09.12.2018 - 03.03.2019 Cena no 739EUR

Nav šaubu, ka Indija ir saistošākā, košākā, haotiskākā, garīgākā un dzīvīgākā valsts pasaulē. Tas būs šoks visām jūsu sajūtām, turklāt – visām vienlaicīgi!Šajā valstī sastapsiet kultūru dažādību, sākot ar tempļu skulptūrām un sienas gleznojumiem, ar kuriem spēj konkurēt vien itāļu renesanses māksla, un beidzot ar vienkāršo cilvēku rokdarbiem – šajā valstī daudzas lietas vēl joprojām tiek gatavotas rokām.

Tomēr jāņem vērā, ka Indijā ir arī daudz šokējoša: nabadzība, troksnis un netīrība, kā arī prātam neaptverami satiksmes sastrēgumi.
Šajā miljardu apdzīvotajā valstī būs grūti atrast privātu teritoriju. Jāsaprot, ka draudzīgais, zinātkārais indietis, kas apsēdies līdzās, skatās uz jums un uzdod šķietami pārāk daudz jautājumu, patiešām domā, ka uzvedas izteikti pieklājīgi, jo galu galā ārzemnieki taču atrodas tālu no savām mājām un ģimenēm!

Lidojumu saraksts 2018./2019.g.sezonai:

Rīga - Goa (Caur Helsinkiem) -Rīga
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
09;23;
06;20;
03;
03;
*Ceļojums tiek organizēts uz 14 dienām.

Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018.

*Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.
*Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
*Atlaides nesummējas.
*Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
*Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Goa štats tiek uzskatīts par vienu no eiropeiskākajiem Indijā, tas atrodas Indijas okeāna krastā, apmēram 400 km uz dienvidiem no Bombejas. Ņemot vērā to, ka Goa ir bijusī Portugāles kolonija un Indijas sastāvā iekļauta tikai 20.gadsimta beigās, gaisotne šeit valda līdzīga kā Spānijas kūrortos, tomēr arī Indijas klātbūtne ir jūtama - krāsainajos vietējo iedzīvotāju apģērbos un apkārt esošajos suvenīru veikalos. Goa pludmales līnija stiepjas 105 kilometru garumā ar aptuveni 40 dažādām pludmalēm.

Ģeogrāfiski Goa iedala divās daļās- Ziemeļu un Dienvidu. Dienvidu daļā vērts apmesties, ja ir vēlme pēc klusas un mierīgas luksusa atpūtas. Šo kūrorta daļu iecienījuši turīgie eiropieši, savukārt Ziemeļu daļa ir vairāk piemērota jauniešiem. Šeit populāras ir diskotēkas, dīdžeju seti un nemitīgas dzīres 24 stundu garumā. Arī naktsmītnes šeit ir lētākas, pieejami gan jauniešu hosteļi, gan vienkāršas pansijas.

Goa klimats: tropisks, vidējā gada ūdens un gaisa temperatūra ir +28 grādi pēc Celsija. Lietus sezona ilgst no jūnija sākumā līdz septembra beigām.
Veiksmīgākais laiks ceļojumam: no oktobra līdz maijam;

Ceļojuma cenā iekļauts:
-Avio biļetes Rīga - Goa - Rīga;
-Izvēlētais ēdināšanas tips;
-Transfērs no lidostas uz viesnīcu/no viesnīcas uz lidostu;

Cenā nav iekļauts:
- Indijas vīza;
- Ceļojuma apdrošināšana;
- personīgie izdevumi.Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri