Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Kaljari un Sardīnija Lieldienās!

30.04.2018 - 03.04.2018 Cena no 399EUR

Kaljari un Sardīnija Lieldienās

Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk gozēties siltā Itālijas pavasara saulē, atpūsties kādā no brīnišķīgām zeltainām pludmalēm vienā no lielākajām Vidusjūras salām, kas aizraujas ar seno vēsturi un tiem, kam interesē vietējās un itāliešu kultūras mijiedarbības galarezultāts.

30.03.2018.
Rīga (06:00) - (08:20) Kaljari 
03.04.2018.
Kaljari (01:20) - (05:40) Rīga 

Lidojums 399 EUR
*Cena par tiešo lidojumu uz Kaljari turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, ēdināšana, bagāža (17 kg nododamā un 6 kg rokas)

Lidojums + viesnīca 579 EUR
*Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Best Western Hotel Residence Italia divvietīgā istabā ar kontinentālajām brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 80 EUR.

Papildus iespējams rezervēt dažādas ekskursijas:
*30.03.2018. Kaljari pilsētas ekskursija - cena 37.00 EUR
*31.03.2018. Ekskursja uz Noru un Iz Zuddas alām - cena 87.00 EUR
*01.04.2018. Ekskursija uz Mamoiadu un Orgosolo - cena 80.00 EUR
*02.04.2018. Ekskursija uz Barumini un Džiarru - cena 75.00 EUR

EKSKURSIJU KOMPLEKTS - 242.00 EUR
Pakalpojums ekskursiju komplekts ietver visu dienu ekskursijas.
Izvēloties šo pakalpojumu, pirmās dienas Kaljari pilsētas ekskursija DĀVANĀ!


Otra lielākā sala Vidusjūrā ir Itālijai piederošais autonomais apgabals Sardīnija, kas pazīstama kā pludmaļu un vēstures mīļotāju paradīze. Tā atrodas uz rietumiem no Apenīnu pussalas, tikai 12 km no Francijai piederošās Korsikas, ko skaidrā laikā pavisam viegli saskatīt no Sardīnijas piekrastes. Jebkurš Itālijas dzīvesveida un kultūras pazinējs piekritīs, ka, lai gan sala jau no 19. gadsimta iekļauta Itālijas sastāvā, tā ir pavisam atšķirīga no valsts kontinentālās daļas. Sardīnija ir kā patstāvīgs kontinents miniatūrā– ar savu valodu, vēsturi, tradīcijām, dabu un kulināriju. Protams, pilsētās un lieliskajos piekrastes kūrortos, kas atbilst visizsmalcinātākajām gaumēm, pieejams viss nepieciešamais mūsdienīga dzīves ritma cienītājam. Bet izbraucot ārpus tūristu piepildītajām vietām, var attapties lauku klusumā, kur kalnu piekājēs plešas ozolu meži, ielejās stiepjas olīvkoku birzis un priežu audzes, kur pļavās ganās tūkstošiem aitu, kur kāda no 250 pludmalēm, kas kopumā aizņem 1800 km, būs pilnīgi tukša, bet ar tādām pašām mirdzoši baltām smiltīm un neticami dzidru ūdeni.
Kaljari 

Sardīnijas lielākā pilsēta un administratīvais centrs Kaljari atrodas salas dienvidaustrumos, Tirēnu jūras krastā. Kaljari ir arī tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsēta, viena no lielākajām Vidusjūras ostām un pati vecākā Sardīnijas pilsēta. 8. gs. pirms mūsu ēras senie feniķieši izraudzījās šo vietu, lai izbūvētu savu apmetni, ko nosauca par Karalisu jeb Dieva pilsētu. Tā kā pilsētā tika nodibināta universitāte un te atradās arī Romas katoļu baznīcas arhibīskapija, viduslaikos Kaljari kļuva par svarīgu politisku, reliģiozu un izglītības centru, kas pazīstams ar savu Arte Nuevo arhitektūru. Diemžēl 2. pasaules kara laikā pilsēta tika stipri izpostīta un, lai gan to diezgan ātri atjaunoja, daudzas vissenākās celtnes gāja nebūtībā. Kaljari nosacīti var dalīt divās daļās – jaunajā un vecajā, kuru itin viegli var izstaigāt kājām. Pašā pilsētā dzīvo ap 160 tūkstoši iedzīvotāju, bet kopā ar piepilsētām – 400 tūkstoši. No vienas puses pilsētu apskalo Enģeļu līcis ( Golfo degli Angeli), bet no otras tai piekļaujas auglīgas zemienes. Arī pašā pilsētā iekārtotas plašas, apzaļumotas zonas, padarot to par vienu no „zaļākajām” Itālijas pilsētām. Sevišķas apbrīnas vērts ir Molentardžus parks, kur, līdzās ūdenskritumiem un Vidusjūras priežu audzēm, atrodas ezers, kurā mīt rozā flamingo. Vecpilsētas arhitektūru raksturo turīgāko pilsētnieku savrupmājas jeb pilis, neskaitāmas baznīcas un līkumotas ieliņas, kuru galvenais uzdevums bija ne tikai dot vaļu pārvietošanās brīvībai, bet arī neielaist ēku logos karsto vasaras sauli un nesaudzīgo ziemas mistrālu. Kaljari bagātās vēstures liecinieki ir arī Pizas Republikas kundzības laikā uzbūvētais 42 m augstais Ziloņu tornis un tā 36 m augstais „brālis”, kas nosaukts Sv. Pankracio vārdā, seno romiešu amfiteātris, kas gandrīz 20 gadsimtus atpakaļ izcirsts klintī un kurā vairāk nekā 10000 skatītāju varēja vērot teātri, gladiatoru cīņas vai spēkošanos ar plēsīgiem zvēriem ( lieliskās akustikas dēļ tas pulcē skatītājus arī mūsdienās), Svētās Marijas katedrāle, kuras celtniecības četri gadsimti vainagojās ar elegantām kolonām, brīnišķīgiem viduslaiku griestu un sienu gleznojumiem, zeltītiem svečturiem, flāmu un romāņu glezniecības šedevriem. Mūsdienu Kaljari ir izstiepusies uz deviņiem kaļķakmens pauguriem gar Tirēnu jūras krastu un turpat atrodas arī astoņus km garā pilsētas pludmale Poetto, kuru papildina neskaitāmi bāri, diskotēkas un restorāni. Pilsētas galvenā iepirkšanās artērija ir Via Roma, kur izvietojies lielākais tirdzniecības centrs un virkne mazu veikaliņu.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri