Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Itālija - Kampānija

18.05.2017 - 13.10.2017 Cena no 435EUR

Kampānija..

Kampānija ir viens no Dienviditālijas reģioniem, kas stiepjas gar Tirēnu jūru, no Gariljāno upes ietekas līdz Polikastro līcim. Tas ir visapmeklētākais reģions Itālijas dienvidos, kas ik gadu piesaista lielu tūristu un atpūtnieku skaitu.
Pateicoties maigajam klimatam, piekrastes skaistumam, bagātīgajai vēsturei, mākslai un, protams, nebeidzamai mīlestībai pret ēdienu, šis reģions ir pārsteidzošs. Garajā piekrastē intensīvas krāsas jūra apskalo omulīgos līčus un no ūdens iznirstošās klintis. Šeit ir ļoti daudz līču un aizlīču.

Lidojumu datumi 2017.gada sezonā:

Maijs
Jūnijs
Septembris
Oktobris
18;25;
01;08;15;22;
01;08;15;22;29;
06;13;

Ceļojuma cenā ietilpst:
* lidojums maršrutā Rīga - Catania- Rīga,
* pasažieru nodeva,
* sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu,
* izlidošanas dienā - nogādāšana no viesnīcas uz lidostu,
* izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca,
* medicīniskā apdrošināšana,
* krieviski runājoša gida pakalpojumi,
* garantija pret neizbraukšanu.

Ceļojuma cenā neietilpst:
*Ceļojuma apdrošināšana
*Ekskursijas
*Personīgie izdevumi.


Divi lielākie – Neapoles un Salerno līcis (kopā ar burvīgo Amalfi piekrasti) –, ko atdala Sorrento pussala, ir pazīstami visā pasaulē, pateicoties ļoti augstām klintīm, smilšainajam krastam un trīs salām, kas pasargā piekrasti, – Iskijas, Pročidas un Kapri sala. Teju katru Kampānijas piekrastes pilsētiņu ainavu var izmantot apsveikumu kartiņās. Reģionam lielu šarmu piešķir arī Vidusjūras augu valsts, kas saplūst ar simpātiskajām mazajām pilsētiņām, kas liek aizdomāties par vēsturi. Pakalni un kalni aizņem lielu daļu no reģiona teritorijas, tādēļ arī šķiet, ka lielākā daļa piekrastes pilsētiņu sniedzas no jūras kalnos, savas mājas fasādes pavēršot pret ūdeni un sauli.
Kampānijā ir Vidusjūras reģionam raksturīgie laikapstākļi un klimats. Vasara šeit ir sausa un silta, temperatūra var pārsniegt 30 grādu atzīmi. Ziemā mēdz būt vēsāks un ir pamatīgas lietusgāzes, kas savukārt nodrošina lieliskus apstākļus augu valstij.
Kampānija ir lielu kontrastu zeme: no trokšņainās Neapoles, reģiona galvaspilsētas, līdz elpu aizraujošajai Amalfi piekrastei, ar vertikālām klintīm un uz tām esošajām villām. Vēstures cienītājiem šis reģions arī būs ļoti interesants. Kampānija kādreiz bija seno grieķu kolonija, vēlāk to iekaroja senie romieši. Viduslaikos šis reģions bija arābu valsts daļa, 11. gs. tas kļuva par Svētās Romas impērijas daļu. Bet grieķu kultūras ietekme jūtama arī līdz šim. Ne vienu vien skumju nospiedumu reģiona vēsturē ir atstājis Neapoles piekrastē esošais vulkāns Vezuvs. Tajā pašā laikā, tikai pateicoties tam, katrs Kampānijas viesis arī šodien var iepazīties ar salas dzīvi pirms 2000 gadiem. Ir vienīgi jāpastaigājas pa Pompeju – no pelniem atdzimušo pilsētu ar dramatisko likteni, kas ilgus gadus atradās zem Vezuva pelniem. Vēstures vēsmas ir jūtamas arī tādās vietās kā, piemēram, Pestuma, Erkolano, Padula klosteris, Caserta Karaliskā pils.
Jūra un arhitektūra ir liela Kampānijas priekšrocība, bet, ja gribas atpūsties no civilizācijas un doties dabas pārgājienā, lieliska izeja ir doties uz tālāk no krasta esošajiem un ar dažādiem augiem noklātajiem kalniem un pakalniem. Visvairāk iedzīvotāju šajā reģionā dzīvo ap Neapoli un Salerno, tāpēc visas attālākās pilsētas, it īpaši tās, kas atrodas tālāk no jūras piekrastes, ir mierīgākas.
Kampānijā ir daudz olīvkoku, citronkoku un vīnogulāju. Citroni reģionam ir ļoti svarīgi, no tiem ražo vietējo liķieri Limoncello – atrodoties uz salas, to izmēģināt nāksies ne vienu reizi vien. Tieši lauksaimniecība reģionā ir tikpat svarīga nodarbošanās, kā tūrisms. Svarīga vietējo iedzīvotāju nodarbe vēl joprojām ir amatniecība, keramika, tāpēc meklējot suvenīrus no Kampānijas – nebūs ilgi jālauza galva, šeit ir tiešām daudz dažādu rokdarbu.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626


Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri