Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Kanāriju salas - Lanzarote

15.11.2018 - 06.12.2019 Cena no 459EUR

Ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcija
Kanāriju salām nav vajadzīga īpaša reklāma. Kurš gan neko nav dzirdējis par vienu no labākajām vietām, kur pavadīt brīvdienas vai vienkārši glābties no Eiropas ziemas drēgnuma! Laipni vietējie iedzīvotāji, mierīga atmosfēra, lielisks klimats, tīras pludmales, dzidrs un silts okeāns, nevainojams serviss – nekas neaptumšos Jūsu atvaļinājumu! Un, nē! – Kanāriju salu nosaukums nav cēlies no mazajiem dziedātājiem – kanārijputniņiem, bet gan no latīņu nosaukuma „Suņu sala”, kuru Grankanārijai – pirmajai atklātajai salai - deva Mauritānijas karalis.

Lidojumi 2018.gada sezonai:
Novembris
Decembris
15;22;29
06;

Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Lanzarote - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 vai 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.


Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā līdz 31.07.2018.
  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 69 EUR/pers.

  • Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Fuerteventura
Fuerteventura ir otrā lielākā Kanāriju arhipelāga sala, kuras nosaukums nozīmē „ Stiprs vējš”. Tā skaitās visvecākā arhipelāga sala, kas pirmā radās 20 miljonu gadu atpakaļ, izvirstot vulkāniem Atlantijas dzelmē. Tā ir arī „visāfrikāniskā” no visām salām, jo atrodas vistuvāk šim kontinentam.
Ne tikai klusa atpūta kādā no zeltainajām pludmalēm pievilina Fuerteventuras viesus. Sala ir visā Eiropā pazīstams zemūdens sportu un vindsērfinga centrs. Te nav vērts ierasties skaļu ballīšu un vētrainas naktsdzīves cienītājiem, bet tiem, kas vēlas aizbēgt no kūrortu nerimstošās kņadas, apmesties nelielā, mazliet provinciālā zvejnieku mazpilsētā, kur vakaros smaržo pēc svaigi grilētām zivīm, sajust sauli, vēju un ieklausīties Atlantijas okeāna viļņu nerimstošajā dunoņā
Te jāatbrauc tiem, kuri grib vērot izcili skaistas ainavas ar mītiem apvīto Tindaias kalnu centrā vai nogaršot slaveno salas kazu sieru, kas ieguvis vairākas starptautiskas balvas.

Lansarote
Visneparastākā no Kanāriju arhipelāga un ceturtā lielākā sala Lansarote neatstās vienaldzīgu nevienu.
Uz Lansaroti nebrauc gozēties pludmalē – no 213 km tās krasta līnijas 190 km aizņem klintis. Šeit var aplūkot slaveno Mēness vai Marsa ainavu, kuru 1730. gadā radīja vienlaicīgs trīsdesmit vulkānu izvirdums. Tas turpinājās sešus gadus, apmēram trešdaļu salas pārklājot ar bazaltu, pelniem un lavas slāni. Tagad šajā vietā izveidots Timanfaijas Nacionālais parks, kuru tūristi apbraukā ar autobusu – pa sastingušo lavu nedrīkst staigāt un tikai dažus desmitus cm zem tās virskārtas temperatūra sasniedz 350C. Lansarotes ziemeļaustrumos atrodas pasaulē lielākā vulkāniskas izcelsmes ala Kueva de los Verdesjeb Atlantīdas tunelis. Tā dziļums ir apmēram 6 km, bet dažas no zālēm ir 15 m augstas. Pateicoties lieliskajai akustikai, vienā no zālēm tiek rīkoti koncerti.
Salas dienvidu krastā pie Papagaio līča atrodas Lansarotes vislabākās pludmales ar tirkīzkrāsas ūdeni, kas apskalo baltu, smalku smilšu kilometrus.

Los Lobos
Los Lobos jeb Vilku sala atrodas apmēram 2 km attālumā no Fuerteventuras un savulaik kalpojusi par bāzi tās iekarotājiem. Sala ir praktiski neapdzīvota – uz tās pastāvīgi uzturas tikai Punto Martino atrodošās jūras bākas uzraugošie darbinieki. Neraugoties uz miniatūrās salas vulkānisko izcelsmi un pustuksneša augu valsti, tajā novērojama apbrīnojama floras un faunas daudzveidība, kas pamudināja Spānijas valdību Los Lobos kā vienu no pirmajām iekļaut Kanāriju salu Nacionālo parku sarakstā.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri