17.05.2019 - 27.09.2019 Cena no 329EUR

Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%

Einfidha - Tunisija
Šī ir valsts, kurā jūs sajutīsiet arābu nu franču kultūras īpatnības.
Viens no lielākajiem Tunisijas dārgumiem ir kristāldzidrā Vidusjūra ar tīru, dzidru ūdeni un saules pielietām pludmalēm
Otra valsts daļa ir Sahāras tuksneša smilšaino kāpu ieskauta.

Tunisija - tie ir vārti uz eksotiskajiem Austrumiem. Šeit sastopas divas dažādas kultūras - arābu un eiropiešu. Tunisija līdz 1956. gadam bija viena no Francijas kolonijām, un gadsimtu ilga kolonizācija atstāja savas pēdas praktiski visās dzīves sfērās.

Atpūšoties šajā Ziemeļāfrikas valstī, Jūs pilnā mērā izjutīsiet īstu Āfrikas eksotiku un arābu viesmīlību. Pēc neilga lidojuma Jūs nokļūsiet pilnīgi savādākā Eiropas komforta un Austrumu pasaku pasaulē. Šeit atrodas pilsētas ar tūkstoš gadu ilgu vēsturi: Tunisija, Hammameta, Monastira, antīkā Kartāga, Sahara, mūsdienīgi kūrorti. Šeit var vērot kontrastus, kas raksturīgi vienīgi Ziemeļāfrikai: greznas automašīnas blakus ratiem, kuros iejūgts ēzelis; datorfirmu neona reklāmas un satelīta antenas starp ganu teltīm.

Katru gadu miljoniem tūristu no visas pasaules brauc uz Tunisiju, lai izbaudītu atpūtu slavenos kūrortos un iepazītu arābu pasaules eksotiku. Apceļojot ievērojamākās vietas, varat apmeklēt klinšaino tuksnesi Matmata, Ksur-torni tuksnesi. Neizdzēšamu iespaidu atstāj Karfagena drupas un antīkais Kolizejs El-Džema. Tunisijas tirgū var kaulēties, pērkot zelta un sudraba rotaslietas, keramikas un vara izstrādājumus. Vakaros, kad saulriets pārvērš jūru un debesi par krāsu paleti, Jūsu skatam pavērsies visi Tunisijas noslēpumi. Atpūta Tunisijā - tās ir baltas bezgalīgas smilšu pludmales, labas un komfortablas viesnīcas, lieliski golfa laukumi, tūkstošiem gadu sena kultūra, spilgta un daudzveidīga dzīve.

Lidojumu grafiks 2019.gada sezonai:
Maijs
Jūnijs
Septembris
17;24;31;
07;
06;13;20;27;


Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Sousse - Rīga
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses tūrisma pavadoņa pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā nav iekļauts:
- ceļojuma apdrošināšana;
- personīgie izdevumi;
- ekskursijas.

Apmaksas noteikumi:

2019.gada Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%
Vasaras ceļojumu akcija 01.10.-31.12.2018.

• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 69.00 EUR/pers.  Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Mūsu ceļojumu konsultnti labprāt sniegs sīkāku informāciju:

info@naos.lv

67279626Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri