ir Franču kolonijas arhitektūra un pārsteidzošas modernas ēkas, sākot ar debesskrāpjiem līdz pat dīvainajai "Atkalapvienošanās pilij". Kara muzejs neslēpj nevienu noslēpumu par Vjetnamas kara šausmām. Veikaliņos Jūs varēsiet aplūkot krāsainos un maigos zīdus, no kuriem var tikt izveidots jebkas, ko Jūs vēlaties; tirgus stendus, pārpildītus ar produktiem un, bagātīgi izrotātos un vīraku smaržās ietītos, Cholon tempļus.

Kontrastā ar pilsētām, Mekongas delta liekas jūdzēm tālu. Dzīves ritms šajā ūdens pasaulē, rīsu laukos, zivju fermās un peldošajos tirgos liekas daudz lēnāks. Mazie Mekongas kanāli savieno zaļās saliņas, kurās, pārsteidzošā pārpilnībā, aug tropiskie augļi.

Vjetnamai ir vēl viens īpašs dārgums - tās garajam krastam ir vienas no pasaules labakajām pludmalēm. Ēnas met kokosriekstu palmas un garās, tukšās smilšu pludmales ir apskalotas ar patīkamu, tīru ūdeni, kā arī džungļu kalni veido klusus līčus. Ķīnas Līcis ir labs piemērs: perfektā pludmale ir gandrīz 30 km gara un atrodas uz ziemeļiem no vecās pasaules Hoi An pilsētas.

Piedāvātās programmas:

Programma "Fascinējošā Vjetnama" 7 dienām - brauciens sākas Vjetnamas ziemeļos un beidzas dienvidos. Cena vienam cilvēkam no 800 Eur.
Programma "Paradīzes pludmales Vjetnamā" 14 dienām - brauciens sākas Vjetnamas ziemeļos un beidzas dienvidos. Cena vienam cilvēkam no 1350 Eur.
Programma "Atklāj Indoķīnu - no Vjetnamas uz Kambodžu un Laosu" 16 dienām - brauciens sākas Vjetnamas ziemeļos, turpinās Vjetnamas dienvidos, Kambodžā un beidzas Laosā. Cena vienam cilvēkam no 1960 Eur.

! Programmas ir iespējams pagarināt ar atpūtu pludmales kūrortā! Programmas ir iespējams koriģēt, balstoties uz Jūsu vēlmēm. Piedāvātās viesnīcas ir tikai viens no variantiem.
Ir iespējami ceļojumi tikai dienvidos, tikai ziemeļos, velotūres, kā arī golfs Vjetnamā.

Aptuvenās aviobiļešu cenas: Rīga - Vjetnama - Rīga, ar pārsēšanos 970 Eur/pers.

Klimats
Vjetnamai ir tropiskais musonu klimats, kas būtiski atšķiras ziemeļos un dienvidos.

Iepazīstot Ķīnu

Iespaidīgas kultūras, vērtīgu senlietu, vēsturisku bagātību un neizsmeļamu dārgumu krātuve. Ķīna atrodās austrumu Āzijā, tās austrumu pusē robežojoties ar Kluso okeānu. Esot trešajai lielākajai valstij
Šrilanka un Maldīvu salas

Atgriešanās pazaudētajā paradīzē... Šrilanka - šis vārds raisās uz lūpām kā ūdenskritums, kas krīt no tropu zaļumiem aizaugušiem klinšainajiem pakalniem. Tajā ir primitīvu bungu ritms
Vjetnama

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību. Vjetnama ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm:
Taizemes kolorīts

Individuālas programmas uz Taizemi tiem, kas vēlas atpūtu pludmalē vai aktīvas ekskursiju programmas. Piedāvājam individuāli plānotus braucienus, kuru mērķis ir iepazīt Taizemes dažādību. Taizeme

Biroja atrašanās vieta

Skolas iela 21-306, Rīga LV-1010
Tālrunis: 6727 9 626, 6727 9 629
E-mail: info@naos.lv
© 2019 Naos.lv Visas tiesības paturētas. Izstrādātājs sablons.lv
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija