• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Iepazīstot Ķīnu

No
31.12.2018
Līdz
30.12.2019
Naktis
12
Cena no cilvēka
1096
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Iespaidīgas kultūras, vērtīgu senlietu, vēsturisku bagātību un neizsmeļamu dārgumu krātuve.

Ķīna atrodās austrumu Āzijā, tās austrumu pusē robežojoties ar Kluso okeānu. Esot trešajai lielākajai valstij pasaulē, aiz Kanādas un Krievijas, tās teritorija ir 9,6 km² liela. Ķīnas robeža stiepjas 22,000 kilometru garumā pa sauszemi un tās krasta līnija pārsniedz 18,000 kilometrus, kuru apskalo Bohai jūra, Huanghai, Austrumu Ķīnas un Dienvidu Ķīnas jūras. Bohai jūra ir Ķīnas vienīgā iekšzemes jūra. Šeit ir 6,536 salas, kuras ir lielākas par 500 km². Lielākā no tām ir Taivāna, kuras platība ir 36,000 km² un otrā lielākā ir - Hainan.

Ķīna ir saglabājusi savas vērtības tūkstošu gadu garumā, un ceļotāji, kuri dodas turp joprojām saskarās ar grūtībām, izprotot šīs iespaidīgās un mīklainās valsts dzīles. Šinī pasaules visapdzīvotākajā valstī, ar vairāk nekā 1,3 miljardu iedzīvotājiem, ir ko atklāt! Tas, kas šinī vietā pievilina visvairāk rietumu tūristus, ir tās iespaidīgā kultūra un vērtīgās senlietas. Drupas un relikvijas no neolītiskā perioda apmetnēm un varenu imperatoru un dinastiju valdīšanas laikiem ir tikai vienas no iespējamiem tūristu atklājumiem, paralēli dodoties piedzīvojumu pilnā ceļojumā pa leģendāro tirdzniecības ceļu - Zīda ceļu. Aizliegtā pils, Lielais Ķīnas mūris un Terakotas kareivji Xi'anā ir tikai dažas no apskates vietām, ko var aplūkot šinī senajā Austrumu impērijā.

Ķīnas republikas iedzīvotāji ir bijuši zem komunistu valdības kopš 1949.gada, bet pēdējā laikā tā sāk attīstīties gan sociālajā, gan ekonomiskajā sfērā. Galvenais uzsvars tiek likts uz tūrisma iespējām un infrastruktūras attīstību. Ķīna ir atvērusi durvis tās vēsturiskajām bagātībām un kultūras dārgumiem. Organizēti grupas braucieni joprojām tiek uzskatīts par labāko veidu kā iepazīt šo valsti, bet arī individuālās ceļošanas iespējas sāk lēnām attīstīties un kļūt parocīgākas ceļotājiem. Lielākās pilsētas, tāda kā Pekina un Šanhaja, ir modernas metropoles, kur paralēli ātrās apkalpošanas restorāniem un krāšņiem iepirkumu centriem, dižojas gadsimtiem senas vēsturiskas ēkas.

Apskates iespējas Ķīnā ir tik daudz, ka būtu nepieciešama visa dzīve, lai atklātu visu to, ko piedāvā šī brīnišķīgā zeme. Tomēr viena no visiespaidīgākajām ainām, ko var atklāt katrā Ķīnas pilsētā ik dienu ir tās neiedomājamie modernizācijas tempi, kas atspoguļojas vietējo iedzīvotāju enerģiskajā ikdienā. Iespējams tieši šī pulsējošā pilsētas dzīve ir tā, kura visvairāk iespaido tos, kuri pirmo reizi izvēlās doties uz Ķīnu.

Pekinas pilsēta atrodās musonu reģionā, kas nozīmē, ka vasaras šeit ir karstas un mitras, turpretī ziemas - aukstas un sausas. Var izdalīt četrus izteiktus gadalaikus, ar krasu temperatūras maiņu. Vasaras laikā, kas ir no jūlija līdz augustam, Pekinas apkārtnē var rēķināties ar pēkšņiem lietiem vakaros, tādējādi šajā laikā noteikti noderēs lietussargs. Pavasaris un rudens ir diezgan īsi gadalaiki. Pavasaris, kas ir no februāra līdz aprīlim, parasti ir silts un nedaudz vējains. Rudens, no augusta līdz oktobrim, tiek uzskatīts par labāko laika periodu, lai tūristiem dotos uz šo valsti, jo tad atklājās dzidri zilas debesis un patīkami laika apstākļi. Arī, ja esat izvēlējušies doties uz Šanhaju, tad pavasara un rudens laiks būtu vispiemērotākais. Karstākajos vasaras mēnešos - jūlijā un augustā - temperatūra var sasniegt līdz 35° un 80% mitrumu. Šis tiek uzskatīts arī par aktīvāko lietus sezonu. Septembris un oktobris var būt vējains, bet ziema - auksta.


Zemāk piedāvājam iepazīties ar dažādām grupu braucienu programmām:


"Pekina-Xi'an-Guilina-Šanhaja" - 12 dienu grupas brauciena programma, angļu valodā runājoša gida pavadībā.

- Brauciens sākās Pekinā, katru sestdienu. Brauciens noslēdzās Šanhajā.
- Pirms un pēc brauciena ir iespējams sakombinēt individuālas ekskursijas citu apskates vietu iepazīšanai Ķīnā pēc Jūsu interesēm un vēlmēm.

Ar detalizētu programmu varat iepazīties šinī pielikumā: "Pekina-Xi'an-Guilina-Šanhaja".
! Programmu ir iespējams pagarināt!
"Pekina-Xi'an-Lhasa-Šanhaja" - 12 dienu grupas brauciena programma, angļu valodā runājoša gida pavadībā.

- Brauciens sākās Pekinā, katru sestdienu. Brauciens noslēdzās Šanhajā.
- Pirms un pēc brauciena ir iespējams sakombinēt individuālas ekskursijas citu apskates vietu iepazīšanai Ķīnā pēc Jūsu interesēm un vēlmēm.

Ar detalizētu programmu varat iepazīties šinī pielikumā: "Pekina-Xi'an-Lhasa-Šanhaja".
! Programmu ir iespējams pagarināt!
Taizemes kolorīts

Individuālas programmas uz Taizemi tiem, kas vēlas atpūtu pludmalē vai aktīvas ekskursiju programmas. Piedāvājam individuāli plānotus braucienus, kuru mērķis ir iepazīt Taizemes dažādību. Taizeme
Vjetnama

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību. Vjetnama ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm:
Iepazīstot Ķīnu

Iespaidīgas kultūras, vērtīgu senlietu, vēsturisku bagātību un neizsmeļamu dārgumu krātuve. Ķīna atrodās austrumu Āzijā, tās austrumu pusē robežojoties ar Kluso okeānu. Esot trešajai lielākajai valstij
Šrilanka un Maldīvu salas

Atgriešanās pazaudētajā paradīzē... Šrilanka - šis vārds raisās uz lūpām kā ūdenskritums, kas krīt no tropu zaļumiem aizaugušiem klinšainajiem pakalniem. Tajā ir primitīvu bungu ritms
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija