Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Colombo - Šrilanka

30.12.2018 - 10.03.2019 Cena no 995EUR


Ja dosieties ceļojumā, lai atpūstos Šrilankā, Jūs noteikti būsiet sajūsmā par brīnišķīgajām smilšu pludmalēm un palmām, kas noliekušās uz silto Indijas okeāna ūdeņu pusi, par plašajām ielejām un gleznajiem ūdenskritumiem, par plašā plūduma upēm un mežonīgi zaļojošajiem tropu mežiem, par ārkārtīgi bagāto eksotisko floru un faunu – to fantastisko fonu, uz kura izceļas varenās seno pilsētu drupas, par kurām droši var teikt – tās ir Ceilonas salas tūkstošiem gadu ilgās kultūras un vēstures liecinieces.

Protams, noteikti jāpiemin, ka atpūtu Kolombo vēl jaukāku padara vienmēr laipno lankiešu viesmīlīgums un draudzīgā attieksme, tā vairojot vislabākos iespaidus par burvīgo salu ar noslēpumaino nosaukumu – Šrilanka.

Šrilanka, kuru agrāk daudzus gadsimtus sauca par Ceilonu, ir daudznacionāla valsts. Tajā dzīvo singali, tamili, t.s. burgeri (portugāļu un holandiešu pēcteči) un mauri (arābu tirgotāju pēcteči). Spēcīgākā reliģija salā ir budisms, taču savs iespaids ir arī hinduismam, kristietībai un islāmam. Oficiālās valsts valodas: singalu, tamilu un angļu.

Šrilankas lielākā pilsēta Kolombo sevī uzsūkusi daudzu kultūru un reliģiju raksturīgas iezīmes un akcentus. Tajā ir angļu koloniālajā stilā celti nami, senseni hinduistu un budistu tempļi, kā arī katoļu dievnami – kaimiņos debesskrāpjiem, lieliem tirdzniecības centriem un modernām 5* viesnīcām ar restorāniem, bāriem, fitnesa centriem, baseiniem, naktsklubiem un konferenču zālēm.
Kolombo ir valsts mūsdienu galvaspilsēta, bet tās senās galvaspilsētas Anuradhapura un Polonnaruva kopā ar Kandi pilsētu veido savdabīgu salas „kultūras trijstūri”. „Kultūras trijstūris” ir teritorija valsts centrālajā reģionā, kur atrodas lielum lielā daļa salas nozīmīgāko un interesantāko vēstures un kultūras pieminekļu.

Viena no skaistākajām Šrilankas pilsētām – Kandi – ir gleznainu kalnu ainavu ieskauta. Netālu no Kandi atrodas templis, kurā tiek glabāts Budas svētais zobs – svētākā visu Šrilankas budistu relikvija. Ar to cieši saistīts viens no spilgtākajiem, krāšņākajiem un lielākajiem festivāliem Šrilankā un visā Dienvidaustrumu Āzijā – "Esala Perahera”, kas vietējiem iedzīvotājiem vienlaikus ir ļoti nozīmīgi nacionālie svētki. Katru gadu pilnmēness naktī (jūlija beigās-augusta sākumā) šie svētki aizsākas ar masu gājienu, kura galvgalī iet budistu mūku izraudzīts – pēc noteiktiem parametriem –ziloņu karalis.

Uz tā muguras nostiprināts šķirsts-glabātava (tabernākuls) ar Budas svēto zobu. Ziloņu karalim seko simtiem ziloņu ar dzinējiem, dejotāji, muzikanti, ugunsrijēji, akrobāti un vēl un vēl... Tā desmit dienas no vietas šī procesija vakaros iziet Kandi ielās, ar katru nākamo vakaru kļūdama jo krāšņāka un grandiozāka.

Šrilanku no Indostānas pussalas atdala vien sekli jūras šaurumi: līdz pat 15. gs. pastāvēja t.s. "Ādama tilts” (sēkļu un koraļļu saliņu virtene, pa kuru līdz salai varēja nokļūt arī kājām vai jāšus). Leģenda vēsta, ka Ēdenes dārzs, kurā dzīvoja Ādams un Ieva, atradās tieši uz šīs salas. Jāteic, ka realitāte runā par labu leģendai, jo tropu meži ir apbrīnojami skaisti un augļi varen garšīgi...

Izlidošanas datumi 2018/2019:

Lidojums: Rīga - Stambula - Colombo
*ar tehnisko nosēšanos Male

Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
30;
13;27;
10;24;
10;
*Ceļojums tiek plānots uz 14 dienām
!Iespējams izplānot individuālu ceļojumu Jums vēlamos datumos

Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Colombo - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 vai 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.


Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018.

*Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% (divdesmit) no ceļojuma cenas Priekšapmaksa nav atmaksājama.
* Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
* Atlaides nesummējas.
* Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
* Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Mūsu ceļojumu konsulatnti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626


Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года Групповые туры 2006 года
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri