Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Grieķija - Saloniki

25.05.2017 - 02.10.2017 Cena no 775EUR

Agrā rezervēšana 2017.gada vasarai!

Skaistākā senlaiku pilsēta Saloniki, gleznainā Termaikas līča krastos ir pēc lieluma otrā lielākā Grieķijas pilsēta-osta, tāda paša nosaukuma perifērijas un Maķedonijas rajona administratīvais centrs, kam ir svarīga loma visā Balkānu pussalā. Tās mūsdienu dzīvē apvienojas bagāta vēsturiskā pagātne un Grieķijas kultūras, tirdzniecības un zinātnes centra tagadne. Ne velti 1997. gadā Saloniki tika atzīti par Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Lidojumu saraksts 2017.gada vasarai:

Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
25;29
05;08;15;19;26;29;
06;10;17;20;27;31;
07;10;17;21;28;31;
07;11;18;21;28;
02;


Cenā iekļauts:

- aviobiļetes
- Pasažieru nodeva (iekšzemes);
-Viesnīca;
-Transfērs;
-Pasažieru nodeva;
-Reģistrētā bagāža un rokas bagāža;
-Jūsu izvēlētie papildus pakalpojumi;
-pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi.

Cenā neietilpst:
-Ceļojuma apdrošināšana;
-Ekskursijas;
-personīgie izdevumi;

Saloniki piesaista tūristus ar pārsteidzošu pasaules mēroga vēsturisko un arhitektūras mantojumu pieminekļi, muzeji, arheoloģiski nozīmīgas vietas. Saloniku ieliņas un laukumi, kurus ieskauj senas ēkas, atgādina ilustrācijas no vēsturisku grāmatu lapaspusēm. Lūk, tikai dažas no pilsētas apskates vietām Baltais tornis jūras piekrastā (Saloniku simbols), cietokšņa sienas Augšpilsētā, senā Agora, cara Filipa kapenes, imperatora Galerija triumfa arka, Svētās Sofijas bazilika, svētā Dmitrija (pilsētas aizbildņa) bazilika, arheoloģiskais muzejs, Aristoteļa vārdā nosauktā Universitāte ar plašu bibliotēku, astronomijas observatorija, Ziemeļģrieķijas valsts teātris.

To vēsture sniedzas 2500 gadu tālā pagātnē. Pilsētas nosaukuma izcelsmei ir skaists stāsts. Saloniki ir sievietes vārds – Filipa II meitas vārds. Viņš uzvarēja tesāliešus un par godu šim notikumam deva šo vārdu meitai. Tesalonika tulkojumā no grieķu valodas nozīmē „uzvara pār Tesāliju”pēc gadiem kļuva par pilsētas dibinātāja, Maķedonijas valdnieka Kasandra sievu, kurš 315. gadā pmē ar mērķi dibināt jaunu Maķedonijas galvaspilsētu, apvienoja 26 apdzīvotās vietas. Jaunizveidojušos pilsētu viņš nosauca par godu savai skaistajai sievai – Tesalonikai. Sakarā ar transkripcijas un izrunas īpatnībām pilsētas nosaukums ātri transformējās mums zināmajā „Saloniki”.


Grieķijas ziemeļu galvaspilsētu Salonikus - var nosaukt par vienu no skaistākajām valsts pilsētām. Šeit savijas triju seno civilizāciju vēsturiskais un kultūras mantojums: Antīkais, Romas un Bizantijas. Tieši šeit katrs atradīs to, kas viņam patiks: plašas ekskursijui programmas, kas ļauj iepazīt senās Elladas vēsturi. iepirkšanās tūres un pludmales atpūta vienā no labākajiem Eiropas kūrortiem - Halikidkes pussalā.
Augsti attīstīta pilsētas tūrisma infarsturktūra: komfortablas dažādas kategorijas viesnīcas un lieliskas pludmales Saloniku pilsētās, plaša restorānu, kafejnīcu, bāru, nakts klubu un veikalu kā arī Grieķijas un grieķu siltā viesmīlība. Nobaudīt tasi aromatiskas Grieķu kafijas Termas līča krastā vai izbaudīt tradicionālās Grieķu pusdienas kādā no augšipilsētas tavernām, no kurienes paveras aizraujoša jūras panorāma un saloniki, šīs izjūtas nevar salīdzināt ne ar ko. Ja arī tā Jums būs par maz, pilsēt apierdāvā izbaudīt nakts dzīvi - piedalīties jautrībā un deju maratonos nakts klubos, bāros, diskotēkās vai tradicionālajos grieķu izklaides centros buzuki kuros uzstājas populāri grieķu izpildītāji un skan tikai dzīvā mūzika. Ierodoties šajā pilsētā skan tikai dzīvā mūzika. Ierodoties šajā pilsētā, izjūtot tās dvēseli, Jūs atkal un atkal vēlēsieties šeit atgriezties.

Iepirkšanās Salonikos - Iepirkšanās ziemeļu galvaspilsētā Salonikos, tas ir aizraujošs skatlogu, modernu veikalu, pasaulslavenu zīmolu, bezgalīgu speciālo piedāvājumu, akciju, atlaižu, veiksmīgu veiksmīgu pirkumu un dāvanu kaleidoskops. Laipni lūdzam šajā unikālajā pilsētā, kas pazīstama ne tikai ar savām apskates vietām un Grieķu viesmīlību, bet arī ar mūsidenīgo dzīves stilu. Neskatoties uz pilsētas seno vēsturi un arheoloģisko pieminekļu bagātību, Saloniekiem ir vētrainas nakts dzīves reputācija. Šeit atrodas daudz mšudienīgu tirdzniecības centru, kuros atrodas vadošo pasaules zīmolu veikali, kā arī veikali, kuros ir pieejamākas cenas.

Grieķu tirgus burvība - Ja jums apniks staigāt pa aromatizētām supermūsdienīgu veikalu galerijām, kontrastam Jūs varēsiet izrauties uz pilsētas tirgu, kas atrodas starp Cimiski un Egnatiej ielām, nedaudz virs aristoteļa ielām, nedaudz virs Aristoteļa laukuma. Šeit Jūs nonāksiet svaigu augļu un dārzeņu, dažādu aromātu un garšu pasaulē olīvas, sieri, garšvielas, zivis un jūras produkti, īsts Grieķu tirugus tā ir iespēja parādīt savas apdomīga pircēja spēja sun pie viena patrigoties ar kolorītajiem pārdevējiem. Nekautrējieties, Grieķiem tas pat patīk.
Pēc tam Jūs varēsiet pastaigāt pa galveno tirdzniecības ielu Cimiski, kuras abās pusēs atrodas daudz veikalu ar visdažādākajām precēm. Tieši šeit Grieķu ģimenēm patīk iepirkties, ja nav iespējams tikt uz lielajiem tirdzniecības centriem.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
info@naos.lv
67279626Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri