Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Spānija - Almeria

01.09.2017 - 13.10.2017 Cena no 579EURAlmerijas piekraste Andalūzijas rietumos, iespējams, ir viena no pēdējām vietām visā Spānijas Vidusjūras piekrastē, kur vēl ir iespējams atrast pludmali tikai sev pašam. Šo reģionu bieži lutina saulesstari, saule spīd un silda ne retāk kā 300 dienas gadā. Silts laiks saglabājas līdz vēlam rudenim, pat novembrī gaisa temperatūra reti ir zemāka par 20 grādiem.
Vasarā, kad termometra stabiņš paceļas vēl augstāk, Almerijā nokrišņu daudzums ir tuvu nullei. Aizmirstiet par sliktiem laikapstākļiem, šeit tādu nav.
Visā provincē ir daudz neskartas dabas, ar ko var papriecēt acis gan Sjerranevadas kalnu grēdas parkā, gan arī aizsargājamā Kabo de Gatas nacionālā parka brīnišķīgajās pludmalēs.
Vairāk nekā 10 pludmalēm ir piešķirts Zilais karogs, bet blakus – jaunas viesnīcas, aprīkoti gājēju un velosipēdistu celiņi, plaša lieliska ēdiena izvēle, no tradicionāliem tapu bāriem, līdz pat gardēžu restorāniem, daudz golfa laukumu. Katrā kūrortā tiek piedāvātas daudzveidīgas ūdens atrakcijas, fiziskās aktivitātes. Vietējo izklaižu cienītājiem – šeit bieži tiek rīkoti pilsētas svētki un festivāli, bet tiem, kam interesē vēsture, noteikti ir jāpievērš uzmanība Almerijas arhitektūras mantojumam.
Pati Almerijas pilsēta ir skaistākā no Andalūzijas provinces galvaspilsētām, ko ieskauj Vidusjūra un apbrīnojamie Sjerranevadas kalni. Ir vērts pavadīt vismaz nedaudz laika, pastaigājoties pa šīs pilsētas līkumotajām, haotiskajām, bruģētajām ielām, apmeklēt muzejus, nobaudīt vietējo virtuvi, turklāt pilsētā ir daudz interesantu tirgu un augstas klases tirdzniecības centru.


Lidojumu grafiks uz Almeriju:

Septembris Oktobris
01;08;15;22;29;
06;13;

Rīga- Viļņa*- Almeria - Viļņa*- Rīga (ar nosēšanos Viļņas lidostā)

*Pasažieru reģistrācija savienotajiem lidojumiem caur Viļņu:
Savienotajos reisos ar nosēšanos Viļņas lidostā aviokompānija nodrošina pasažieru reģistrāciju Rīgas lidostā uzreiz līdz attiecīgajam galamērķim. Rīgas lidostā pasažierim tiek izsniegtas iekāpšanas kartes lidojumiem: Rīga- Viļņa un Viļņa- līdz attiecīgajam galamērķim. Pasažieru pārsēšanās uz savienojošo reisu notiek caur tranzīta zāli Viļņas lidostā. Tāda pati procedūra ir noteikta atpakaļceļa lidojumam.

*Bagāžas un rokas bagāžas reģistrācija lidojumiem caur Viļņu:
Savienotajos reisos ar nosēšanos Viļņas lidostā aviokompānija nodrošina bagāžas reģistrāciju Rīgas lidostā uzreiz līdz attiecīgajam galamērķim, t.i. pasažieriem nav jāizņem bagāža Viļņas lidostā un jāveic tās atkārtota reģistrācija. Rokas bagāžas pārvadāšana notiek caur tranzīta zāli Viļņas lidostā.Tāda pati procedūra ir noteikta atpakaļceļa lidojumam.


Cenā ietilpst:
- lidojums maršrutā Rīga- Viļņa*- Almeria - Viļņa*- Rīga,
- pasažieru nodeva,
- sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā- nogādāšana no viesnīcas uz lidostu,
- izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca.

Cenā neietilpst:
- ekskursiju programma,
- papildus izdevumi (dzeramnaudas, medicīniskā apdrošināšana, dzērieni utt.)

Apmaksas noteikumi:

  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% apmērā no ceļojuma cenas par personu. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
E-pasts: info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri