• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Šrilanka un Maldīvu salas

No
31.12.2018
Līdz
30.12.2019
Naktis
12
Cena no cilvēka
2867
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Atgriešanās pazaudētajā paradīzē...

Šrilanka - šis vārds raisās uz lūpām kā ūdenskritums, kas krīt no tropu zaļumiem aizaugušiem klinšainajiem pakalniem. Tajā ir primitīvu bungu ritms un tikko aplietas tējas aromats, safīra mirdzums un karija asā garša. Tā ir tikpat spilgta kā austrumu tirgus, noslēpumaina kā budistu mantra un kārdinoša kā deja uz oglēm.

Šajā valstī vienas dienas laikā var pārlapot veselu civilizācijas vēstures enciklopēdijas sējumu. Pirmatnējie džungļi ir pilni ar savvaļas leopardiem un ziloņiem, varenas drupas liecina par sevo civilizāciju kādreizējo uzplaukumu. Lauku ceļu pagriezieni aizved pie visdažādāko tautību ļaudīm, kuru uzticība sava zemei piekāpjas tikai senču reliģijas priekšā.

Metropolē, Kolombo pilsētā, rietumu progress un tehnoloģijas nespēja izdzēst senās aziātiskās pilsētas tradicionālās iezīmes. Taču kūrorti, kas stiepjas gar salas dienvidrietumu piekrasti, piedāvā vismūsdienīgāko komfortu un ideālas smilšainās pludmales. Nav daudz tādu vietu uz Zemes, kur varētu palielīties ar tik dažādām tūrisma iespējām, kādas ir Šrilankā

Apmēram 65 000 km² teritorijā, mazliet lielākā kā Latvija, atrodas 7 UNESCO objekti:
- Svētā pilsēta Anuradhapura (V gs.p.m.ē.);
- Dambullas alas tempļi (I gs.p.m.ē.);
- Sigiriyas klints cietoksnis (V gs.m.ē.);
- Viduslaiku galvaspilsēta Polonnaruwa (X gs.m.ē.);
- Karaliskā pilsēta Kandy (XVII gs.m.ē.);
- Galles dāņu nocietinājumi (XVII gs.m.ē.);
- Singharaja meža rezervāts.

- - - - - - -
Maldīvu salas, kas atrodas dienvidrietumos no Ceilonas salas, tiek uzskatītas par vienu no senākajām pasaules valstīm, taču par agrīno vēsturi ir zināms ļoti maz. Maldīvu salu pievilcība tūristu acīs slēpjas gan ne tik daudz tās vēsturē, bet gan tās dabā un klimatā. Maigas, baltas smiltis, vējā šūpojošās palmas un kristāldzidrais ūdens - lūk, tas vilina uz šejieni tūkstošiem cilvēku!

Maldīvu salas, kā pērles izkaisītas Indijas okeānā, dod vienreizēju priekštatu par to, kas ir tropiskā paradīze. Palmu ieskautās koraļļu salas ar sniebgalto smilšu pludmalēm, kristāldzidrajiem un siltajiem okeāna ūdeņiem, tirkīzzilajām lagūnām, brīnišķīgajiem koraļļu rifiem un eksotisko zemūdens pasauli no gadsimta uz gadsimtu apbur visus tūristus, kas nokļuvuši Maldīvu salās.

- - - - - - - -
Piedāvājam izplānot braucienus uz Šrilanku un Maldīvu salām, individuāli Jūsu vēlmēm un interesēm. Lai varētu gūt priekštatu par to, ko un kā mēs piedāvājam aplūkot šinīs skaistajās vietās, zemāk varat aplūkot paraugprogrammu:

Individuāla 12 dienu programma Šrilankā un Maldīvu salās.
Taizemes kolorīts

Individuālas programmas uz Taizemi tiem, kas vēlas atpūtu pludmalē vai aktīvas ekskursiju programmas. Piedāvājam individuāli plānotus braucienus, kuru mērķis ir iepazīt Taizemes dažādību. Taizeme
Vjetnama

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību. Vjetnama ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm:
Šrilanka un Maldīvu salas

Atgriešanās pazaudētajā paradīzē... Šrilanka - šis vārds raisās uz lūpām kā ūdenskritums, kas krīt no tropu zaļumiem aizaugušiem klinšainajiem pakalniem. Tajā ir primitīvu bungu ritms
Iepazīstot Ķīnu

Iespaidīgas kultūras, vērtīgu senlietu, vēsturisku bagātību un neizsmeļamu dārgumu krātuve. Ķīna atrodās austrumu Āzijā, tās austrumu pusē robežojoties ar Kluso okeānu. Esot trešajai lielākajai valstij
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija