Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Grieķija - Halkidiki pussala

04.07.2016 - 02.10.2017 Cena no 488EUR

Halkidiki - saulē un Zilo karogu ēnā.


Grieķija - Halkidiki (Grieķu burvība)

Agrā rezervēšana 2017.gada vasarai!!


Halkidikes pussala - Grieķijas kūrorta atpūtas īsta pērle. No gada gadā, tūkstošiem atpūtnieku no visas pasaules izvēlās Halkidikes pussalu kā ideālu vietu ģimenes, romantiskajai, pludmales vai jauniešu atpūtai. Vietējo iedzīvotāju viesmīlība savienojumā ar viesnīcu augsto apkalpošanas līmeni palīdz tālu no dzimtenes sajusties kā mājās. Tūres uz Grieķiju, Halkidiki - ideāla izvēle Jūsu vasaras atpūtas pavadīšanai.

CENA, sākot no 605.00 EUR

Izlidošanas datumi 2017. gadam:
Maijs
Jūnijs Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
25;29;
05;08;15;19;26;29;
06;10;17;20;27;31;
07;10;17;21;28;31;
07;11;18;21;28;
02;

Ceļojuma cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Saloniki - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 vai 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.


Ceļojuma cenā nav iekļauts:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.


Kasandra - Kasandras jūras piekraste ir patiesi apburoša. Vairākumam pludmaļu ir attīstīta tūrisma infrastruktūra, kas sniedz atpūtniekiem maksimālu komfortu, izņemot to greznību ko sniedz pati daba: maigas smiltis, koku zaļums un silta, tīra jūra. Ļoti daudzas Kasandras pludmales ir atzīmētas ar zilo karogu - pludmaļu "kvalitātes sertifikātu" ko ieviesusi apkārtējās vides uzraudzības Eiropas Komisija.
Kasandras pussala - atrodas vistuvāk Grieķijas ziemeļu galvaspilsētai, Saloniku pilsētai. Kasandra spussalas garums - 50km un 15 km platumā. Kasandras pussalai ir ļoti bagāta vēsture, kas sniedz iespēju atpūtniekiem doties ekskursijās un iepazīries ar Grieķijas salu vēsturēm.
Nelielajos kūrorta ceimatiņos Afitosā un Kalitejā ir lidz mūsdienām saglabājušās Zeva, Amona un Dionīsa seno tempļu drupas.
Jebkurā no Kasandras daudzajām pilsētiņām atpūtnieki atradīs bagātu izklaides iespēju izvēli: restorāni, tavernas, bufetes, pludmales bāri ar iekvēlinošām ballītēm līdz pašai rītausmai. Nevajadzēs skumt arī kultūras atpūtas mīļotājiem - vasara Kasandrā ir notikumiem bagāta.

Sitonija - Sitonijas pussala, to raksturo, pirmkārt lieliskā ainava: priežu mežu un kalnu harmoisks apvienojums, ļoti daudzu gleznaini līcīši un līči, brīnišķigas smilšu pludmales. Populārākie ciemi - Metamorfosi, Nikiti, Elija, Neos. Marmarasa, Vurvuru. Visaugstākais punkts - Itamos. Sitonijas pludmale piedāvā klusu atpūtu brīnišķīgā dabā. Sitonija ir iedeāli piemērota tiem kas mīl savrupu atpūtu. Maigs vidusjūras klimats un mierīga jūra ir ārkārtigi pievilcīgi ģimenēm ar bērniem. Lielākais pasaulē pazīstamākais viesnīcu komplekss Porto Carras piedāvā visus apstākļus ekskluzīvaib atpūtai: golfa klubs, jāšana, vienīgais Halkidikes kazino, pašu vīnogulāji, privātā osta, bērnu klubi. Tieši šeit tiek rīkotas starptaustiskas konferences un tikšanās augstākajā līmenī, semināri un festivāli.

Afona - Laicīgais tūrisms ar garīgo jēgu - svētā Afona ir visnoslēpumainākais Halkidikes pussalas nostūris - tā ir ne tikai svētceļojumu vieta un reliģiskais maršruts. Pateicoties Afonas unikālajam dabas skastumam, šo Halkidikes pussalas daļu ik gadu apmeklē vairāk kā miljons tūristu. Uz mūku valsts svēto zemi ik gadu atbrauc 120 000 tūkstoši svētceļotāju.
Afona ir Halkidikes pussalas trešais pirksts, vairāk uz austrumiem ivietotais apgabals. Tā ir pazīstama vispirms ar to, ka te atrodas pareizticības garīgais centrs un tūkstošiem ticīgo no visas pasaules dodas uz šo vietu. Ši ir pasaulē vienīgā mūku valsts.

Vairāk informācijas - http://www.mouzenidis.lv/article/chalkidiki-greece

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri