Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Kanāriju salas - Fuerteventura

07.12.2017 - 28.12.2017 Cena no 555EUR

Kanāriju salas - Fuerteventura
Sala un tai piegulošie ūdeņi iekļauti UNESCO Pasaules biosfēras rezervātu tīklā.

Fuerteventura – paradīze ar nebeidzami garām pludmalēm

Fuerteventuras salas bagātība ir tās smilšu pludmales, kas stiepjas vairāk nekā 150 kilometru garumā. Atklājiet šīs salas dabas veidotās ainavas un izbaudiet tās iedzīvotāju viesmīlību. Galvenā šīs paradīzes vērtība ir tās nebeidzami garās pludmales: Barlovento un Sotavento pludmales salas dienvidos un Koraleho (Corralejo) pludmales tās ziemeļu daļā.

Lidojumu saraksts 2017.gada sezonai:

Decembris

07;14;21;28;


Cenā iekļauts:

- aviobiļetes
- Pasažieru nodeva (iekšzemes);
-Viesnīca;
-Transfērs;
-Pasažieru nodeva;
-Reģistrētā bagāža un rokas bagāža;
-Jūsu izvēlētie papildus pakalpojumi;
-NOVATOURS pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi.

Cenā neietilpst:
-Ceļojuma apdrošināšana;
-Ekskursijas;
-personīgie izdevumi;

Apmaksas noteikumi:

  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% apmērā no ceļojuma cenas par personu.

  • Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Furteventuras salā visu gadu valda patīkams klimats – no vienas puses to appūš mitri pasāti, bet no otras plūst sausie un siltie Sahāras tuksneša vēji. Skaidrās debesis (gadā vidēji 3000 saulainu stundu), maigā gaisa temperatūra (no +22 līdz +25 С°) un siltais ūdens rada nevainojamus apstākļus, lai peldes baudītu augu gadu. Ja esi Fuerteventuras salā, ziemā sauļoties un peldēties Atlantijas okeānā nav sapnis, bet ikdienas realitāte.

Fuerteventuras sala un tai piegulošie zilganzaļie ūdeņi iekļauti UNESCO Pasaules biosfēras rezervātu tīklā, tā kopējā teritorija ir 350 000 hektāru. Ir vērts apmeklēt dabas pieminekļus un parkus, lauku reģionus un ainaviskās vietas, kurās skatāmas dažādu augu un dzīvnieku bagātās salas vulkāniskās izcelsmes pēdas. Tas, kā nonāksiet šajās vietās – kājām pa visā salā esošajiem celiņiem, ar velosipēdu vai kamieļa mugurā –, ir Jūsu ziņā.

Fuerteventuras flora un fauna ir pārsteidzoša. Debesīs virs salas redzami visskaistākie Kanāriju salu putni – baltie grifi un apkakles sīgas, kā arī gājputni, kas ligzdo neskartajos salas krastos.

Šajā salā ir daudz lielu un mūsdienīgu iepirkšanās centru, kuros atrodas ekskluzīvi veikali un nopērkamas starptautisku zīmolu preces. Baudiet iepirkšanos citā vidē, kur apkārt valda saule un jūra. Novērtējiet neparastos vietējo meistaru roku darinājumus – īpašu uzmanību ir pelnījuši pītie grozi, dārgakmeņu izstrādājumi un izšūšanas mākslas darbi. Šeit aug visā Atlantijas okeāna piekrastē pazīstamākā alveja, tiek gatavots vairākus starptautiskus apbalvojumus saņēmis kazas siers, kas tiek eksportēts uz pieciem kontinentiem, un atrodami brīnumi, ko radījusi jauktā eiropiešu, afrikāņu un amerikāņu kultūra.

Atpūta Fuerteventuras salā noteikti ietver arī iepazīšanos ar tās virtuvi, ko visatbilstošāk spēj pasniegt labākie Kanāriju salu restorāni. Populārā jēra un kazlēna gaļa, neiedomājamos veidos pagatavotas zivis, no vietējiem miltiem "gofio" pagatavoti produkti un kartupeļi Kanāriju salu gaumē ir tikai neliela daļa no skaistajai salai raksturīgās virtuves ēdieniem.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri