• +371 67279626
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • P - Pie 9:30 - 18:30

Seišeļu salas

No
31.12.2018
Līdz
30.12.2019
Naktis
14
Cena no cilvēka
3628
Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Iespējams, paradīze zemes virsū!

Seišeļu salas dēvē par paradīzi, Ēdenes dārzu, par skaistākajām salām pasaules virsū. Iespējams, tā arī ir, taču tas jāpārbauda un jāredz katram pašam. Viennozīmīgi ir tas, ka Seišeļu salās ir neiedomājami bagāta flora un fauna, izcili dzīves apstākļi dzīvniekiem un fantastiskas baltu smilšu pludmales.

Seišeļu arhipelāgs atrodas Indijas okeānā. Tās ir 115 granīta un koraļļu salas, lielākoties - neapdzīvotas, tāpēc vēl jo vairāk pievilcīgas mierīgai, klusai atpūtai pie dabas. Salas atklājis Vasko da Gama 1501.gadā. Ilgu laiku salas kalpoja kā pirātu patvērums (vēl līdz šim okeāns izskalo apbružātas zelta un sudraba monētas).

Seišeļos nav ražošanas un lauksaimniecības. Šeit ir aizliegts būvēt jaunas viesnīcas un paplašināt tūrisma biznesu, lai nepalielinātu tūristu skaitu. Tie, kuri šeit reiz bijuši, atgriežas atkal un atkal.

Salās valda tropu klimats - no maija līdz septembrim gaiss ir diezgan sauss, gaisa temperatūra no 24 līdz 32 grādiem pēc Celsija, no oktobra līdz aprīlim - mitrs un karsts gaiss, diezgan lietains.

Lielākā un apdzīvotākā sala ir Mahe - tās galvaspilsēta ir Viktorija, kur atrodas arī Starptautiskā lidosta un lielākā osta visam salu arhipelāgam. Šeit arī atrodas lielākā daļa viesnīcu un četri kazino. Salā ir baltas, burvīgas pludmales, kokosriekstu un kanēļa plantācijas. Salu klāj krāšņa augu valsts, un no tās virsotnēm paveras neatkārtojami skati uz citām salām. Sala ir norobežota ar koraļļu rifiem, tās mierīgie, dzidrie ūdeņi piesaista daudzus dažādu ūdenssportu cienītājus. Lai arī salā ir aktīva ekonomiskā dzīve, tā nav zaudējusi savu dabisko pievilcību. Daudzi tūristi netiek tālāk par skaisto Beau Vallon līci, tomēr salā ir daudz ko redzēt. Salā ir labi organizēts sabiedriskā transporta tīkls, ir iespējams iznomāt auto, kā arī aplūkot salu no putna lidojuma, dodoties ekskursijā ar helikopteri. Galvenās Mahes atrakcijas ir tirgus, simtgadīgie botāniskie dārzi, Nacionālais vēstures muzejs, koloniālisma laika arhitektūra, senas plantācijas un džungļi. Mornes Nacionālajā Parkā ir ierīkotas dabas takas, lai aplīgotu unikālas augu un dzīvnieku sugas.

Praslina ir otra lielākā valsts sala, atrodas 1 stundas brauciena attālumā ar prāmi vai 15 minūšu lidojuma attālumā no Mahes. Viena no neskartākajām salām, ja vispār pārējās Seišelu salas var dēvēt par cilvēku darbības pārveidotām. Kad ģenerālis Gordons pirms vairāk nekā simts gadiem ieradās salā, viņš domāja, ka ir atradis īsto Ēdenes dārzu. Viņš ieraudzīja dubulto kokosriekstu, kas atgādināja sievietes iegurni un asociējās ar Ievu. Praslina ir tropu salas prototips – neliela, bet ar ļoti bagātu augu un dzīvnieku valsti. Sala ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojumā, jo ir vienīgā vieta, kur savvaļā ir atrasta dubultā kokosrieksta palma, kuras augļi atgādina sievietes iegurni. Šeit ir atrodams Seišelu nacionālais simbols – melnais papagailis. Salā atrodas arī daudzas citas retas sugas. Praslina ir labs atspēriena punkts ceļojumiem uz citām salām.

La Digue. Ja Praslina civilizācijas ziņā vairākas desmitgades atpaliek no Mahes, tad La Digue ir vairākus gadsimtus aiz Praslinas. Šī ir perfekta vieta tropu miera un harmonijas baudīšanai. Labākais pārvietošanās veids ir velosipēds. Vietējie iedzīvotāji, kas nav nodarbināti tūristu apkalpošanā, ir vai nu zvejnieki, vai arī laivu būvētāji. Atrodas 3 1/2h attālumā no Mahes, un apmēram 30 minūtes no Praslinas. Vientuļās salas pludmales ir izcilas vietas drošai peldēšanai, makšķerēšanai, niršanai, lai baudīt krāšņo zemūdens pasauli.

Jebkura no Seišeļu salām ir ideāli piemērota ūdenssporta veidiem gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Piedāvājam Jums 14 dienu programmu "Seišeļu salu odiseja" visās augstākminētajās salās - 8 dienas Mahē, 2 dienas Praslinā un 2 dienas La Digue salā ar ekskursijām.
Programmu iespējams mainīt, balstoties uz Jūsu vēlmēm. Norādītās cenas var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas.

Gambija

Lielisks galamērķis ziemas sezonas laikā, kad tā ilgojamies pēc saules siltajiem stariem. Neskatoties uz to, ka Gambija ir viena no mazākajām Āfrikas valstīm, tās
Kenija

Paradīze patiesiem safari cienītājiem! Kenija aizņem 582 646 km² lielu teritoriju un tajā ir aptuveni 30 miljonu iedzīvotāju, ar vairāk nekā 40 etniskajām grupām.
Tanzānija

Piedzīvo savvaļas mežonīgumu zem Āfrikas debesu plašumiem. Iepazīstot Tanzāniju... Pateicoties savai ideālajai atrašanās vietai Āfrikas kontinenta nostūrī un blakus Indijas okeānam, kurš to
Seišeļu salas

Iespējams, paradīze zemes virsū! Seišeļu salas dēvē par paradīzi, Ēdenes dārzu, par skaistākajām salām pasaules virsū. Iespējams, tā arī ir, taču tas jāpārbauda un
Kaboverde - Zaļais Rags

Maza, neskarta paradīze Atlantijas okeāna vidū - Cabo Verde - Zaļais Rags Cabo Verde, latviski dēvēts par Zaļā raga salu arhipelāgu, atrodas Atlantijas okeānā
Ceļojumu atlase

Norādiet vismaz divus atlases kritērijus un spiediet "Atlasīt", lai atlasītu piedāvājumus.

Ceļojumu rezervācija