Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Ho Ši Mins - Vjetnama

27.12.2018 - 14.03.2019 Cena no 875EUR

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību.

Lidojumu grafks 2018.2019.g sezonai:

Rīga - Ho Chi Minh City - Rīga

Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
27;
03;17;31;
14;28;
14;

*Ceļojums tiek plānots uz 14 dienām.

!Iespējams ceļojumu izplānot individuāli, Jums vēlamos datumos.

Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Ho Chi Minh - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi ārvalstīs.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018.


*Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% (divdesmit) no ceļojuma cenas Priekšapmaksa nav atmaksājama.
* Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
* Atlaides nesummējas.
* Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
* Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Vjetnama
ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm: izkliedētas konusveida salmu cepures un fonā smaragdkrāsas rīsu lauku ainavas; graciozas meitenes eleganti baltās nacionālajās ao dai kleitās, kuras dodas pa pilsētu uz saviem motocikliem; dekoratīvas pagodas un apreibinošas Cao Dai tempļa krāsas. Šis kultūru sajaukums ir radies no senās un daudzveidīgās vēstures. Tā ir bagāta civilizācija ar saglabātām tradīcijām. Turklāt, vēsture nav aizmirsta - vai tie būtu vēl joprojām augsti godātie antīkie tempļi vai šaušalīgo 20. gadsimta karu vietas.

Skaļā, haotiskā un krāsainā Ho Chi Minh pilsēta apžilbina. 1. apgabalam (Saigonai) ir Franču kolonijas arhitektūra un pārsteidzošas modernas ēkas, sākot ar debesskrāpjiem līdz pat dīvainajai "Atkalapvienošanās pilij". Kara muzejs neslēpj nevienu noslēpumu par Vjetnamas kara šausmām. Veikaliņos Jūs varēsiet aplūkot krāsainos un maigos zīdus, no kuriem var tikt izveidots jebkas, ko Jūs vēlaties; tirgus stendus, pārpildītus ar produktiem un, bagātīgi izrotātos un vīraku smaržās ietītos, Cholon tempļus.

Kontrastā ar pilsētām, Mekongas delta liekas jūdzēm tālu. Dzīves ritms šajā ūdens pasaulē, rīsu laukos, zivju fermās un peldošajos tirgos liekas daudz lēnāks. Mazie Mekongas kanāli savieno zaļās saliņas, kurās, pārsteidzošā pārpilnībā, aug tropiskie augļi.

Vjetnamai ir vēl viens īpašs dārgums - tās garajam krastam ir vienas no pasaules labakajām pludmalēm. Ēnas met kokosriekstu palmas un garās, tukšās smilšu pludmales ir apskalotas ar patīkamu, tīru ūdeni, kā arī džungļu kalni veido klusus līčus. Ķīnas Līcis ir labs piemērs: perfektā pludmale ir gandrīz 30 km gara un atrodas uz ziemeļiem no vecās pasaules Hoi An pilsētas.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri