• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Antarktīdas ekspedīcija

No
12.12.2019
Līdz
22.12.2019
Naktis
10
Cena no cilvēka
5770
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Atklājat un izpētat planētas pēdējo neskarto kontinentu neaizmirstamā ceļojumā!

Antarktīda ir planētas pēdējais neskartais kontinents, un tagad Jūs to varat izpētīt ar vienu no vismūsdienīgākajiem ekspedīciju kuģiem - MS Fram. Šis ceļojums Jūs vedīs pa Dreika šaurumu un grūti pārvaramiem šķēršļiem, līdz Jūs nonāksiet līdz maģiski baltajām ainavām. Jūs izbaudīsiet kontinenta vasaras sezonu ar tās vienreizējo mežonīgo dabu, tajā skaitā, roņiem, pingvīniem un vaļiem.

BRAUCIENA APRAKSTS:

1 diena. BUENOS AIRES/USHUAIA


Lidojums no Buenos Aires ir no rīta, tādēļ dažas stundas atpūtīsieties pilsētā Ushuaia, kas ir vistālāk uz dienvidiem izvietotā pilsēta. Pēcpusdienā Jūs dosieties uz salu Tierra del Fuego. Pēc ceļojumā ietvertās ekskursijas Ushuaia Nacionālā parkā, Jūs iekārtosieties kruīza kuģī MS Fram un izbrauksiet pl. 17:00.

2-3 diena. DREIKA ŠAURUMS

Dreika šaurums, kurš ir nosaukts sera Franča Dreika vārdā, ir šaurums starp Dienvidameriku un Antarktīdas pussalu. Ar šo šaurumu tiek saistīti neskaitāmi mīti un leģendas. Neparastās MS Fram kuģa jūras spējas Jums nodrošinās drošu un ērtu braucienu. Mēs Jums iesakām pievienoties izglītojošajās lekcijās, kas tiks pasniegtas brauciena laikā.

4-7 diena. ANTARKTĪDA

Līdz ko Jūs nonāksiet tuvāk pie Antarktīdas, Jūs jutīsiet vēso un spirdzinošo Antarktīdas gaisu. Ūdenī Jūs pamanīsiet Antarktīdas pingvīnus un neizmirstiet lūkoties pēc pirmajiem aisbergiem. Antarktīdā nav apmetušies cilvēki uz pastāvīgu dzīvi, taču Antarktīdu apdzīvo miljoniem pingvīnu, un tā ir mājvieta tūkstošiem vaļu. Nav vārdu, kas varētu aprakstīt sajūtas, kuras pārņem, atrodoties uz lielā, baltā kontinenta. Ledus, vējš un laika apstākļi diktē dzīvi Antarktīdā, kā arī kruīza ceļojumu. Katrs ceļojums ir unikāls un pieredzējušais personāls katru ceļojumu veido kā neaizmirstamu dzīves piedzīvojumu.

8-9 diena. DREIKA ŠAURUMS

Atpakaļceļā uz ziemeļiem Jums būs laiks veldzēties atmiņās par braucienu un dalīties iespaidos ar citiem pasažieriem.

10 diena. USHUAIA/BUENOS AIRES

Pēc iespaidīgā un aizraujošā brauciena, Jūs piestāsieties pilsētā Ushuaia, pirms Jūs dosieties lidojumā atpakaļ uz Buenos Aires.


Kuģis MS Fram - ar ko tiek veikts šis brauciens, ir paredzēts kuģošanai nomaļās vietās, un uz tā Jums būs iespēja izbaudīt daudz dažādu pakalpojumu, kamēr pats kuģis Jūs pievedīs tuvu dabai un savvaļas dzīvei.
Šeit Jūs atradīsiet atpūtas telpu, no kuras varēsiet nolūkoties garām slīdošajās ainavās. Lielie, plašie logi, ērtas sēdvietas un pat pāris binokulāri Jums neļaus palaist garām mainīgos dabasskatus. Šeit atrodās arī bārs un bibliotēka.
MS Fram piedāvā komfortablas kajītes. Katrā no tām ir vannasistaba, gaisa kondicionieris, apsildīšanas iekārta, TV (rāda informāciju, kas saistīta ar kuģi un kruīzu). Jūsu izvēlei ir gan iekšējās, gan ārējās kajītes ar divām atsevišķām gultām vai divvietīgo gultu. Kā arī ir iespējams izvēlēties suite tipa kajīti. Dažām no šīm suite tipa kajītēm ir arī privātie balkoni.
Restorāna telpa tiek dēvēta "Imaq", kas nozīmē "okeāns". Ēdamtelpa ir sadalīta vairākos stāvos, un, neskatoties uz to, kur atradīsies Jūsu galdiņš, Jums būs iespēja turpināt vērot garām slīdošos dabasskatus.
Šeit ir arī mazs veikaliņš, kurā Jūs varat iegādāties siltas drēbes, tradicionālos suvenīrus, roku darbus, pastkartes, kā arī dažādas higiēnas preces, kas varētu būt nepieciešamas kruīza laikā.
Uz ceturtā klāja atrodās uzņemšanas telpa, kur Jūs varat saņemt sev nepieciešamo informāciju kruīza laikā. Šeit ir arī interneta kafejnīca, foajē un lekciju zāle.
Kuģim ir plašas āra telpas. Jūs varat baudīt skatus no kuģa priekšējā klāja. Āra kāpnes abās pusēs kuģim Jūs aizvedīs uz septīto klāju, kur Jūs atradīsiet krēslus, kas ir piemēroti klusajiem brīžiem ar segu un karstu tējas krūzi, kamēr lūkojieties apvārsnī.

Kruīza laikā ir iespējams doties arī papildus ekskursijās!

* Cenā ir iekļauts:
- lidojums Buenos Aires-Ushuaia-Buenos Aires;
- transfērs no Ushuaia lidostas uz kuģi un no kuģa uz Ushuaia lidostu;
- kruīza pakete izvēlētajā kajītē ar trīsreizēju ēdināšanu;
- ekskursija Ushuaia Nacionālajā parkā;
- visas lekcijas uz kuģa;
- angliski, vāciski un skandināviski runājoši gidi;
- vēja un ūdens izturīga jaka;
- detalizēta informācija.
* Cena ir atkarīga no izvēlētās kajītes kategorijas un brauciena datuma.

Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija