Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Spānija - Maljorka

27.05.2018 - 23.09.2018 Cena no 684EURMaljorka...

Baleāru arhipelāgs sastāv no četrām salām: Maljorkas (Mallorca), Menorkas, Ivissas un Formanteras. Tas ir viens no Spānijas autonomajiem apgabaliem, kuram ir savs parlaments un izpildvara.
Maljorka ir pati lielākā arhipelāga sala. Tā plešas 100 km no austrumiem uz rietumiem un 75 km no ziemeļiem uz dienvidiem.
Baleāru administratīvais centrs un galvaspilsēta ir Palma de Maljorka (740 tūkst. iedzīvotāju), kura atrodas pie Bahia d Palma līča.

Tūrisma industrija salā sāka attīstīties 20.gadsimta 20.gados, kad šeit tika uzceltas pirmās viesnīcas Eiropas bagāto ļaužu atpūtai. Pašlaik kūrortu tūrisms ir Maljorkas ekonomisko aktivitāšu galvenais akcents. Salā ir ārkārtīgi plašs modernu viesnīcu tīkls, kas nodrošina viesiem pirmklasīgu komfortu un patiesi eiropeisku apkalpošanu. Pateicoties labvēlīgajam Vidusjūras baseina klimatam, Maljorka ir viens no kūrortiem, ko tūristi var apmeklēt visu gadu. Pat pašā vasaras plaukumā šeit nemēdz būt pārlieku karsts, savukārt ziemas nav bargas. Relatīvais mitrums visu gadu ir aptuveni 70%, un līdz ar labvēlīgo temperatūras režīmu tas nodrošina kūrorta viesu labsajūtu.

Vēl viens svarīgs faktors, kas veicināja Maljorkas pārvēršanos par vienu no tūristiem vispievilcīgākajiem zemeslodes stūrīšiem, ir pārsteidzoši bagātā un daudzveidīgā salas daba. Sjerra de Tramuntana kalnos var izbaudīt tipiskas kalnu ainavas. Šajā salas visaugstākajā vietā atrodas tādas gleznainas pilsētiņas kā Valdemossa un Soljera. Maljorkas ziemeļu daļā 100 km garumā stiepjas kalnu grēda, tā īpatnēja ar stāviem krastiem, kuros paslēpušies omulīgi līcīši - daudzi no tiem ir pieejami tikai no jūras, un pirmatnīgi neskartām pludmalēm. Maljorkas centrālā daļa, kurā ir saglabājies tradicionālais dzīves ritms, joprojām attaisno iemeslus, kuru dēļ to savulaik sauca par "miera salu".

Maljorkas dienvidu daļa ir karstāka un sausāka, šeit atrodas salas visskaistākās pludmales: Ses Kovetas, Es Trenka, Mondrago, Figera līcis un Santanjas līcis. Pārējie kūrorti atrodas salas dienvidrietumu piekrastē, abās Palmas līča pusēs. Uz dienvidaustrumiem no galvaspilsētas atrodas t.s. "vācu" kūrorti Arenala, Plaija de Palma un Kan Pastilja. Visas minētās tūrisma zonas apvieno kopīga piecus kilometrus gara pludmale, visgarākā visā Maljorkā. Ik pēc 700-800 metriem šeit atrodas municipālie pludmales klubi neliels bārs, ģērbtuves, tualetes, guļamkrēslu un saulessargu noma, ūdenssporta centrs. Aiz pludmales joslas stiepjas bruģēta gājēju krastmala ar augstām palmām abās pusēs. Visgarām tai izvietoti daudzi veikaliņi, restorāni un bāri. Visus trīs kūrortus ar galvaspilsētu savieno vairāki autobusu maršruti. Uz rietumiem no Palmas atrodas "angļu" zonas, starp kurām izceļas Magallufa un Palmanova, tās uz salas tiek uzskatītas arī par jauniešu atpūtas centru. Pavisam netālu no galvaspilsētas atrodas elitārās atpūtas zonas: Iljetasa un Kala Maijora, kas atrodas līdzās karaliskās ģimenes vasaras rezidencei - Mariventas pilij.

Maljorkas austrumos ir interesanti apmeklēt Arta alas Kanjamelā un Draka alas, kā arī izbaudīt nelielo līcīšu burvību, kas līdz mūsdienām saglabājuši savu civilizācijas neskarto izskatu. Vēl viena Maljorkas salas tūrisma zona ir ziemeļaustrumos, kur atrodas lielie Alkudijas un Poljensas līči. Visnozīmīgākā apdzīvotā vieta šajā zonā ir Poljensa - iecienīta gleznotāju un mākslinieku atpūtas vieta, kurā saglabājušies senās Romas pilsētas Pollencijas pieminekļi. Lieliskas pludmales ieskauj plašo Alkudijas līci. Šajā apkaimē atrodas Albuferas dabas parks - viens no pieciem Baleāru salu dabas parkiem.

Maljorkas viesnīcas galvenokārt ir izvietotas gar piekrasti, kas slavena ar savām lieliskajām smilšu pludmalēm un kristāltīro, caurspīdīgo un pārsteidzoši zilo jūru. Krasta līnija izceļas ar ārkārtīgi skaisto, plašo, daudzu kilometru garumā stiepjošos pludmaļu apvienojumu ar majestātiskām jūras krasta klintīm, uz kurām aug priedes, veidodamas vientulīgas jomas un gleznainus jūras līčus.

Vietējā virtuve, kuras pamatā ir šejienes plantācijās audzēti svaigi dārzeņi un jūras produkti, pārsteidz ar savu daudzveidību un izsmalcinātību. Vēl Maljorka ir slavena ar tautas folkloras bagātīgajām tradīcijām un gadsimtu gaitā izkoptajām amatniecības nozarēm, starp kurām jāmin kokgriešana, podniecība, keramika, pērļu apstrāde, tautiski izšuvumi un daudz kas cits.


Lidojumu grafiks 2018. gada vasaras sezonai:


Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
27;
03;10;17;24;
01;08;15;22;29;
05;12;19;26;
02;09;16;23;

*tiešie lidojumi Rīga - Maljorka - Rīga

Cenā ietilpst:
*Avio biļetes Rīga - Maljorka - Rīga;
*Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
*Uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēt ēdināšanas tipu.

Ceļojuma cenā neietilpst:
*Ceļojuma apdrošināšana;
*Ekskursijas;
*Personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:

  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% apmērā no ceļojuma cenas par personu.

  • Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri