Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Tivat, Melnkalne-Horvātija

05.06.2019 - 04.09.2019 Cena no 299EUR

Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%


Melnkalne - dārgumu pilna vēsture un apburoša daba, ko aptver kalni.
Daudz pludmales Adrijas jūras piekrastē, šeit Jūs atradīsiet izklaides jebkurai gaumei visa gada garumā!
Dubrovnika - iespaidīgāka un viena no skaistākajām pilsētām Horvātijas piekrastē un valstī kopumā.
Izlidošana 09.06.2017.-14.07.2017.

Ja Jums vārds „Melnkalne” asociējas ar kaut ko mazliet mežonīgu, krāšņas dabas un kontrastu bagātu, kā arī civilizācijas nesabojātu – vietu, kur vasaras brīvdienas varētu pavadīt Drakula, nu, vai vismaz Harija Potera draugu radi, tad ziniet – neesat tālu no patiesības!
Melnkalne, Adrijas jūras pērle, kas ir daudzējādā ziņā unikāla, atrodas tās dienvidu daļā un ietver sevī gan Balkāniem, gan Vidusjūras valstīm raksturīgās iezīmes.
Nelielā Balkānu valsts robežojas ar Serbiju, Horvātiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu, taču tai piemīt arī kaut kas „ itālisks un albānisks”. Melnkalne atrodas tikai 500 km attālumā no Romas un ir viena no visvairāk uz dienvidiem izvietotajām valstīm pašā Eiropas centrā. Līdz ar Melnkalnes un Serbijas atdalīšanos un kļūšanu par patstāvīgām valstīm 2006. gada jūnijā, noslēdzās bijušās Dienvidslāvijas sairšana.
Melnkalnes oficiālā galvaspilsēta ir Podgorica, bet vēsturiskā – Cetiņe. Ap 14000 km2 lielajā teritorijā, ko apdzīvo tikai 670000 iedzīvotāju, tūristus valdzinās neskartā daba un bagātīgās vēstures liecības. Nekur citur pasaulē tik nelielā teritorijā nevar atrast tādu civilizācijas nepārveidotas dabas daudzveidību. Šeit ir gan augsti kalni ar dziļām aizām un dzidriem kalnu ezeriem valsts ziemeļos, gan brīnišķīgas pludmales –dienvidos, no kurām Kotoras līcis ir iekļauts 20 pasaules skaistāko līču sarakstā.

Budva - Budva ir Melnkalnes tūrisma metropole ar 35 lieliskām pludmalēm Adrijas jūras krastā un nerimstošu naktsdzīvi, tāpēc nereti tiek dēvēta par šīs valsts Maiami.
Budvas vecpilsēta ir izvietojusies uz nelielas pussalas un tajā apskatāma virkne vēsturisku pieminekļu – baznīcas un klosteri, kā arī mākslas galerijas un nelieli muzeji.

Kotoras līcis - Kotoras līcis, kas tiek bieži dēvēts par Eiropas vistālāk uz dienvidiem izvietoto fjordu, bet faktiski ir izzudušas upes kanjons, neapšaubāmi ir viena no gleznainākajām Melnkalnes vietām.

Lidojumu saraksts 2019.gada sezonai
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
05;12;19;26;
;03;10;17;24;31;
;07;14;21;28;
04;

*Lidojums: Rīga - Tivat -Rīga

Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Tivat - Rīga
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi
- 7 izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
-Ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

2019.gada Vasaras sezonas ceļojumi ar atalaidi līdz 50%

Vasaras ceļojuu akcija 01.10.-31.12.2018.

• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 69.00 EUR/pers. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.Apskates vietas:
Dubrovniki ir Horvātijas pilsēta un nozīmīga osta Dalmācijas reģiona un Dubrovniku zemesšauruma pašos dienvidos. Viena no tūristu populārākajām atpūtas vietām ir garā, izrobotā Adrijas jūras austrumu piekraste jeb Dalmācijas krasts ar vairāk nekā 1000 salām, maziem līcīšiem, lieliskām pludmalēm un kristāldzidru ūdeni. Pilsēta allaž bijis viens no tūristu galamērķiem Adrijas jūras piekrastē. 1979. gadā Dubrovniki tika iekļauti UNESCO pasaules mantojuma objektu sarakstā. Dubrovniki ir lielisks starta punkts Balkānu valstu apceļošanai. Melnkalnes un Bosnijas un Hercogovinas robežas vien 50 km attālumā.

Dalmācijas krasts
Viena no pēdējās desmitgades Eiropas tūristu populārākajām atpūtas vietām ir garā, izrobotā Adrijas jūras austrumu piekraste ar vairāk nekā 1000 tuvākām un tālākām salām, maziem līcīšiem, lieliskām pludmalēm un kristāldzidru tirkīzkrāsas ūdeni. Dināru kalni aizsargā piekrasti ar tās mūžzaļo veģetāciju no ziemeļu vējiem un veido šīs pasakainās vietas fonu. Lielākā daļa Dalmācijas krasta ietilpst Horvātijas teritorijā, bet nedaudz arī Bosnijā un Hercegovinā, kā arī Melnkalnē. Dalmācijas krasta daļā, kas ietilpst Horvātijas teritorijā apskatāmi četri Nacionālie parki – Kornati, Mljet, Brijuni un Krka. Lielākās salas ir Dugi Otok, Ugljan, Pašman, Brač, Hvar, Korčula, Vis, Lastovo un Mljet.

Korčula
Korčula ir 279 km2 liela Horvātijai piederoša sala, kas atrodas Dalmācijas arhipelāgā Adrijas jūrā. Maigais Vidusjūras klimats salai devis iespēju balstīt savu ekonomiku ne tikai uz tūrismu, bet arī uz lauksaimniecību un zvejniecību. Salas lielākās pilsētas Korčulas Vecpilsētas arhitektūru galvenokārt ietekmējusi Venēcijas renesanse. Tās centrā atrodas Sv. Marka katedrāle, bet apkārt tai var apskatīt gotiska, baroka un renesanses stilā būvētās augstmaņu pilis. Tūristi, kas ierodas salā, mēdz apmeklēt arī apkārtējos ciematus un atpūsties smilšainajās pludmalēs pie maziem, burvīgiem līcīšiem. Vērts noskatīties arī slaveno Morešku jeb zobenu deju, ko izpilda tikai šeit, kā arī apmeklēt māju, kurā esot dzimis Marko Polo.

Sponzas pils, kas ir 16.gs radīts renesanses šedevrs Rektoru pils – gotiska stila celtne ar elegantiem, akmenī kaltiem kapiteļiem un bagātīgi rotātām kāpnēm.

Dominikāņu klosteris ar viduslaiku gleznojumu kolekciju.

Dubrovniku katedrāle – baroka laikmeta arhitektūras piemineklis ar dārgumu glabātuvi, kurā atrodas pilsētas svētā patrona relikti.

Trešā vecākā (1317.) aptieka Eiropā, kas vienīgā vēl darbojās.

Vecais tilts – glezns viena laiduma akmens tilts, gandrīz bez ornamentiem un tikai ar nedaudziem greznojumiem. Kopā ar aizsargtorņiem pilnībā iekļaujas apkārtējā ainavā un vienlaikus kalpo par pilsētas simbolu.

Vecpilsēta- ar torņiem Tara un Helebija, kas atrodas abpus tiltam, Tabhanu – senu ādas apstrādes vietu, kas tagad kļuvusi par kafejnīcu, kā arī neskaitāmām vara izstrādājumu pārdotuvēm.

Turku māja – viena no skaistākajām celtnēm, kas saglabājušās no Osmaņu impērijas perioda. Uzbūvēta 1635. gadā tā atklāj turku sadzīves kultūras īpatnības.

! Iespējams izplānot ceļojumu arī individuali citā Jums piemērotā laikā

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
info@noas.lv
67279626


Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri