• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Antarktīda, ceļojumā pa slavenu pētnieku pēdām

No
03.03.2019
Līdz
10.12.2019
Naktis
19
Cena no cilvēka
8458
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

19 dienu piedzīvojums kruīzā no Argentīnas līdz Antarktīdai!

Dodaties ceļojumā pa slaveno pētnieku pēdām! Ceļojums sākas no Argentīnas uz nomaļajām Falklandu salām un Dienviddžordžijas satriecošajiem dabas skatiem. Jums būs pietiekams laiks iepazīties ar šiem mazāk apceļotajiem reģioniem un uzzināt vairāk par to vēsturi pirms turpināsiet ceļu tālāk uz dienvidiem, lai atklātu un izpētītu Antarktīdas pussalas ainavas un mežonīgo dabu.

BRAUCIENA APRAKSTS:

1 diena. BUENOS AIRES

Atklājat Dienvidamerikas Parīzi un izbaudat visu, ko piedāvā tango dzimšanas vieta. MS Fram kruīza kuģis izbrauc pusdienlaikā.

2-4 diena. KRUĪZS

Iepazīstaties ar kruīza kuģi un Jūsu ceļotāju biedriem, kā arī sekojat līdzi lekcijām, kas tiek vadītas uz kuģa. Uz kuģa klāja izbaudat svaigo gaisu, izmantojat fitnesa telpās pieejamo aprīkojumu vai atpūšaties atpūtas telpā ar skatu uz dabas ainavām.

5 diena. KRUĪZS /FALKLANDU SALAS

Pateicoties unikālajai Antarktīdas ekosistēmai, uz šīm salām dzīvo vairāk kā 70 dzīvnieku un putnu sugas. Ainavas ir elpu aizraujošas, ar klintīm un daiļām pludmalēm. Vakarā sasniegsiet Falklandu salu ziemeļrietumus.

6-7 diena. FALKLANDU SALAS

Jūs turpināsiet izpētīt Falklandu salu ziemeļrietumus. Pēc tam dosieties uz Port Stanley, kas ir salu galvaspilsēta. Tur Jūs dosieties dažādas neaizmirstamās ekskursijās. Jūs varēsiet arī doties kādā no izvēles ekskursijām vai paši izpētīt pilsētu Port Stanley.

8-9 diena. KRUĪZS

Ceļā uz Dienviddžordžiju Jūs iemācīsieties vairāk par salas vēsturi un iespaidīgo mežonīgo dabu, kas ir arī pazīstama kā Dienvidu okeāna Serengeti.

10-11 diena. DIENVIDDŽORDŽIJA

Kalnainajai Dienviddžordžijai ir mežonīgās dabas daudzveidība un pārbagātība, kas saviļņos pat visvienaldzīgāko ceļotāju. Lielākās pingvīnu kolonijas pasaulē ir papildinātas ar kotikiem un jūras ziloņiem. Jūs izpētīsiet arī pamestās vaļu stacijas un daudziem apmeklētājiem skumjo vietu - slavenā polārā pētnieka, sera Ernesta Henrija Šakltona, kapu.

12-13 diena. KRUĪZS

Jūs turpināsiet kuģot virzienā uz Antarktīdu un ceļā lekciju laikā uzzināsiet vairāk par šo fascinējošo balto zemi.

14-16 diena. ANTARKTĪDA

Ja Jūs domājat, ka Jūs esat redzējuši visu, Antarktīda liks Jums pārdomāt. Tā ir pēdējā neskartā vieta uz Zemes ar tās spirdzinošo gaisu, aisbergiem un neskaitāmām, baltām kalnu grēdām. Šis kontinents ir veltīts zinātnei un mieram. Antarktīdā nav apmetušies cilvēki uz pastāvīgu dzīvi, taču Antarktīdu apdzīvo miljoniem pingvīnu, un tā ir mājvieta tūkstošiem vaļu. Nav vārdu, kas varētu aprakstīt sajūtas, kuras pārņem, atrodoties uz lielā, baltā kontinenta. Ledus, vējš un laika apstākļi diktē dzīvi Antarktīdā, kā arī kruīza ceļojumu. Katrs ceļojums ir unikāls un pieredzējušais personāls katru ceļojumu veido kā neaizmirstamu dzīves piedzīvojumu.

17-18 diena. DREIKA ŠAURUMS

Atpakaļceļā uz ziemeļiem Jums būs laiks veldzēties atmiņās par braucienu un dalīties iespaidos ar citiem pasažieriem. Spēcīgais kuģis MS Fram Jūs droši izvedīs pa slaveno Dreika šaurumu.

19 diena. USHUAIA/BUENOS AIRES

No rīta, pēc iespaidīgā un aizraujošā brauciena, Jūs piestāsieties pilsētā Ushuaia.
Tā ir vistālāk uz dienvidiem izvietotā pilsēta un Tierra del Fuego novada galvaspilsēta. Jūsu Antarktīdas ceļojums ir beidzies un Jūs dosieties lidojumā atpakaļ uz Buenos Aires.

Izbraukšanas datumi: 11.11.2019.;27.11.2019.;26.12.2019.;11;01;2020;27;01;2020.;12;02;2020.;2.02.2020.

Kuģis MS Fram - ar ko tiek veikts šis brauciens, ir paredzēts kuģošanai nomaļās vietās, un uz tā Jums būs iespēja izbaudīt daudz dažādu pakalpojumu, kamēr pats kuģis Jūs pievedīs tuvu dabai un savvaļas dzīvei.
Šeit Jūs atradīsiet atpūtas telpu, no kuras varēsiet nolūkoties garām slīdošajās ainavās. Lielie, plašie logi, ērtas sēdvietas un pat pāris binokulāri Jums neļaus palaist garām mainīgos dabasskatus. Šeit atrodās arī bārs un bibliotēka.
MS Fram piedāvā komfortablas kajītes. Katrā no tām ir vannasistaba, gaisa kondicionieris, apsildīšanas iekārta, TV (rāda informāciju, kas saistīta ar kuģi un kruīzu). Jūsu izvēlei ir gan iekšējās, gan ārējās kajītes ar divām atsevišķām gultām vai divvietīgo gultu. Kā arī ir iespējams izvēlēties suite tipa kajīti. Dažām no šīm suite tipa kajītēm ir arī privātie balkoni.
Restorāna telpa tiek dēvēta "Imaq", kas nozīmē "okeāns". Ēdamtelpa ir sadalīta vairākos stāvos, un, neskatoties uz to, kur atradīsies Jūsu galdiņš, Jums būs iespēja turpināt vērot garām slīdošos dabasskatus.
Šeit ir arī mazs veikaliņš, kurā Jūs varat iegādāties siltas drēbes, tradicionālos suvenīrus, roku darbus, pastkartes, kā arī dažādas higiēnas preces, kas varētu būt nepieciešamas kruīza laikā.
Uz ceturtā klāja atrodās uzņemšanas telpa, kur Jūs varat saņemt sev nepieciešamo informāciju kruīza laikā. Šeit ir arī interneta kafejnīca, foajē un lekciju zāle.
Kuģim ir plašas āra telpas. Jūs varat baudīt skatus no kuģa priekšējā klāja. Āra kāpnes abās pusēs kuģim Jūs aizvedīs uz septīto klāju, kur Jūs atradīsiet krēslus, kas ir piemēroti klusajiem brīžiem ar segu un karstu tējas krūzi, kamēr lūkojieties apvārsnī.

Kruīza laikā ir iespējams doties arī papildus ekskursijās!

* Cenā ir iekļauts:
- lidojums Buenos Aires-Ushuaia-Buenos Aires;
- transfērs no Ushuaia lidostas uz kuģi un no kuģa uz Ushuaia lidostu;
- kruīza pakete izvēlētajā kajītē ar trīsreizēju ēdināšanu;
- visas lekcijas uz kuģa;
- angliski, vāciski un skandināviski runājoši gidi;
- vēja un ūdens izturīga jaka;
- detalizēta informācija.
* Cena ir atkarīga no izvēlētās kajītes kategorijas un brauciena datuma.

Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija