Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Abu Dhabi - Apvienotie Arābu Emirāti

23.12.2018 - 10.03.2019 Cena no 625EUR

Apvienotie Arābu Emirāti ir valsts, kuras arhitektūras projektus sauc par astoto pasaules brīnumu, un vienreiz mūžā tie ir noteikti jāredz. Dubaija ir pārvērtusies par greznu mūsdienu megapoli, tomēr tā joprojām godbijīgi saglabā senās arābu pasaules tradīcijas, un tieši tas izraisa apbrīnu. Par Austrumu varenību un bagātību liecina augstākā (321m) un pagaidām vienīgā, gan pašu piešķirta, septiņzvaigžņu viesnīca pasaulē- "Burj Al Arab", 400 m gara slēposanas trase milzīgaja tirdzniecības centrā "The Mall of the Emirates", mākslīgo salu arhipelāgi ar burvīgo viesnīcu Atlantis The Palm Dubai, jaunākais iepirkšanas centrs The Dubai Mall ar milzīgo akvāriju un augstākā celtne pasaulē Burj Khalifa, kas pārsniedz 800 m augstumu.
Apvienotie Arābu Emirāti tika nodibināti 1971. gada 2. decembrī, un tobrīd valsts sastāvā ietilpa seši emirāti: Abū Dabī, Adžmāna, Dubaija, Fudžeira, Šārdža, Ummelkaivaina. Septītais emirāts – Rāselhaima – AAE pievienojās 1972. gadā. Katra emirāta nosaukums atbilst tā galvaspilsētas nosaukumam.
Apvienotajos Arābu Emirātos tiešām ir daudz ko redzēt!

Lidojumu saraksts 2018/2019.gada sezonai:
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts

23;30
06;13;20;27;
03;10;17;24;
03;10;

! Iespējams izplānot braucienu arī citos datumos individuāli

Cenā iekļauts:

- lidojums Rīga - Dubaija - Rīga;
- pasažieru nodevas;
- sagaidīšana lidostā;
- grupas transfērs ar autobusiem no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas;
- dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu 8 naktis.

Papildus izmaksas:
- papildu gultiņa bērnam (iepriekš jāsaskaņo ar viesnīcas administrāciju);
- apdrošināšana (tiek iegādāta, rezervējot ceļojumu tūrisma aģentūrā);
- ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018.

*Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās summas.
*Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
*Atlaides nesummējas.
*Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
*Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Dubaija – otrais lielākais AAE emirāts. Iedzīvotāju skaits – vairāk nekā 1 900 000 cilvēku. Nozīmīgākas ekonomikas jomas – tirdzniecība, pakalpojumi, tūrisms. Emirāta centrs – Dubaijas pilsēta, kas ir liels un nozīmīgs starptautiskās tirdzniecības centrs. Minimālie nodokļi, Džebelalī brīvās tirdzniecības zona un milzīgais tūristu pieplūdums – lūk, iemesls, kāpēc Dubaijā norisa tik strauja celtniecības attīstība.
Dubaijā ir simtiem viesnīcu, tirdzniecības un izstāžu centru, restorānu. Tāpat arī daudzi naktsklubi un diskotēkas, ūdensatrakciju parki, eksotiski austrumu tirgi. Dubaijas attīstītā infrastruktūra sniedz plašas iespējas, lai nodarbotos ar biznesu, tirdzniecību, kā arī lai baudītu lielisku atpūtu. Ultramodernie denbesskrāpji un greznās viesnīcas harmoniski sadzīvo ar arābu Austrumu īpašo kolorītu.

Ekskursijas:

"Wild Wadi” ūdensatrakciju parks Dubaijā
Šī ir Jūsu sapņu pasaule, kas piepildīsies dzīvē. Parkā ir baseins ar milzu viļņiem ("Breakers Bay”), atrakcija "Master Blaster”, kurā spēcīgas ūdens straumes pacels Jūs kalnā, atrakcija "Jumeirah Sceirah” – tiem, kas drošsirdīgi vēlas sajusties kā kamikadze, relaksējošais 385 m garais un lēnais "Lazy River” maršruts u.c. dažādas ūdensatrakcijas. Vienkārši ideāla vieta brīvā laika pavadīšanai Jums un Jūsu ģimenei.
Cena ~ 75-130 USD

Brauciens pa jūras līci ar dhow laivu "Rustar”
Vislielākais dhow tipa arābu koka kuģis, kas ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, un restorāns "Rustar", kas atrodas uz šī kuģa, aicina jūs izbraucienā pa naksnīgo Dubaijas līci. Jums būs iespēja izvēlēties galdiņu uz viena no trim kuģa klājiem, nobaudīt arābu nacionālās virtuves vai Eiropas tautu virtuves ēdienus, kurus pagatavojis 5* viesnīcas "JW Marriott” šefpavārs, kā arī ieklausīties mūziķu spēlētajā „dzīvajā” mūzikā. Jūsu rīcībā būs 3 bāri ar alkoholiskajiem dzērieniem.
Cena ~ 110 USD pieaugušajam, 90 USD bērnam

Delfinārija apmeklējums
Priekšnesums ietver 3 delfīnu un 4 jūras lauvu uzstāšanos. Bet pēc tam visi, kas gribēs, varēs nofotografēties kopā ar tiem "māksliniekiem”, kuri būs iepatikušies. Priekšnesums noris slēgtā telpā. Programmas ilgums – 45 minūtes.
Cena ~ 70 USD pieaugušajam, 50 USD bērnam

Dubaijas apskates ekskursija
Pēdējās desmitgadēs Dubaija ir pārtapusi par greznu modernu megapoli, taču pilsēta joprojām gādā un saudzīgi rūpējas arī par senajām tradīcijām – tāpēc šī ekskursija tūristos vienmēr izsauc neviltotu sajūsmu.
Ekskursijas programmā: muzeja apmeklējums (ar vaska figūru ekspozīciju), islāmticīgo mākslinieku darbu galerija, apstāšanās, lai nofotografētos uz pasaules augstākās piekrastes viesnīcas "Burj Al Arab” fona, izbrauciens ar laivu pa jūras līci un Dubaijas valdnieka pils apmeklējums.
Ekskursijas noslēgumā tūristiem (pēc izvēles) būs iespēja apmeklēt modernu tirdzniecības centru vai arī atgriezties savā viesnīcā.
Tūristiem, kas dzīvo Dubaijas viesnīcās, – pusdienas nav iekļautas ekskursijas cenā.
Tūristiem, kas dzīvo Abū Dabī, Šārdžas, Rāselhaimas viesnīcās, ir iespēja pasūtīt ekskursiju gan ar pusdienām, gan bez tām. Tūristiem, kas dzīvo Fudžeiras viesnīcās, – pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā.
Cena ~ 30-100 USD pieaugušajiem, 20-80 USD bērniem

Ekskursija uz viesnīcu "Burj al Arab"
Viesnīca „Burj al Arab”, kas tulkojumā nozīmē „Arābu tornis”, bet tiek saukta arī par Dubaijas buru, slejas 321 m v.j.l un līdz 2008. gadam bija augstākā viesnīca pasaulē (tikai par 10 m augstāka ir viesnīca "Zelta vārti” – arī Dubaijā).
Viesnīca, pateicoties greznajiem interjeriem, lieliskajiem numuriem un diženajam celtnes veidolam, ātri vien iemantoja lielu popularitāti un pamatoti kļuva par Dubaijas vizītkarti. Viesnīcas interjeros 8000 virsmas kvadrātmetros ir izmantots 22 karātu zelts.
Šīs brīnumainās ēkas celtniecībā piedalījās 3000 kompānijas un 250 dizaineri. Izmantojiet izdevību apmeklēt šo arhitektūras, interjeru mākslas un tehnikas augsto sasniegumu pērli, kuru sauc par "Arābu torni”!
Cena ~ 70 USD pieaugušajam, 50 USD bērnam

Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
E-pasts: info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri