Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

TAIZEME - Bangkoka, Pataja, Puketa, Samui

24.10.2017 - 23.03.2018 Cena no 749EUR


Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo. Izjādes ar labāko visurgājēju – ziloni. Izrādes, kurās zvaigžņu lomas piešķirtas aligatoriem, kobrām un eksotiskiem pērtiķēniem. Austrumiem raksturīgas izpriecas – legālas un nelegālas. Karalis, sudraba kurpītes un pelnrušķītes. Jūra, mūžzaļi meži un balta pludmales smilts. Bet pāri visam – prātu un miesu žilbinoša vasara. Varbūt Bangkokā, varbūt Puketā, varbūt Patajā...

Lidojumu saraksts 2017/2018.gada sezonai:

Oktobris
Novembris
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts

24;
03;10;17;24;
01;08;15;
22;29;
05;12;19;26;
02;09;16;23;

02;09;16;23;

*Ceļojums tiek plānots uz 14 dienām.
!Iespējams izplānot braucienu arī citos datumos individuāli

Cenā iekļauts:
- lidojums Rīga - Bangkoka - Rīga (caur Stambulu vai Taškentu),
- lidostas nodevas,
- transfērs (lidosta-viesnīca-lidosta),
- iekšējie lidojumi programmām uz Puketu un Samui,
- 14 naktis izvēlētā viesnīca ar attiecīgo ēdināšanas tipu,
- pārstāvju pakalpojumi ārvalstīs.


Cenā nav iekļauts:
- vīza (~30 EUR Latvijas pilsoņiem, 50 EUR LR nepilsoņiem),
- apdrošināšana,
- ekskursijas,
- dzeramnauda,
- personīgie izdevumi.Eņģeļu pilsēta – Bangkoka
Bangkoka ir Taizemes politiskās, ekonomiskās, garīgās, kultūras, tāpat arī izglītības centrs. Nevar teikt, ka tās vēsture ilgusi tūkstošiem gadu, jo pilsētu 1782. gadā dibinājis karalis Rama I. Galvaspilsētas attīstību vairāk nekā divu gadsimtu garumā veicinājusi atrašanās pie lielākās valsts upes Čaoprajas (Chao Phraya) un tās kanāliem. Pateicoties tieši kanālu sazarotajam tīklam, eiropieši nodēvējuši Bangkoku arī par austrumu Venēciju. Toties paši taizemieši to sauc par Eņģeļu pilsētu – te vienkopus atrodas ļoti daudzi nācijai svēti objekti, pieminekļi, priekšmeti, kas saistīti gan ar ticīgām, gan laicīgām lietām. Tūristus ārkārtīgi pievelk senie, zeltā zaigojošie tempļi, ar vēsumu veldzējošie kanāli, smaržīgie eksotiskie ziedi un augu cēlie aromi, kā arī taizemiešu virtuves izsmalcinātās garšas. Pēdējās desmitgadēs Bangkoka ir kļuvusi par modernu megapoli ar milzīgiem debesskrāpjiem. Satiksmi veido mūsdienīgi transporta līdzekļi, uzceltas garas ielas un prospekti, kas savieno attālākos pilsētas rajonus, moderni tirdzniecības, mākslas un izklaižu centri.

Bangkoka ir budisma ticības un kultūras dārgumu krātuve, ne velti pilsētā atrodas vairāk nekā 400 neaprakstāmi skaisti budisma tempļi, kas apbur gan ar savu arhitektonisko veidolu, gan iekšējo auru. Daudzās izstāžu ekspozīcijas un muzeji iepazīstina ar fantastiski plašo kultūras un vēstures vērtību klāstu. Viena no Bangkokas galvenajām svētvietām ir Smaragda Budas templis (Wat Phra Kaeo), kas atrodas Lielās karaļa pils kompleksa teritorijā.

Viesnīcas un restorāni pamatoti lepojas ar gastronomiski izmeklētajām ēdienkartēm. Bet daudzie nakts bāri un diskotēkas liks aizmirst, ka nakts ir miega un miera patvērums. Savukārt Taizemes megapoles viesnīcas ir slavenas ar savu augsto servisa un komforta līmeni. Iepirkšanās procesa cienītājiem paveras plašas iespējas apmeklēt daudzos pilsētas tirdzniecības centrus, veikalus un austrumu tirgus. Daudzi tirgi, un tas ir nenoliedzams pluss, specializējas noteiktu preču grupu tirdzniecībā: zīda drānas, ziedi, sadzīves tehnika, juvelierizstrādājumi, pulksteņi, apģērbi, apavi, kā arī daudzas citas vairāk vai mazāk iekārojamas un vajadzīgas lietas un grezni nieciņi – visu to un daudz ko citu atradīsit šajos tirgos.

Bangkoka dinamiski dzīvojošas megapoles veidolā sniedz saviem viesiem iespēju pilnvērtīgi izbaudīt Taizemes mūsdienu sadzīves realitāti, bet galvenais – tās pārbagātā kultūras mantojuma daili un burvību.

Pataja – Taizemes tūrisma devītais vilnis
Pataja ir Taizemes lielākais kūrorts, tas atrodas apmēram 140 km uz dienvidaustrumiem no Bangkokas pie Siāmas jūras līča. Pateicoties pilsētas statusam – tas to atšķir no daudziem citiem Taizemes kūrortiem – Pataja pēc krāšņā saulrieta neiegrimst vien klusuma un dienvidu zvaigžņu raisītā aurā, tās dzīves temps ne drusku nerimst, vien jautrības un izpriecu akcenti no pludmalēm, jūras un baseiniem pārvietojas uz pilsētas ielām, bāriem, diskotēkām un citiem vakara un nakts līksmības objektiem, kur izklaide rokrokā ar uzdzīvi sit augstu vilni.
Patajas ekskursiju programma ir ārkārtīgi saistoša un daudzveidīga. Neviens cits Taizemes reģions nevar lepoties ar tik plašu ekskursiju klāstu. Pataja uzņem atpūtniekus un tūristus visu gadu. Pat lietus sezonas laikā saulaini dienu te ir vairāk nekā citos valsts reģionos.

Puketa – elitārā un demokrātiskā
Puketa (Ko Phuket, 867 km no Bangkokas) ir vislielākā Taizemes sala, ko ar valsts kontinentālo daļu savieno tilts-dambis. Savulaik Puketa bija pazīstama kā alvas ieguves vieta, tad kaučuka plantāciju reģions, taču daudz svarīgāk, ka tā jau kopš senām dienām bijusi pieturvieta jūras ceļā no Indijas uz Ķīnu.
20. gs. Puketas salas brīnumainā daba, sniegbaltās pludmales, klusie līči un dzidrā ūdens lagūnas guva savu patieso novērtējumu – Puketa kļuva par elitāru atpūtas vietu visas pasaules kontekstā, īstu tūrisma Meku. Puketā joprojām var rast visu to, kas cilvēku priekšstatos attiecībā uz salām ir idillisks un eksotisks: seni, mūžzaļi meži aizvēsturisku kalnu nogāzēs, ūdenskritumi, retu un neparastu augļu dārzi, kokospalmu un kaučuka palmu plantācijas, tehnoloģiju neskartas krastmalas un pludmales. Tajā pat laikā uz salas ir pirmšķirīgi golfa laukumi un trīs lieliski klubi, kas organizē izjādes. Stilīgie restorāni savā piedāvājumā apmierinās cilvēkus pat ar visizsmalcinātāko gaumi. No visas pasaules Puketā ierodas niršanas un zemūdens peldēšanas mīļotāji, jo te ir daudzas jo daudzas skaistas un niršanas drošībai atbilstīgas vietas, tāpat kā sertificēti niršanas klubi. Savukārt makšķerēšana jūrā nes labus un pat pārsteidzošus lomus! Peldēties un plunčāties Puketas labiekārtotajās pludmalēs ir īsta bauda – ūdens temperatūra tajās nekad nav zemāka par 26 grādiem!

Ekskursijas:

"Dusošā Budas templis"
Šajā ekskursijā Jūs apskatīsiet Bangkokas vēsturisko daļu, apmeklēsiet Dusošā Budas templi (Wat Pho) un valstī lielāko juvelierizstrādājumu un suvenīrprodukcijas centru.
Tempļa galvenais un iespaidīgākais objekts ir 46 m garais un 15 metrus augstais dusošā Budas tēls – tas ir vislielākais Budas atveidojums pasaulē. Visa skulptūra ir klāta ar potālu (lokšņu zeltu).
Wat Pho templī atradās pirmā Taizemes karalistes universitāte. Tajā, mācīdamies dažādām zinībām, studējošie apguva arī zināšanas tradicionālajā taizemiešu medicīnā, t.sk. taizemiešu masāžas prasmes un gudrības, kuras tempļa teritorijā var apgūt vēl šobaltdien.
Tūristiem, kas dzīvo Bangkokas viesnīcās, ekskursija ir bezmaksas, pārējiem ~ 0.5 USD

Apskates ekskursija pa Bangkoku
Karaļa pils, Smaragda Budas tempļa un Dusošā Budas tempļa apmeklējums. Brauciens pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas Taizemes visaugstākajā celtnē – Bayoke Sky. Skatu platforma. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.
Ekskursijas ilgums: visa diena. Cena ~ 40-50 USD, bērnam ~ 35 USD

Atpūtas un izklaides parks "Fantasy"- Puketa
Iespaidīgu izmēru izklaides komplekss "Fantasy" jau vairākus gadus ieņem pirmo vietu starp spilgtākajiem nacionālajiem vakara šoviem Taizemē. Tas ir parks ar atrakcijām un veikaliem, kuros ir ļoti kvalitatīva suvenīru produkcija. Kompleksā baudāmas garšīgas vakariņas, kas organizētas zviedru galda stilā – tas viss gaida Jūs pirms šova priekšnesumu sākšanās.
Pats šovs ne reizi vien ir ieguvis dažādas Nacionālās prēmijas un balvas. Priekšnesums ir tik aizraujošs un neparasts, ka filmēšanu teātra „Ziloņu Pils” ēkas iekšienē organizatori ir aizlieguši. Fotografēt un filmēt var tikai pašā parka teritorijā.
Dresēti dzīvnieki, maskas, akrobāti un pārsteidzoši daudz jaunu izjūtu – lūk, kas ir "Fantasy". Jūs varēsiet pavadīt neaizmirstamu vakaru, īpaši tas patiks bērniem.
Ekskursijas ilgums
: visa diena. Cena ~ 25 USD

Daivings Andamanu jūrā - Puketa
Andamanas jūra stabili ieņem vietu dziļūdens niršanai paredzēto pasaules skaistāko vietu desmitniekā. 60 jūras jūdžu rādiusā no Puketas ir milzum daudz vietu vienu dienu ilgai niršanai, bet 300 jūdžu rādiusā paveras iespējas īstiem vairākas dienas ilgiem jūras safari.
Ja Jūs vēl neesat izšķīrušies ienirt ar akvalangu, Jums ir unikāla iespēja izdarīt to Taizemē. Jūs varat veikt mēģinājuma ieniršanu, bet, ja Jums iepatiksies, Puketā ir iespēja iziet apmācību ar krievu valodā runājošiem instruktoriem un nolikt eksāmenu starptautisko PADI sistēmas sertifikātu saņemšanai, kas ļaus Jums nirt praktiski ikvienā planētas punktā.
Ekskursijas ilgums: visa diena. Cena ~ 145 USD

Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju.
Tālr. 67279629
e-pasts: info@naos.lv

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri