• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Špicbergena - Polāro lāču karaļvalsts

No
13.11.2019
Līdz
22.11.2019
Naktis
9
Cena no cilvēka
3778
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

 Nomaļa, noslēpumaina un ekstrēma - Špicbergenas sala, Novēģija.

Dodieties ceļojumā, lai nokļūtu tālākajos Špicbergenas nostūros. Ar kuģi "Polārā zvaigzne" Jūs varēsiet atklāt sev vietas, kuras nav pieejamas visiem kuģiem. Mēs vēlamies sasniegt Svalbāras tālākos austrumu un ziemeļu vietas, un piedzīvot neaizmirstamu dabas dažādību Svalbāras arhipelāgā. Šeit jūras putni, vaļi, roņi un valzirgi dzīvo polārā lāča ledainajā karaļvalstī, un to var neapšaubāmi nodēvēt par Arktikas "karali".

BRAUCIENA APRAKSTS:

1 diena. IERAŠANĀS ARKTIKĀ
Lidojums no Oslo uz Longyearbyen, un palikšana tur pa nakti.

2 diena. LONGYEARBYEN UN BARENTSBURG
Eksursija gida pavadībā pa Longyearbyen, kas ir norvēģu ciemats, uzskatāms par Svalbāras galvaspilsētu. Tas ir dzīvīgs, mazs ciemats, kas atrodas starp elpu aizraujošiem Arktikas dabas skatiem. Barentsburga ir krievu ciemats ar eksotisku krievu artefaktu kolekciju un arhitektūru. Šis ciemats tika izveidots 1935. gadā.

3 diena. MAGDALENEFJORDEN ZIEMEĻRIETUMU ŠPICBERGENAS NACIONĀLAIS PARKS
Kongsfjords ir lielākais fjords Špicbergenas ziemeļrietumu krastā. Jūs varēsiet vērot ainavas dažādību - no lieliem tundras laukiem līdz pat augstām ledāju virsotnēm, kas iegrimst okeānā. Jūs apmeklēsiet arī Ny Alesund, kas sākotnēji ir bijusi raktuvju pilsēta, bet šodien tā ir vistālāk uz ziemeļiem esošā Arktiskā pētniecības stacija pasaulē. Kuģojot garām "Septiņiem aisbergiem", Jūs nokļūsiet Ziemeļrietumu Špicbergenas nacionālā parka karaļvalstī. Šodienas plānā ietilpst vaļu medību vēstures izzināšana un neaprakstāmi skaistais Magalēnas fjords.

4 diena. ZIEMEĻU SVALBĀRA
Virzoties uz vistālāk ziemeļos esošo salu grupu Svalbāras arhipelāgā, jūs ieraudzīsiet lielo un ātri peldošo Monako ledāju. Blakus šim milzīgajam ledājam, tīrā un sāļainā ūdens savienojums veido lielisku barošanās vietu jūras putniem. Jotunkjendānes termālie avoti ir daļa no Svalbāras arhipelāga, un tie ir īpaši ar to, ka tie ir dokumentēti kā vistālāk ziemeļos esošie termālie avoti.

5 diena. ZIEMEĻAUSTRUMU ŠPICBERGENAS DABAS REZERVĀTS
Iespaidīgā Alkefjellas putnu klints reizēm tiek saukta kā Piccadilly Circus no jūrasputniem. Tā 300m lielās smailes ceļās taisni no jūras un veido lielisku ligzdošanas vietu.

6 diena. EDGEOYA DIENVIDAUSTRUMU SVALBĀRAS DABAS REZERVĀTS
Kuģojot starp divām milzīgām salām, Jūs virzīsieties pretī skaistaijai Kapp Lee vietai, uz Edgeoya. Edgeoya ir trešā lielākā sala Svalbārā. Šeit Jūs varat nolūkoties valzirgu kolonijā. Ap šo laiku bieži vien apkārtesošās virsotnes ir noklātas ar sniegu.

7 diena. HORNSUND DIENVID ŠPICBERGENAS NACIONĀLAIS PARKS
Pa nakti mēs apbrauksim Špicbergenas dienvidu ragu, lai nokļūtu, kā daudzi uzskata, pie viena no visiespaidīgākajiem fjordien Špicbergenā, satriecošā Hornsund fjorda. Ar tā stāvajām klintīm un iespaidīgajiem šļūdoņiem, šī vieta atklāj biedējošu skaistumu.

8 diena. ISFJORDEN UN SKANSBUKTA
Pavadot dienu Isfjordas apgabalā, Jums ir iespēja izpētīt fjorda ārējo daļu, pirms došanās aizsargātā un ainaviskā līcī. Viens no izcilākajiem kalniem šeit ir Alkhorna kalns, kur vasaras sezonā ligzdo tūkstošiem Brūničas putni - kairas. Brauciena noslēgumā ir paredzēts atvadu bārbekjū, kura laikā Jums ir iespēja veldzēties atmiņās par braucienu un dalīties iespaidos ar citiem pasažieriem.

9 diena. LONGYEARBYEN
Transfērs uz lidostu, lai veiktu lidojumu uz Oslo.

Izbraukšanas datumi: 23.07.14., 30.07.14., 06.08.14., 13.08.14., 22.07.15., 29.07.15., 05.08.15., 12.08.15., 19.08.15.

* Cenā ir iekļauts:
- lidojums Oslo-Longyearbyen-Oslo (nodokļi iekļauti);
- aprakstā minētie transfēri.
- kruīza pakete izvēlētajā kajītē ar trīsreizēju ēdināšanu;
- 1 nakts Longyearbyen pirms došanās kruīzā (brokastis un pilsētas apskate iekļauta);
- vēja un ūdens izturīga jaka.
* Cena ir atkarīga no izvēlētās kajītes kategorijas un brauciena datuma.

Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija