• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Falklandu salas

No
25.10.2019
Līdz
14.11.2019
Naktis
20
Cena no cilvēka
7217
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

19 nakšu kruīzs. Satieciet vismaz 6 pingvīnu sugas šajā Antarktikas un Dienvidatlantijas ekpedīcijā.

BRAUCIENA APRAKSTS:

1. diena. Izbraukšana no Ushuaia
Pēcpusdienā izbraukšana uz Falklandu salām.

2. diena. Jūrā
Iespēja vērot albatrosus, vētrasputnus un citas neparastas putnu sugas.

3. diena. Falklandu salas
Šo dienu pavadīsiet arhipelāga rietumu pusē. Pārgājiens Karkasa salas krastā Jums pavērs iespēju redzēt Magelāna un Gento pingvīnus, kā arī ūdens vistas, nakts gārņus un zvirbuļveidīgos putnus. Jums būs iespēja apskatīt arī četras pingvīnu sugas (Gento, King, Magellanic un Rockhopper), melno uzaču albatrosus unkaraļu jūraskraukļus.

4. diena. Stanley osta, Falklandu salas
Stenlijā, Falklandu galvaspilsētā, Jūs piedzīvosiet Falklandu kultūru, kurai ir arī Dienvidamerikas pazīmes, kā arī Viktoriāņu valdzinājums.
Stenlijā un tās apkārtnē pirms gadsimta pamestus kliperus. Visiem pasažieriem būs iespēja izmantot brīvo laiku pastaigām. Iesakām šo brīvo laiku izmantot vietējās baznīcas un muzeja apskatei (ieejas maksa nav iekļauta cenā).

5.-6. diena. Jūrā
Ceļā uz Dienviddžordžiju, Jūs ieceļosiet Antarktikas ūdeņos. Ūdens temperatūra nokritīsies zem 10 grādiem C dažu stundu laikā.

7.-10. diena. Dienviddžordžija
Septītās dienas pēcpusdienā Jūs iebrauksiet pie pirmās pieturvietas Dienviddžordžijā. Iespēja apmeklēt Elsehul līci un tās aktīvos kažoku roņus. Pēc tam dosieties virzienā uz Labo vaļu līci, Salisburijas līdzenumu, Godthul līci, St. Andrews līci, Zelta ostu, Cooper līci un Drygalski fjordu, lai Jums būtu laba iespēja vērot dabasskatus un mežonīgo dabu un dzīvniekus, piemēram, briežus, ziloņu roņus, kažoka roņus, Karaļa un Macaroni pingvīnus.
Viena no galvenajām apskates vietām būs Prion salas apmeklējums. Fortuna līcī Jūs varēsiet izmēģināt iet pa slavenā britu pētnieka Ernesta Šakletona pēdām un šķērsot Stømness līci. Šajā vietā, kā arī Gritvikenā Jūs redzēsiet pamestu vaļu ciematu, kur tagad staigā Karaļa pingvīni un roņi. Gritvikenā Jums būs iespēja apmeklēt arī Vaļu Vēstures Muzeju, kā arī netālu esošo Šakletona kapu.
No Dienviddžordžijas izbrauksiet 10. dienas pēcpusdienā.

11. diena. Jūrā
Kādā brīdī Jūs saskarsieties ar ledāja malu. Tur Jums būs iespēja redzēt dažas Antarktikas sugas, kā piemēram, McCormick Skua putnus un Sniega putnus.

12. diena. Dienvidu Orkniju salas
Apmeklēsiet Orkadas staciju, kas ir Argentīnas bāze Dienvidorkniju salās. Draudzīgais personāls Jums izrādīs stacijas iekārtas, un Jūs varēsiet izbaudīt skaistos ledāju skatus.

13. diena. Jūrā
Ceļā uz Antarktikas pussalu.

14.-17. diena. Antarktikas pussala
Lieli, kārtaini aisbergi parādīsies, līdz ko iebrauksiet Antarktikas pussalas austrumos. Iespēja apmeklēt Pauleta salu ar miljons pāru Adeliju pingvīniem, kā arī paliekas no Nordenskjöld ekspedīcijas. Šis brauciens nav garantēts, jo tas ir atkarīgs no jūras ledus stāvokļa.
Brūnajā Krastā Jūs varēsiet izkāpt uz kontinenta. Jums būs iespēja piebraukt pie Pusmēness salas Dienvidšetlandu salās, kur Jūs varēsiet apskatīt ziloņus, Weddell roņus, kažoku roņus, kā arī Chinstrap pingvīnus, Vilsona vētrasputnus, Brūnaļģu kaijas, Sniega putnus un Antarktikas zīriņus.
Šajās dienās apmeklēsiet arī Maldināšanas salu, Kuvervillas salu un iespaidīgo Neko ostu.

18.-19. diena. Jūrā
Ceļā uz ziemeļiem, šķērsojot Dreika šaurumu.

20. diena. Ushuaia
Iebraukšana Ushuaia no rīta.


Brauciens tiks veikts ar speciālo Antarktikas un Arktikas ekspedīciju kuģi Ortelius. Šis kuģis ir piemērots nomaļu vietu pētīšanai, manevrēšanai cauri ledum, putnu pētīšanai un helikopteru nosēšanai. Uz kuģa ir 106 pasažieru vietas un 48 kajītes.

* Cenā ir iekļauts:
- kruīza pakete izvēlētajā kajītē ar trīsreizēju ēdināšanu;
- visas lekcijas uz kuģa;
- krasta ekskursijas un aktivitātes visa ceļojuma laikā;
- gumijas zābaku Plancius & Ortelius un sniega zābaku izmantošana uz klāja;
- grupas transfērs no kuģa uz lidostu pēdējā dienā;
- ostas nodokļi un pakalpojuma maksa;
- detalizēta informācija.
* Cena ir atkarīga no izvēlētās kajītes kategorijas un brauciena datuma.

Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija